Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaa']Pewnie na pierwsze dwa miesiące by karmę dostał, ale potem trzeba zapłacić żeby tam mu jakąś kupili. Z Rudy mu chyba nikt nie dowiezie. Cena na pewno zależy od karmy , tylko że nie wiem ile by wyszła cena , samej karmy przeciętnej jakości. I ile taki Volek by jej zjadł. ?[/QUOTE]
Karmę możecie sami zamowić w Telekarmie np. Dowożą w każde miejsce w Polsce. Ja zamawiam dla Barnaby , który jest w hotelu k.Mielca. Wszystko zalezy jaką karmę bedzie musiał jeśc. Jęsli nie bedzie zadnych problemów zdrowotnych, to mozna zamowić jakąś niezbyt drogą. Np. Arion multi-vital. 30 kg za 169 zł. Dowóz gratis.
Taka ilośc powinna starczyc na ok. 2 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Karmę możecie sami zamowić w Telekarmie np. Dowożą w każde miejsce w Polsce. Ja zamawiam dla Barnaby , który jest w hotelu k.Mielca. Wszystko zalezy jaką karmę bedzie musiał jeśc. Jęsli nie bedzie zadnych problemów zdrowotnych, to mozna zamowić jakąś niezbyt drogą. Np. Arion multi-vital. 30 kg za 169 zł. Dowóz gratis.
Taka ilośc powinna starczyc na ok. 2 miesiące.[/QUOTE]


To wychodzi dodatkowo ponad 80 zł miesięcznie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Jestem na wezwanie jusstyny85. Deklaruję 5 zł (stała)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy, :) nigdy nie wysyłałam numeru konta, zanim się nie nazbierała odpowiednia ilość stałych deklaracji, ale niech się jeszcze Justyna wypowie, w życiu się różne cuda zdarzają , ja myślę że jak już będziemy mieć 100% pewność że deklaracje są ,to wtedy się roześle konto ale zostawiam decyzje Justynie. Na razie mamy krople w morzu potrzeb.:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']i ja jestem na zaproszenie kaa, dużo pomóc nie mogę, ale wyskrobię chociaż 5 zł stałej i jak się uda coś jeszcze dorzucę, biedna psinka :([/QUOTE]
Bardzo dziękuje,:) w takiej sytuacji każda pomoc jest ważna. Nawet jak by miał ktoś 1 zł zadeklarować .

Link to comment
Share on other sites

Kochani - jesli moge - mysle, ze warto podac konto - tym, ktorzy chca wplacic jednorazowo chociaz - ja nie bede tej kwoty w kieszeni trzymac wiecznie ;) w koncu nie daj Bóg w natloku bid zapomne o watku - wypstrykam sie z pieniedzy i nagle dostane PW z prosba o wplate...

ja wole wplacic "dzisiaj" - jesli nie da sie psa wyciagnac - wskaze wtedy, na ktorego innego moga isc pieniadze... chociaz mysle, ze psiutowi uda sie pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Tym razem zrobimy inaczej niż zwykle , ale i sytuacja nie jest zwykła bo psina jest w bardzo pilnej potrzebie, więc zaraz roześle numer konta . Jeśli przy wysyłaniu konta kogoś pomine , bardzo prosze się upomnieć. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy. :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam .

Deklaracje stałe
- bella51 - 5 zł
- anett - 10 zł
- kaa- 10 zł
- Ammounie- 10 zł
- szaranekm - 10 zł
- Agnieszka 103 - 5 zł
- mikoada - 5 zł
--------------------
Razem mamy - 55 zł Stałych deklaracji .

Deklaracje jednorazowe i inne

- ewa36
-malicja
-carolinascoties
-Ainez-moi
- Slay - 30 zł ( przez 6 m-c)

Bardzo dziękujemy.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...