Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panca']nie zostalam uwzgledniona w deklaracjach- daje 30 zl na poczatek[/QUOTE]

a to stała deklaracja,czy jednorazowa?

[quote name='Mysza2']Nie jest aktualne zwłaszcza wpłaty jednorazowe[/QUOTE]

w 2 .poście jest...
[FONT=Arial Black]Wpłaty na Volwerina [/FONT]

[FONT=System]Deklaracje stałe [/FONT]
- Kmurdz - 15 zł - stała
- Śzafranekm - 10 zł stała
- bela 51 - 5zł stała
- mikada -5 zł stała
- Daria - 5 zł stała
- Agnieszka 103 - 5 zł stała
- Ammounie - 10 zł
------------------------------
w sumie 55 zł

[FONT=System]Deklaracje jednorazowe [/FONT]

- Śzafranekm - 10 zł
- Malicja - 30 zł
- Corolinascotties - 24 zł
- MarzenaWTF - 40 zł
- Bruce Lee - 15 zł
---------------------------
w sumie 119 zł

55 zł + 119zł = 174 zł

Stan konta =[FONT=Arial Black] 174 zł[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja znalazlam tyle - mi wyszlo wiecej stalych - stale na czerwono( Justynko - nie dopisalas deklaracji marzenawtf i Pani Teresy)

tu sa i deklaracje stale i deklaracje wplat - np. na poczatku maja -

[quote name='bela51']Nie przebrnęłam przez cały wątek, ale i tak ryczę. Zresztą. to straszne, że trzeba wybierać , któremu psu można pomóc.
Jesli moje [SIZE=4][COLOR=Red][B]5 zł[/B][/COLOR][/SIZE] coś tutaj pomoże, to tyle jeszcze wyskrobię. Nie wiem, czy on w ogóle ma jakieś deklaracje???[/QUOTE]

[quote name='kaa']Jestem spłukana , mam inne deklaracje ale moje skromne [SIZE=4][COLOR=Red]10 zł [/COLOR][/SIZE]możesz Justyna też dopisać, :) , nie po to tyle o niego walczyliśmy, żeby biedak nie miał na zabranie do lepszego życia . Sama się nad nim dość napłakałam. Tylko żałuje że tak mało :([/QUOTE]

[quote name='anett']

Naprawdę jestem w finansowym dole ale [SIZE=4][COLOR=Red][B]10zł/m-c[/B][/COLOR][/SIZE] dołożę dla biedaka. Przykro mi, że tylko tyle..
[/QUOTE]



[quote name='szafranekm']Dopiero teraz przeczytałam los pieska, [SIZE=3][COLOR=Red][B]deklaruję się miesięcznie, 10 zł t[/B][/COLOR][/SIZE]o pewne, ale postaram się wpłacać więcej w miarę możliwości.Jutro przeleję 20 zł. Bardzo proszę o numer konta.Musimy pomóc temu biedakowi.[/QUOTE]

[quote name='Agnieszka103']Jestem na wezwanie jusstyny85. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Deklaruję 5 zł (stała)[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='mikoada']i ja jestem na zaproszenie kaa, dużo pomóc nie mogę, ale wyskrobię chociaż [SIZE=3][COLOR=Red][B]5 zł stałej [/B][/COLOR][/SIZE]i jak się uda coś jeszcze dorzucę, biedna psinka :([/QUOTE]



[quote name='szafranekm']Przelałam dziś dla Volwerina [B]20 zł.-jednorazowo, [/B]ale tak jak deklarowałam 10 zł. miesięcznie będę przelewać,żeby nie być gołosłownym, jak mi się uda to może nawet więcej.Co u pieska słychać?[/QUOTE]

[quote name='kmurdz']deklaruje [SIZE=3][COLOR=Red][B]15 miesiecznie.[/B][/COLOR][/SIZE] przelew zrobiony[/QUOTE]


[quote name='olga7']Może uda mu się przetrwać -a nam wyrwać go i uratować ...[COLOR=SeaGreen][B]Postaram się od polowy maja -jednorazowo coś dorzucać 5-10zl/ale jako jednorazowe wolę /np.10zl co drugi m-c/.
[/B][/COLOR]
[/QUOTE]

[quote name='GochaT'] Moge [SIZE=3][COLOR=Black][B]zdeklarować 30,00 zł jednorazowo[/B][/COLOR][/SIZE] tylko potrzebuje nr konta na PW[/QUOTE]

[quote name='Bjuta']Justynko [COLOR=SeaGreen][B]- przypomnij mi na początku maja, że mam mu coś posłać na operację.[/B][/COLOR] Wcześniej nie dam rady...[/QUOTE]

[quote name='miloszz8'][COLOR=SeaGreen][B]postaram sie cos wpłacić ale około 10-go jak bede miał wypłate [/B][/COLOR]..niestety wczesniej nie moge ...biedne te psiaki:-/[/QUOTE]

[quote name='TERESA BORCZ']Dopiszcie[SIZE=3][COLOR=Red][B] proszę moje 5 zł miesięcznie płatne z góry na 4 miesiące,[/B][/COLOR][/SIZE] mam nadzieję po tym terminie widzieć psika zdrowego i w nowym domku. Jeśli mu się spodoba zostać dłużej u dr. Stefa to płacimy dalej.[SIZE=3][B]do karmy dokładam narazie 30 zł jednorazowo[/B][/SIZE].[/QUOTE]

[quote name='baster&lusi'][SIZE=3][B]jednorazowo 20 zł[/B][/SIZE]j.przeleję w poniedziałek.[/QUOTE]


[quote name='marzenawtf']dopiszcie mnie do stałych, [SIZE=3][COLOR=Red][B]miesięcznie 10 zł,[/B][/COLOR][/SIZE] postaram się więcej.. ale na razie tyle mogę obiecać.[/QUOTE]

[quote name='Panca']melduje sie,przeczytam potem..[SIZE=3][COLOR=Black][B]na pewno jednorazowo pomoge ( 30zl) [/B][/COLOR][/SIZE]a moze nawet kilka razy ,zalezy od tego ile psow ktorym pomagam znajdzie dom[/QUOTE]

[quote name='Ammounie'][SIZE=3][B]Mogę jednorazowo wspomóc Volwerina jeszcze kwotą 50zł.[/B][/SIZE] Żeby tylko już był bezpieczny.[/QUOTE]

[quote name='baster&lusi']Przelew wysłany.[SIZE=3][B]20 zł[/B][/SIZE].Bedę zaglądać i trzymać kciuki za wasza pracę.[/QUOTE]

[quote name='monika55']Wiele nie moge, bo sama w naszym schronie mam takich biedakow mase. [SIZE=3][B]Ale 10zl dam.[/B][/SIZE] Moze jeszcze jakies bazarki by ktos zrobil?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Już robimy porządek z deklaracjami i wpłatami .
Wpłynęło :
- 20 zł Baster& Lusi - jednorazowa

174 zł + 20 zł = 195 zł[/QUOTE]
chyba 194 :)



zdjęcia

[IMG]http://i43.tinypic.com/o5vkt0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/29ksv0l.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/2je30wm.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/16aw8c4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/20ucrps.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe

- bela 51- 5 zł
-anett - 10 zł
-kaa - 10 zł
- Ammounie - 10 zł
- Szafranekm - 10 zł
- Agnieszka 103 - 5 zł
- mikoada - 5 zł
- kmurdz - 15 zł
- Daria - 5 zł
- marzena wtf - 10 zł
- P.T. Borcz - 5 zł
- monika 55 - 10 zł
----------------------------
Razem 100 zł deklaracji stałych :multi:

Deklaracje jednorazowe i inne .

- malicja - 30 zł
- ewa36 - ?
- carolinascoties - 24 zł
- Aimez- moi- ?
- Slay - 30 zł ( przez 6 m-c)
- baster& luis - 20 zł
- marzenawtf - 40 zł
- Bruce Lee - 15 zł
- Olga 7 - ?
- Gocha T - ?
- miloszz8 - ?
- Panca - 30 zl
- Szafranekm - 10 zł

Czy teraz się wszystko zgadza? Proszę się upomnieć kto jeszcze nie ma konta? Justyna wrzucisz te wszystkie deklaracje w pierwszy post? Czy ja mam dać w drugim , żeby wszystko było w jednym miejscu. ?

Link to comment
Share on other sites

No to do pięknych zdjęć jeszcze trochę dobrych wieści, Dziś rozmawiałam z weterynarzem, nie będzie usuwania moszny, :) , specyfiki weterynaryjne w połączeniu z balsamem Szostakowskiego i propolisem zdziałały cuda, rany na jądrach są niemal całkowicie pogojone, wyrwana dziura zarosła się , co prawda pozostał zrost z blizną , ale w takiej sytuacji wystarczy zwykła kastracja . Weterynarz wciąż czeka aż wszystko wróci do normy, według niego jeszcze troszkę trzeba czekać na zabliżnienie ostatnich, już całkiem niewielkich ranek. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ammounie']Cieszę się z dobrych wieści! wracaj szybko do zdrowia Volwiku!

W tytule napisałyście że brakuje jeszcze 295zł, na razie jest 90zł stałych deklaracji, a hotelik miał kosztować 300zł miesięcznie.[/QUOTE]

Hotelik tyle kosztuje bez wyżywienia , trzeba doliczyć do hoteliku średniej jakości karmę . Czyli te + 80 zł jest na karmę , za dużo doliczyliśmy ? , w sumie ja na cenach karm się nie znam , ani nie bardzo wiem ile taki duży pies zjada . Bela podpowiedziała markę karmy i na ile starczy , za co dziękujemy:) I tym się zasugerowaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Ja deklaruje co miesiac a nie jednorazowo. I poprosze numer konta. Zdrowiej psiaku.[/QUOTE]

To świetnie i tym sposobem mamy pełne 100 zł deklaracji , serdecznie dziękujemy i już przesyłam konto i zmieniam na stałe :)

Link to comment
Share on other sites

Volwerin wczoraj usiłował uskuteczniać przytulanie , próbował stanąć na dwóch łapach, ale się biedak jeszcze nie potrafi tak utrzymać , musialam go przytrzymywać na dole i zniżyć się do jego poziomu żeby sobie biedak bólu nie narobił . Jeszcze nie czas na takie rzeczy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...