Jump to content
Dogomania

Zabrze- Będą kary za psie kupy


nathaniel

Recommended Posts

[quote name='evaxon']ale z koszami nie!bo nawet jak mozna do zwyklych wywalac toone musza byc ..:roll: u mnie na osiedlu hmmm... no bywaja ..ale na wielu osiedlach nie ma a kup po kieszeniach ludzie nie beda nosic :roll:[/quote]

Aaaaaaaaaaaa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PATIszon spokojnie :loveu: . Rzeczywiście z tymi koszami jest dziwna historia. Naprawdę na niejednym osiedlu nie uświadczysz nawet najzwyklejszego kosza w promieniu kilkuset metrów żeby wyrzucić psią "niespodziankę". Niemniej masz rację - wszystko zależy od chcęci właściciela. ja kupki swojego pupilka zawijam w jednorazówkę i wynoszę do najbliższego w danym punkcie kontenera. Po prostu spacer odbywa się w kierunku kosza na śmieci. Pies się przejdzie, kupkę się wyrzuci i po sprawie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha .. Natalia racja, już to widze jak wszyscy zasowaja sprzatac po swoich psach :lol: :lol: :lol:
My na całe szczęście odchodow na chodnikach nie mamy bo jest sporo zieleni wiec nie ma z tym problemow, jednak po zimie wyglada jak pobojowisku..

Link to comment
Share on other sites

Napewno ludzie nie zaczna sprzatac jak beda specjalne kosze na smieci, a nawet woreczki.
Mieszkam w Gdańsku, kilka metrów od pewnego parku gdzie jest ogrodzony wybieg dla psow. Kiedys był tam kosz, DARMOWE woreczki, ale to WSZYSTKO zostalo zniszczone. Potem przed wybiegiem postawili taki wielki kosz w ksztalcie dalamatynczyka, niestety ktos to ukradł :mad: Tym razem juz zrobili specjalne automaty, gdzie woreczek kosztowal 50 gr. Niestety to rowniez zostalo zniszczone, zarowno w tym parku jak i na deptaku przy plazy i w paru innych miejscach. Wiec nie nalezy zawsze obwiniac miasta.
Niech najpierw rodzice naucza sie wychowywac dzieci, bo coraz wiecej jest wandali ktorzy WSZYSTKO niszcza( pierwszy w Polsce park dla psow, rowniez zostal juz w pierwszy dzien zniszczony)

Co do tego wybiegu, to tam nie chodze. Ludzie zrobili z tego toalete, NIKT chyba tam nie sprzata, nie mozna sie nawet z psiakiem pobawic, bo nietrudno wejsc w niespodzianke. W sumie to nie ma tam nakazu sprzatania, bo jest tabliczka "NALEŻY SPRZATAC PO PSIE PO ZA WYBIEGIEM" :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

na mojej ulicy wogóle nie ma koszy na smieci, ale nie przeszkadza mi to w sprzątaniu po psie, po prostu wywalam to do smietnika, na osiedlach śmietniki chyba sa nawet w Krakowie :diabloti: naprawde dla chcącego nic trudnego
- w mojej okolicy malo kto odebrał darmowe łopatki i woreczki, a to ze strachu przed podobno rejestracją odbierajacych nie wiem jak to jest dokładnie bo ja akurat pakuje ładunek w najzwyklejsze woreczki sniadaniowe, ale takie doszły mnie słuchy, no i Ci ktorzy nie płacą podatku za psa to nie pójdą po owe gadżety, a bez specjalistycznych urządzeń :angryy: to mało kto chce sprzątać

jak narazie to nieczęsto widze sprzatających po swoich pupilach, a szkoda bo jak to gdzieś kiedys wyczytałam przy okazji przyjżeliby sie odchodom i może zmienili sposób zywienia, bo czasem naprawde psy walą takie kloce że aż sie nieodobrze robi i pewnie mieliby nielada problem z posprzątaniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']w Plazie w sklepie zoologicznym JEDNA torebka kosztuje prawie 2 PLN[/QUOTE]
Trzeba się było wyprowadzać z Zabrza? :cool3: Byś sobie teraz za darmo w administracji pobrała, podobno 30 sztuk na łebka dają (jakbyś to sprzedała pod Plazą :razz: ) Ja wolę woreczki, ale jeśli chcesz to pobiorę mój przydział i dam Ci w prezencie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Trzeba się było wyprowadzać z Zabrza? :cool3: Byś sobie teraz za darmo w administracji pobrała, podobno 30 sztuk na łebka dają (jakbyś to sprzedała pod Plazą :razz: ) Ja wolę woreczki, ale jeśli chcesz to pobiorę mój przydział i dam Ci w prezencie :evil_lol:[/quote]

Chcialabys 30 woreczkow ? Dali 10 w Um i 10 u strazy miejskiej, mojej mamie ;]

Link to comment
Share on other sites

Czy już nie ma gorszych rzeczy od psich kup? Co otworzę gazetę-dyżurny temat "psie kupy", inne media nie są gorsze.I Dla mnie o wiele obrzydliwsze są zaplute chodniki, niedobrze mi się robi jak mój pies musi deptać po tej żółtozielonej wydzielinie zalegającej chodniki. A plują ci, którym później przeszkadza psia kupa, chociaż ona jest zwykle na trawniku , po którym nikt nie musi chodzic.
Do tego sterty śmieci, potłuczonych butelek, petów , zasikane i zarzygane przez pijaków klatki schodowe. Ale to jakoś nikomu nie przeszkadza.
Nie jestem przeciwko sprzątaniu , ale nie mogę chodzić z kupą w kieszeni, bo na moim osiedlu nie ma ani jednego kosza na śmieci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='erka']Czy już nie ma gorszych rzeczy od psich kup? Co otworzę gazetę-dyżurny temat "psie kupy", inne media nie są gorsze.I Dla mnie o wiele obrzydliwsze są zaplute chodniki, niedobrze mi się robi jak mój pies musi deptać po tej żółtozielonej wydzielinie zalegającej chodniki. A plują ci, którym później przeszkadza psia kupa, chociaż ona jest zwykle na trawniku , po którym nikt nie musi chodzic.
Do tego sterty śmieci, potłuczonych butelek, petów , zasikane i zarzygane przez pijaków klatki schodowe. Ale to jakoś nikomu nie przeszkadza.
Nie jestem przeciwko sprzątaniu , ale nie mogę chodzić z kupą w kieszeni, [B]bo na moim osiedlu nie ma ani jednego kosza na śmieci.[/B][/quote]

to gdzie wyrzucasz smieci? :-o :-o :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...