Jump to content
Dogomania

Polka wygrała misrzostwa świata w kat.Młody Prezenter!!!


marta9494

Recommended Posts

widziałam jej podejście do psów na wystawach bo trochę jeżdżę i daje to wiele do życzenia. szarpanie psa i szturchanie kolanem i wściekanie się to raczej nie dobra praca z psem. nie przepadam za tą dziewuszką osobiście a często w ring widuje. jej prezentowanie psów na moje oko nie ma n nic wspólnego z miłością do psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta23t']widziałam jej podejście do psów na wystawach bo trochę jeżdżę i daje to wiele do życzenia. [B]szarpanie psa i szturchanie kolanem i wściekanie się[/B] to raczej nie dobra praca z psem. nie przepadam za tą dziewuszką osobiście a często w ring widuje. jej prezentowanie psów na moje oko nie ma n nic wspólnego z miłością do psów.[/QUOTE]

Chodzi o Olę? Nigdy u niej czegoś takiego nie zauważyłam.
A tak btw mistrzostwa świata były jeszcze w ubiegłym roku w Bratysławie, a w marcu Cruft's i Ola naprawdę pokazała, na co ją stać. ;)

Link to comment
Share on other sites

Osoby nie znam,ale jakoś w gąszczu innych wiadomości na Dogo ta ma niesamowicie małą popularność. No tak,zero afery,zero sposobności by komuś dopiec(choć niektórzy się starają vide marta) to po co wchodzić :)

Gratuluję i szczerzę wątpię by na mistrzostwach wysoko oceniono kogoś stosującego metody oparte na awersji więc marta-odpuść.Zazdrość jednak JEST naszą narodową wadą.

Link to comment
Share on other sites

Również gratuluje. Poznałam Olę osobiście gdy przyszła na Dzień Otwarty do naszego schroniska i jest to bardzo miła dziewczyna. Bardzo spodobał jej się jeden z naszych psiaków nawet go wyprowadzała. Widziałam też wielokrotnie jej występy i nigdy nie zauważyłam, by w szarpała psa itp. Wiele dorosłych prezenterów zachowuje się gorzej. No ale awsze się musi znaleźc ktoś kto nie może sobie daowac złośliwości. Gratuluje jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo Olę lubię, mimo że nie znam jej osobiście, właśnie często sobie obserwuję. Nigdy nie widziałam negatywnych zachowań względem zwierząt.
Sukcesy jakie odnosi mówią same za siebie. A reportaż oglądałam w tv i bardzo fajnie że o takich osobach są kręcone materiały. Wielkie gratulacje Olu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...