Jump to content
Dogomania

Rinti saszetki - nowośc


julita104

Recommended Posts

Julita104włąśnie dzisiaj robiąc psie zapasy natchnełam sie na te saszetki:eviltong: ;) ale ja kupując mojemu piegusowi musiałabym kupić z 10 by sie najadł :cool3: ale zwróciło moja uwage napis na opakowaniu pelne kwałki tunczyka :hmmmm: :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Julita104włąśnie dzisiaj robiąc psie zapasy natchnełam sie na te saszetki:eviltong: ;) ale ja kupując mojemu piegusowi musiałabym kupić z 10 by sie najadł :cool3: ale zwróciło moja uwage napis na opakowaniu pelne kwałki tunczyka :hmmmm: :hmmmm:[/quote]

no! Normalnie całe kawałki rybki są. Miska była wylizana aż błyszczała :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Hihih maluchom apetyt dopisuje :lol: :eviltong:[/quote]

oj żebyś wiedziała.
Oprocz spacerow teraz jeszcze siedza na balkonie. Łaża potem z wywalonymi ozorami bo juz sily nie maja, ale taka euforia ich opanowala z okazji przyjscia wiosny ze nie chca sie klasc spac zeby odpoczywac :lol: To trzeba zuzyta energie szybko odbudowywac i kolejna miseczke jedzonka zjadac.
Suche na spacery to juz garsciami zabieram bo zamiast po jednym ziarenku to wyrywaja od razu po kilka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']oj żebyś wiedziała.
Oprocz spacerow teraz jeszcze siedza na balkonie. Łaża potem z wywalonymi ozorami bo juz sily nie maja, ale taka euforia ich opanowala z okazji przyjscia wiosny ze nie chca sie klasc spac zeby odpoczywac :lol: To trzeba zuzyta energie szybko odbudowywac i kolejna miseczke jedzonka zjadac.
Suche na spacery to juz garsciami zabieram bo zamiast po jednym ziarenku to wyrywaja od razu po kilka :cool3:[/quote]

No i prawidłowo wsyzscy odczuwaja wiosne ja juz chodze na spacery z butelka wody:cool3: :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...