Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się ciesze że zbieranie dobiegło końca, Mysza przede wszystkim Tobie gorące podziękowania i buziaki , :multi: :loveu: :buzi: zaraz powysyłam wszystkim numery konta.
Dzisiaj urzędowałam w schronisku. Volw ma załatwioną ekspresową kasatracje, bo nawet jeśli by mógł mieć w Obornikach to na pewno odpłatną. W ciągu najbliższych 3 dni będzie na pewno po zabiegu, a być może już jutro . Co do stanu zdrowia, dużo się o nim mówi w schronisku bo wygląda na to że on chodzi jeszcze gorzej niż chodził. Wcześniej się choć od czasu do czasu podpierał na tej łapie , teraz wogóle jej nie używa .:-( Jutro powinno mi się udać nagrać ten filmik o którym wpominałam, byle tylko nie padało, tylko nie będe umiała go wstawić , mogę wysłać do kogoś kto go wrzuci na wątek?
Wszyscy czekamy co w poniedziałek powie weterynarz jak go zbada.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Poczekajmy na to poniedziałkowe badanie i wtedy wstępnie ustalimy, bo mi się bardzo nie podoba to jak ten pies chodzi . Sama nie wiem co postanowi weterynarz w takiej sytuacji , miał dochodzić powoli do siebie , a nam się wszystkim wydaje że jest gorzej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Poczekajmy na to poniedziałkowe badanie i wtedy wstępnie ustalimy, bo mi się bardzo nie podoba to jak ten pies chodzi . Sama nie wiem co postanowi weterynarz w takiej sytuacji , miał dochodzić powoli do siebie , a nam się wszystkim wydaje że jest gorzej .[/QUOTE]
Biedny Volwik, myślałam, że juz pakuje walizki...

Link to comment
Share on other sites

Volwerin jest po faktycznie ekspresowej kastracji , ma 2 szewki, jak wychodziłam już był całkiem przytomny, dobrze zniósł zabieg . Nakręciłam obiecany filmik, niestety nie najlepszym sprzętem i nie na dworze bo leje tylko w pawilonie na korytarzu, ale mam nadzieję że widać jak chodzi :( . Wysłałam Piance żeby wstawiła, ale nie ma jej przy komputerze, da rade ktoś wcześniej wrzucić to poprosze maila i prześle.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie nie miałam do teraz dostępu do kompa,
Bardzo mnie zmartwiło to co piszesz Kasiu o tym jego chodzeniu, miejmy nadzieję, że chociaż po tej kastracji nie będzie żadnych komplikacji.
Jak Pani Tresa jest na wątku, to ja jakoś mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.
Tyle dobrych cioteczek się nad nim zlitowało że musi być dobrze.
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o filmik to musicie uzbroić się w cierpliwość, mamy problemy techniczne, już 2 razy wysłałam go Piance i wogóle nic nie dostała, nawet przez gg próbowałam wysłać , czemuś sie nie da , będziemy próbować dalej ....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po 9 próbach nie udało się , trzymałam piankę prawie do 23 na komputerze, dziś próbuje jeszcze raz . Jeśli się nie uda to poprosze żeby do niej wysłali bezpośrednio ze schroniska, tak właśnie doszedł na moja poczte. Innego wyjścia nie widze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...