Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja uparcie będę podtrzymywać wersję, że oto mamy prawdziwy happy end. Elmirko, Jostel, podarowałyscie Fifiemu 2,5 roku pięknego, szczęśliwego życia. Przewinęło się przez ten wątek kilka wspaniałych osób, nawiązło się kilka fantastycznych znajomości. Fifek był świadkiem wielu szczęśliwych chwil u Elmirki, był ich realnym uczestnikiem. Odszedł kochany, bez niekończącej się traumy, bólu i lęku. To był niesamowity pies, który miał szczęście poznać niezwykłych ludzi. Dziękuję Wam kochane za wszystko, mam nadzieję, że czasem ktoś tu jeszcze coś napisze, bo i wątek stał mi się bliski. Fifku, opiekuj się tam całym moim zwierzyńcem...

Link to comment
Share on other sites

Fifi odszedł... zawsze w takich sytuacjach jest nam ciężko... :-( Elmirko trzymaj się Kochana :-(

Ale z drugiej strony... odszedł kochany, odszedł przy Elmirze... przecież takich odejść chcemy dla każdego psiaka.... Fifulec kochany zgredek.

Fifi [***]

Gdyby nie wiele osób, które tak bardzo zaangażowały się w pomoc Fifiemu.. Jego już dawno temu by z nami nie było...

Link to comment
Share on other sites

To jedno z ostatnich zdjęć Fifka....kiedy jeszcze w miarę sprawnie się poruszał....


[IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7168/20120602174940.jpg[/IMG]

Tetryczek mówi nam wszystkim :"Do zobaczenia!" ,a ja... :(

Jutro tu wrócę,bo-niestety-jest jeszcze nieuregulowana sprawa finansów...Ot,życie!
[B]Proszę deklarowiczów,którzy jeszcze nie zrobili listopadowego przelewu o jeszcze ten jeden raz-dla Fifka...[/B]
Elmira na ostatnie wizyty u weta wydała 190 zł...Kurczę,tak mi źle,że muszę o tym teraz napisać ,ale...przecież muszę!:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow'][B]sporo długu mamy u elmirki [/B]nie zawsze płaciliśmy wszystko.A JA NIE ZDĄŻYŁEM WPŁACIĆ.FIFKU DRAMAT NORMALNIE.[/QUOTE]

I to właśnie chcę załatwić....jakoś.

Aniu -Cavani ,policz wpłaty i przelej Elmirce to,co się uzbierało (za dwa/trzy dni,bo może jakieś pieniadze jeszcze wpłyną),a ja później-żeby wyrównać dług- zrobię jakiś bazarek.

Link to comment
Share on other sites

No to policzyłam:

08.11.2012r. Fifek miał na koncie 150,96 zł.

Kolejne wpłaty:
12.11.2012 r. Jostel5 - 40 zł :Rose:
12.11.2012 r. Kamila P.-20 zł :Rose:
12.11.2012 r.Dorota Ł.-10 zł :Rose:

W tej chwili mam na koncie [B][COLOR=#ff0000]220.96 zł [/COLOR][/B]Fifulkowych pieniążków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5'][B]I to właśnie chcę załatwić....jakoś.[/B]

Aniu -Cavani ,policz wpłaty i przelej Elmirce to,co się uzbierało (za dwa/trzy dni,bo może jakieś pieniadze jeszcze wpłyną),a ja później-żeby wyrównać dług- zrobię jakiś bazarek.[/QUOTE]

musimy jakoś dać rade,aż tak strasznie się nie pali chyba,to taki dług honorowy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziękuję,Wasabi....

A deklarowiczów Fifka proszę,kiedy emocje już się nieco wyciszyły,o pomoc dla Bezia...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195991-Bezio-już-na-terapii-)-u-Jamora!Potrzebne-pieniądze!Ratunku[/url]!

To psiak z tego samego schroniska,który teraz mieszka w hoteliku u Jamora i przechodzi socjalizację...Sytuacja finansowa jest bardzo trudna,choć na razie długów nie mamy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...