Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Volwerinka zabrać będzie można jak będziemy mieć 380 zł stałych deklaracji (300 DT + 80 karma), bo te czasowe albo jednorazowe trzeba przeznaczyć na leczenie, które będzie długie. Na razie stałych jest 300 zł. Musimy mieć stałe deklaracje bo ze względu na jego stan długo będzie musiał być w DT zanim będzie można mu szukać DS.
Kaa obiecała wrzucić filmik żeby pokazać jak się porusza.[/QUOTE]

Wybaczcie moją chwilową nieobecnośc, nie dośc że się nie za bardzo czuje to jeszcze mam remont kuchni,przywieźli zamówione meble , masakra :( . Rozmawiałam z Pianką ona będzie w schronisku dopiero ok. 3-4 czerwca, spróbuje coś wykombinować na własną ręke ale nie obiecuje że mi sie uda.

[QUOTE] ech, biedny on jest [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
Mam nadzieje, ze szybko resztę się uda uzbierać, bo na pewno szybciej w warunkach DT by dochodził do zdrowia i formy lepszej psychicznej [/QUOTE]

Psychicznie to on jest ,w nad wyraz dobrym stanie , myślałam że będzie o wiele gorzej.

[QUOTE]jestem dzięki cioci Mysza2 [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
dołożę 5 zeta/mies więcej nie dam rady,przepraszam [/QUOTE]

Już wysyłam konto , bardzo dziękujemy :) , jak również wszystkim odwiedzających wątek i wspierających Volwerina . :loveu:

[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='czerda']dzisiaj dostaje same pv z prosbą o stałe deklaracje , ale nie ma wyjścia-więc deklaruję 10 zl[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Bardzo bardzo bardzo dziękujemy
Już coraz bliżej domku dla Volwerinka dobra duszyczko

Link to comment
Share on other sites

Mysza 2 jesteś niesamowita, że jestem przy komputerze z doskoku czuję się jak nierób , aż mi głupio.:oops: Bardzo Ci dziękuje :loveu::loveu::loveu:

Kolejne wpłaty

- Miloszz8- 25 zł jednorazowa
- Panca - 30 zł jednorazowa
- Schadow 1 - 100 zł ( za 2 m-c ) stała
- Sybisia - 15 zł ( za 3 m-c) stała
-------------------------
170 zł
604 zł + 170 zł = 774 zł
-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']O,masakra!Biedulek...:( Możliwości wielkich nie mam, niestety,ale jednorazowo "coś" przeleję..Poproszę nr konta na pw.[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy
Jednorazowe wpłaty też bardzo się liczą bo potrzebne będzie długie leczenie
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

hej,
jestem na zaproszenie Mysza2.
Mogę dołożyć na psiaka 50 zł miesięcznie (więcej niestety nie da rady), ale jestem strasznie nowa na dogo i nie do końca wiem jak się to wszystko załatwia:) Poproszę o szczegółowe informacje na priv (co, jak, gdzie, kiedy i komu:) i w poniedziałek mogę wysłać pierwszą ratę.
Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='latah']hej,
jestem na zaproszenie Mysza2.
Mogę dołożyć na psiaka 50 zł miesięcznie (więcej niestety nie da rady), ale jestem strasznie nowa na dogo i nie do końca wiem jak się to wszystko załatwia:) Poproszę o szczegółowe informacje na priv (co, jak, gdzie, kiedy i komu:) i w poniedziałek mogę wysłać pierwszą ratę.
Pozdrówka[/QUOTE]
Latah kochana cioteczko bardzo Ci dziękujemy. Nic nie trzeba załatwiać. Jak będziemy mieć stałe deklaracje na 380 zł to psiaczek pojedzie do DT.
Kaa wyśle Ci na pw nr konta.
Dzieki Tobie to już prawie ma DT, bo chyba tylko 15 zł będzie brakowało o ile się nie pogubiłam w obliczeniach a to już będzie łatwo dozbierać :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo Ci dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Idę zająć się domem bo mnie wyeksmitują, ale jutro jeszcze powalczę. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim kochanym cioteczkom :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Mysza2 bardzo Ci dziękujemy,:loveu::loveu::loveu: mam nadzieje że mi się uda już dozbierać końcówke, nie chce żeby Cię wyeksmitowali :-( .

[QUOTE]hej,
jestem na zaproszenie Mysza2.
Mogę dołożyć na psiaka 50 zł miesięcznie (więcej niestety nie da rady), ale jestem strasznie nowa na dogo i nie do końca wiem jak się to wszystko załatwia[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Poproszę o szczegółowe informacje na priv (co, jak, gdzie, kiedy i komu[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] i w poniedziałek mogę wysłać pierwszą ratę.
Pozdrówka
[/QUOTE]


Brakuje jeszcze 15 zł :) , :multi::multi::multi: , bardzo, bardzo, bardzo, dziękujemy :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Zaprosiłam kilkanaście osób myślę że ktoś zajrzy na wątek. :) Jutro będe w schronisku więc oczywiście będe się widzieć z Volwerinem, po niedzieli w schronisku ma dyżur ten weterynnarz który ma specjalizacje hirurgiczną i największe doświadczenie, więc poprosze o konkretną wypowiedź , na temat stanu zdrowia .
Być może uda mi się z nim zobaczyć dziś po południu nasze dzieci mają wspólne zajęcia z gimnastyki akrobatycznej ( to nie jest pewne, bo nie zawsze, nawał pracy mu pozwala na uczestnictwo, wiadomo jak jest dobry to i czasu ma najmniej), w każdym razie jeśli się będziemy widzieć, pogadam z nim na temat leków i preparatów które by mogły pomóc Volwerinowi i napisze co on poleca .
Wiem na pewno tyle że do leków homeopatycznych ( typu Traumeel S , o którym wspominałam ) jest sceptycznie nastawiony, ale zobaczymy co powie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam ważne pytanie do P. Teresy. Czy Volwerin wyjeżdżając do hotelu musi być wykastrowany? Niektóre hotele tego wymagają.
W schronisku dali mu spokój z kastracją , po tym jak się okazało że nie będzie potrzeby usuwania moszny. Jeśli tak, trzeba by mu na już ustalić termin kastracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Właśnie otrzymałam na PW prośbę o pomoc od Mysza2. Kochana, dziękuję za link, ale...ja już jestem na stałej deklaracji u Volwerinka :) Widzę, że sytuacja finansowa u chłopaka jest już coraz lepsza :) i oby tak dalej![/QUOTE]
Agnieszko bardzo Cię przepraszam :) :)
zagalopowałam się, Agnieszki mi się pomyliły :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...