Jump to content
Dogomania

powiększona wątroba


Tracja

Recommended Posts

My dzisiaj też dostaliśmy wyniki :( i psinek ma za mało krwinek białych, płytek krwi, a za dużo AST i ALT :( Zbytnio nie wiem od czego mu się tak porobiło bo zaczęło się gorączką w piątek. Dostaliśmy Zentonil i z tego co mi wetka powiedziala to pies nie może go przegryźć musi być w całości połknięty. No więc troszkę mnie dziwi, że Klaudia i Dino łamiecie tabletke na pół :/

Link to comment
Share on other sites

[FONT=’][SIZE=3][I]"Tabletki są powlekane warstwą chroniącą przed działaniem soku żołądkowego, dlatego przed podaniem [B]nie należy[/B] ich rozkruszać ani rozpuszczać."[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=’][I][SIZE=3][/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=’]Wiem, że swojego weta dażysz większym zaufaniem niż mnie ale jego rozumowanie jest troszkę dziwne.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żancia'][FONT=’][SIZE=3][I]"Tabletki są powlekane warstwą chroniącą przed działaniem soku żołądkowego, dlatego przed podaniem [B]nie należy[/B] ich rozkruszać ani rozpuszczać."[/I][/SIZE][/FONT]

[FONT=’]Wiem, że swojego weta dażysz większym zaufaniem niż mnie ale jego rozumowanie jest troszkę dziwne.[/FONT][/quote]
A mogłabyś podać źródło,w którym pisze,że nie można rozkruszać?
Szukałam w Internecie i takiej informacji nie znalazłam,ale jeszcze zapytam weta,żeby nie było wątpliwości:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...