Jump to content
Dogomania

CACIB Kaliningrad 22-23.07.2006


kadziumia

Recommended Posts

A ja mam kurczaki jeszcze inny problem.
Zgłosiłam psa i sukę, najpierw mailem, a potem dla pewnosci faxem. Na psa potwierdzenie dostalam, na suke nie. Na maile nie odpowiadaja. Dodam tylko ze zgloszenia wysylane byly jednoczesnie. Staram sie jakos z nimi skontaktowac, ale tam nikt nic nie wie. Nie znam sedziego, nie wiem czy jade z 2 psami czy tylko z 1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hotele w Kalinku :


* "Komandor" ul. Scziastliwaja 1; tel. 007 011 2341820
* "Diejma" ul. Tołstikowa 15; tel. 007 011 2410814
* "Kaliningrad" ul. Leninskij Prospiekt 1; tel. 007 011 2350500
* "Czajka" ul. Pugacziewa 13; tel. 007 011 2210729
* "Bałtika" ul. Moskowskij Prospiekt; tel. 007 011 2437977
* "Zołotaja Buchta" ul. Chmielnickowo 53; tel. 007 011 2445878
* "Moskwa" ul. Prospiekt Mira 19; tel. 007 011 2272089
* "Patriot" ul. Oziernaja 25 tel. 007 011 2275023
* "Turist" ul. Niewskowo 53; tel. 007 011 2460801

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia.gie']Dzieki za informacje, mam nadzieje, ze gdzies nas przyjma:)[/quote]

Obdzwoniłam czort wie ile hoteli, ale tylko w dwóch zgodzili się przyjąć psy (nie do wszystkich z listy Bulwinki dzwoniłam ;) )
Na pewno przyjmują w Patriocie i w hotelu Dona.
My już zabukowani :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ostatni Samuraj']A ja mam kurczaki jeszcze inny problem.
Zgłosiłam psa i sukę, najpierw mailem, a potem dla pewnosci faxem. Na psa potwierdzenie dostalam, na suke nie. Na maile nie odpowiadaja. Dodam tylko ze zgloszenia wysylane byly jednoczesnie. Staram sie jakos z nimi skontaktowac, ale tam nikt nic nie wie. Nie znam sedziego, nie wiem czy jade z 2 psami czy tylko z 1[/quote]

a skąd wiesz że psa przyjeli a suki nie ???

Link to comment
Share on other sites

Ktoś kiedyś, chyba w tym temacie, ale nie mogę znaleźć, podawał stronę konsulatu rosji, była tam wersja Polska, z której można było wydrukować formularz - wniosek o wizę - proszę pomóżcie!
Odwołuję - już znalazłam - ufff

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][COLOR=navy]A czy może mi ktoś powiedzieć co do wniosku musze dołączyć? Są konieczne jakieś zdjęcia??[/COLOR][/quote]

jedna fotka 3 x 4cm, wejdź na link post wyżej, tam są wszystkie informacje

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]Dzisiaj odkryłam, że mój paszport stracił ważność - WCZORAJ ;/[/COLOR]
[COLOR=navy]Już złożyłam wniosek o nowy, ale nie mam pojęcia czy uda mi się wize do Kaliningradu wyrobić :(([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][COLOR=navy]Dzisiaj odkryłam, że mój paszport stracił ważność - WCZORAJ ;/[/COLOR]
[COLOR=navy]Już złożyłam wniosek o nowy, ale nie mam pojęcia czy uda mi się wize do Kaliningradu wyrobić :(([/COLOR][/quote]
Możesz nie zdążyć odebrać paszportu :(
To zależy gdzie złożyłaś wniosek o paszport - jak do Urzędu Woj. to przy dobrej motywacji możesz liczyć na paszport w ok. tydz. do dwóch.
No i w Konsulacie musisz na wizę poczekać chyba min 5 dni roboczych..

Link to comment
Share on other sites

Ja w tym punkcie nie wpisywałam nic i też mi przyjeli - właśnie wróciłam z ambasady - wize odbieramy 18-ego :lol:
Mam pytanie czy ktoś wyrusza bezposrednio z Wa-wy do Kaliningradu??
Ja jade ze znajomymi autkiem - ale zawsze byłoby raźniej jakby na granicy nie stać samemu - to moja pierwsza wyprawa poza granice kraju z psem - i powiem,ze czuje się troche nieswojo:oops: :oops:

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diamant']Mam pytanie czy ktoś wyrusza bezposrednio z Wa-wy do Kaliningradu??[/quote]

My jedziemy bezpośrednio z Warszawy, ale dzień wcześniej, żeby sobie dojechać na spokojnie i trochę przed wystawą odpocząć :-)
A Ty kiedy byś się wybierała(a)? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...