Jump to content
Dogomania

Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)


madziara1983

Recommended Posts

no i mamy gówno znów. Tabletki carprodyl f na początek a później wet chce podać najpierw lek dostawowo i po leku kwas hialuronowy. i znów trzeba będzie dwa razy premedykowac chyba mnie szlak trafi..... dzis jeszcze napisze do tego weta z warszawy ,który go operował co on proponuje i czy może jest jakies rozwiązanie mniej inwazyjne.... świetnie się zaczyna nowy rok...

Link to comment
Share on other sites

własnie wróciliśmy od weta. No nie jest dobrze... zwyrodnienie jest tak duże ,że niemożna było się wkłuć do stawu.. nawet... staw w środku zupełnie suchy nie ma żadnej mazi :-( dostał depo medrol i kwas hialuronowy. Teraz sie wybudza pomału. Przy okazji zrobiliśmy zęby i usg prostaty no i okazało sie ,że prostata jest powiększona i w dodatku sa torbiele także ,dostanie ypozane kastracja chemiczna i za 2 miesiące usg ponownie. Usg jamy brzusznej ok, nerki wątroba wszystko super. :-( zobaczymy co bedzie wieczorem z tą łapa ehh załamana jestem..

Link to comment
Share on other sites

wiecie co ale sie ciesze ze to usg prostaty zrobiłam jeszcze raz.. bo to wcześniejsze robiłam w innym gabinecie tam gdzie maja laboratorium i wczoraj cos mnie tknęło zeby zrobic jeszcze raz bo wiecie pod narkoza to na spokojnie wszystko mozna zobaczyć no i mamy.. ehhh no i zęby wyczyszczone bo my mieliśmy problem z jedna strona tam gdzie mial wyrwany trzon to nie ścierał bo nie zachodził zab na ząb i ni mozna bylo sie tego pozbyć a tak odrazu za jednym zamachem zrobione...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']to kastracja też Was pociągnie - implant dajecie, czy cos innego? Mój Bismarck ma od września ponownie wszczepiony, bo w Gdańsku został królem okolicy - tyle nowych panienek...[/QUOTE]
no u nas nie ma mowy o kastracji bo prędzej czy później uchyłki trzeba będzie operować no i wygląda na to ,że stawy są już w takim stanie ,że trzeba będzie powtarzać blokady pod narkoza ehhh .. to jest paranoja jakaś... mamy propozycje na ypozane. a jak ten implant się dokładnie nazywa to ja poczytam o nim coś więcej. narazi mamy poprawe tz ruch jest ograniczony do minimum, wiec ciężko powiedzieć co będzie ale kulawizna ustąpiła...

Link to comment
Share on other sites

napisz wszystko o tym implancie, nazwę sposób podania tz czy narkozę trzeba żeby go zaaplikować i jaki koszt. ypozane jest w miare niedrogie i tez niby działą 6 miesięcy no ale wybiore to co będzie bezpieczniejsze i co ma więskze szanse pomóc ehh... nasza kulawizna kosztowała nas około 600pl kwas, lek, wet,zęby,usg,glukozamina.... jestem załamana ... bo zaczełam zbierać na to żeby było coś w zapasie gdyby się coś z tymi uchyłkami zaczeło dziać.. mówie wam horror.

Link to comment
Share on other sites

witajcie.. kulawizna ustąpiła.. ehh ruch ograniczony do minimum... obrzęk puścił i pomału sie wchłania. jest lepiej, za to dziś trochę problem z kupa był ehh jutro chyba pójdę do weta żeby podjąć decyzje o implancie lub ypozane. trzeba działać. powiem tak mam cichą nadzieje, że problemy z dupą odpuszcza jak prostata przyjmie właściwy rozmiar. naiwnie to brzmi bo uchyłki nie zmienią postaci ale może coś sie polepszy...

Link to comment
Share on other sites

witajcie.. u nas średnio. z łapą nie jest tak źle ,ruch ograniczony, niestety mamy ten odłamek chrzęstny .. liczyłam ,ze może się wchłonie jakoś że to jednak nie chrząstka ,okłady z altacetu itp no ale jest. w każdym razie narazie nie ma kulawizny ,uważam za to problem dupy się pogłębił. Byłam już u weta czekamy na ypozane mamy mieć jutro . ostania nadzieja,że prostata nasila problem uchyłków i że jak prostata wróci do normalnego rozmiaru to wtedy się poprawi no ale jak nie to trzeba będzie operować ehhh lipa

Link to comment
Share on other sites

witajcie.. dajemy już ypozane no i zobaczymy co będzie dalej....ehhh po 2 miesiącach od podania mamy zrobić kontrolne usg prostaty żeby zobaczyć czy sie coś tam zmieniło czy nadal lipa. No i zobaczy jak będzie z kupa w następnych dniach. narazie jest średnio, było lepiej trochę sie pogorszyło.. zwiększyliśmy dawkę lactulosum.

Link to comment
Share on other sites

witajcie... mamy lekką zmiane w zachowaniu juz po 3 tabletce, powiem wam ,że nie podoba mi się to. Pies jest smutny 3 ci dzień z rzędu wieczorem . taki nieobecny , sierść mu zaczeła troche wypadać.... Nie wygląda jak by czuł sie źle ale jest poprostu inny . dziś 4 ta tabletka, czytałam na forach innych krajów o tym leku i powiem wam ,że przerażenie. Niektórzy pisali ,że psy były totalnie aptyczne i osowiałe jak dziadki, inni ,że psy wyłysiały, a jeszcze inni że nadnercza zaczeły źle pracowac i problemy z tarczyca mieli. Na polskich forach nie ma wiele na temat tego leku ale opinie nie były straszne. troche sie niepokoje już...

Link to comment
Share on other sites

mój Ozzy ma w tej chwili kłopoty z tarczycą ( takie mam podejrzenie) , muszę zrobić mu badania krwi ( ok.260zł)
Vectra swojemu psu zakładala implant na pół roku , napisz do niej na PW , z tego co kojarzę Franek żadnych ubocznych skutków nie miał , tylko nie wiem jaka dokładnie cena tego , ale na pewno ani sierść nie wypada , ani nie obciąża wątroby , więc myślę ze bezpieczniejszy niż te tabletki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']mój Ozzy ma w tej chwili kłopoty z tarczycą ( takie mam podejrzenie) , muszę zrobić mu badania krwi ( ok.260zł)
Vectra swojemu psu zakładala implant na pół roku , napisz do niej na PW , z tego co kojarzę Franek żadnych ubocznych skutków nie miał , tylko nie wiem jaka dokładnie cena tego , ale na pewno ani sierść nie wypada , ani nie obciąża wątroby , więc myślę ze bezpieczniejszy niż te tabletki[/QUOTE]
No czytałam tez o implantach i w sumie oszczędzają flaki bo pod skórę się je wbija no ale skutki mogą być podobne bo mechanizm działania jest taki sam. Ypozane i tak pół roku działa to narazie implant odpada ale następnym razem zobaczymy :-( . w każdym razie widzę ,że codziennie wieczorem jest smutny, niby sie bawi lata itp ale później idzie sie położyć i tak leży i patrzy przed siebie jak by tęsknił ,a zawsze chodził spac i miał w dupie. teraz juz nam zostały 2 tabletki do końca opakowania i zobaczymy co będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziara1983']No czytałam tez o implantach i w sumie oszczędzają flaki bo pod skórę się je wbija no ale skutki mogą być podobne bo mechanizm działania jest taki sam. Ypozane i tak pół roku działa to narazie implant odpada ale następnym razem zobaczymy :-( . w każdym razie widzę ,że codziennie wieczorem jest smutny, niby sie bawi lata itp ale później idzie sie położyć i tak leży i patrzy przed siebie jak by tęsknił ,a zawsze chodził spac i miał w dupie. teraz juz nam zostały 2 tabletki do końca opakowania i zobaczymy co będzie.[/QUOTE]

rozważ to , bo szkoda psiaka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...