Jump to content
Dogomania

Do czego słuza degazowki dwustronne i jednostronne...???


dogusia

Recommended Posts

Przeczytalam,ze degazowki dwustronne słuza do wykanczania fryzury, a jednostronne do przerzedzania siersci. Ale...na innej stronie internetowej informacja była zupełnie odwrotna,jednostronne do wykanczania a dwustronne do przerzedzania. Jak to w koncu jest??? A ktorymi z nich moge wycieniowac włos na uchu?
Prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Jestem absolutnym laikiem, jeśli chodzi o grooming, dlatego proszę o poradę ;) Chciałabym kupić degażówki, którymi da się zrobić porządek z włosami za uszami i nie narobić dziur - suka ma sierść powiedzmy w typie tollera - a za uszami miękki długi puszek, który zmiata dosłownie wszystko na spacerach :shake: Jakie degażówki byłyby dobre w moim przypadku? Jednostronne, dwustronne, firmowe (jakaś konkretna firma czy model, czy co?) czy jakie?

Link to comment
Share on other sites

mi się wydaje że jednak dwustronne w tym przypadku, mniej włosa zbierają... a to nieduża powierzchnia więc jak pociapiesz więcej razy to nie przeszkadza, a mniejsza szansa zrobienia dziur
no i ja mam Lowe (jednostronne) za 90zł niedrogie a fajne, to zwykłe fryzjerskie, krótkie, pewnie i tańsze można kupić bo to w sumie do fragmentu, polećcie coś

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co osttanio udało mi sie przypadkowo przeczytać, to wychodzi na to, że degażówki maja różny rozstaw i długość "ząbków" czy jak to nazwać. I w zależności, od tego, kto jakie ma w domu, to wiadomo, ze jedne będą cięły więcej a inne mniej.

Muszę przy okazji mojego fryzjera zapytac ;-) ... ludzkiego oczywiście :).

Link to comment
Share on other sites

haha śmieszne te drugie, nie widziałam takich :)
nie no faktycznie jak sie przegląda to widac różnice.. tylko że nie spotkałam się aby były one określone w opisie produktu... może i nie jest to takie istotne bo cieniuje się i tak "na oko"..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...