Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deklaracje stałe
- bella51 - 5 zł
- anett - 10 zł
- kaa- 10 zł
- Ammounie- 10 zł
- szaranekm - 10 zł
- Agnieszka 103 - 5 zł
- mikoada - 5 zł
- Kmurdz 15 zł
--------------------
Razem mamy - 70 zł Stałych deklaracji .

Deklaracje jednorazowe i inne

- ewa36
-malicja
-carolinascoties
-Ainez-moi
- Slay - 30 zł ( przez 6 m-c)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuje za obecność, zainteresowanie i wszelką pomoc , za Pv, za rozsyłanie wątku za każdy dobry gest. Wierze że wspólnymi siłami uda nam się wspólnie odmienić los tego wspaniałego psiaka. Agnieszko nie potrafię Ci wysłać Pv, masz chyba pełną skrzynkę.
Co do stanu Volwerina, w ferworze działania zapomniałam napisać . Wspomniałam wcześniej że miał robione Rtg , po którym się okazało że nie ma żadnych poważnych uszkodzeń kości. To jest dobra wiadomośc, zła jest taka że ta łapa nie wraca do sprawności, być może że powodem jest ta poważna rana, być może jest to uszkodzenie mięśni, ścięgien, wiązadeł . ??? To nie jest jeszcze ostateczna diagnoza, myślę że sprawa się będzie klarować w miarę powrotu do zdrowia. Zakażenie można powiedzieć że opanowane, obrzęki zeszły, no wszystko super jeszcze nie wygląda ,ale jest znaczna poprawa. Ma zmniejszoną dawkę antybiotyku, Metronidazol odstawiony, rany ma nadal 2 razy dziennie opatrywane, przemywane. Postaram się o jakieś świeże fotki Volwerina.

Link to comment
Share on other sites

Zglaszam się wezwana -choć czasem wątek podniosę .Kasy na razie nie mam -niestety..
Piekny ,czarny kudłacz .Może uda mu się przetrwać -a nam wyrwać go i uratować ...Postaram się od polowy maja -jednorazowo coś dorzucać 5-10zl/ale jako jednorazowe wolę /np.10zl co drugi m-c/.

Rozsylajmy takie wątki także innym -mniej znanym ludziom z dogo -niech oni też się wlączaja -bo inaczej niektorzy skromni -jak ja -już nie mamy z czego wplacać .:shake: .Skromne te wplaty -ale jak przybędzie nowych osób -latwiej się uzbiera -nawet po te 5-10 zl /mc . !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeczytałam PW ja również wolę jednorazowe wpłaty ponieważ stałych już mam troszkę oraz dwa pieski pod opieką bardzo blisko ,które muszę wspierać doraźnie jak tylko jest potrzeba . Moge zdeklarować 30,00 zł jednorazowo tylko potrzebuje nr konta na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GochaT']Właśnie przeczytałam PW ja również wolę jednorazowe wpłaty ponieważ stałych już mam troszkę oraz dwa pieski pod opieką bardzo blisko ,które muszę wspierać doraźnie jak tylko jest potrzeba . Moge zdeklarować 30,00 zł jednorazowo tylko potrzebuje nr konta na PW[/QUOTE]


Już wysyłam,dziękujemy
A psiaka niestety czeka operacja :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...