Jump to content
Dogomania

A może by tak spacer gończych i ogarów wiosną??


Ziółkowa

Recommended Posts

Witam!
To tylko propozycja,ale moze by sie kiedys spotkac ze swoimi ogarkami i gonczymi polskimi w Warszawie albo gdzies w okolicach? Porobic foty i sciagnac wszystkie nawet te nie wystawiane psiny (bo sama znam sporo takich ktorych swiat na oczy nie widzial) no i pogadac przy okazji. No jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem bardzo za!
Tradycyjnie proponuję Bemowo (kto był ten wie że warunki są ) :-)
Właśnie sobie myślałam że warto by się zakręcić wokół takiego spacerku.
Tylko trzeba jeszcze chyba z tydzień poczekać, bo w lesie dużo topniejącego śniegu i w 15 minut nogi są mokre ( doświadczenia z sobotniego spaceru).
A może by tak spotkać się na ogarzo - gończym "jajeczku" ? ;-)
Może w świąteczny poniedziałek znajdzie się grupa osób, która będzie miała dosyć siedzenia przy stole ? Taka luźna propozycja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziółkowa']Superowo w takim razie! Trzeba tylko po ludziach wiadomosc rozeslac! I zaczepiac na ulicy wszystkie goncze i ogary (co uskuteczniam odkad mam swoje gonczaki) i informowac o poniedzialku swiątecznym. Bemowo... Ok! Co reszta na to?[/QUOTE]

Ja rowniez przyklaskuje tej propozycji!!!!! Wiem tylko z doswiadczenia, ze.... cos takiego moze wypalic na wieksza skale jedynie przy duzym wyprzedzeniu czasowym!!!! Jajeczko fajna i piekna rzecz, ale wiekszosc ludzi w tym akurat dniu przeklada ponad wszystko... typowe swiateczne spotkania, gdyz zabiegani sprawami codziennymi, to jest jedyna okazja spotkac się z rodzinką (!) i duzo osob wyjezdza. Wiec wydaje mi sie ze odpowiedniejszym okresem bylby czas po swietach, poprostu zwykla sobota lub niedziela, a jajeczko "gończo-ogarowe" i tak mozna zrobić i na pewno nie straci ono na swojej "urodzie". Mysle ze najwazniejszy bylby fakt uczestnictwa jak najwiekszej ilosci osob z psiakami, wiec warto byloby przelozyc termin na tą okolicznosc. Jak uwazacie?:multi:

Link to comment
Share on other sites

To może umówny się tak że świąteczne spotkanie potraktujemy jako "rozruch":-) Tzn. rozpuścimy wici i zobaczymy jaki będzie oddźwięk. Myślę, że jeżeli nawet przyjedzie np. 10 psów ( sama nie wiem czy to dużo czy mało ???) , to dla ich właścicieli bedzie to miła okazja do oderwania się od stołu.
A na przykład na maj już możemy zaplanować " gończą majówkę". Fajnie byłoby się spotkać na spacerze i zakończyć go np. ogniskiem...Tylko wtedy trzeba poszukac odpowiedniego miejsca.
To co ? Najpierw " jajeczko" a potem większa majówka ???

Link to comment
Share on other sites

NO dobra... Moze i racja Malgosiu. Tylko ze jesli majowka to chyba nie w ten dlugi weekend,bo wtedy wyjezdza jeszcze wiecej osob niz na swieta. Trzeba ustalic konkretną date,zeby moc ludzi nie sledzących dogomanii poinformowac. A wiadomosc rozeslijcie do wszystkich Wam znajomych wlascicieli ogarow i gonczych (a nieznajmych zaczepcie na ulicy) bo jak ktos dostanie maila dwa razy to sie chyba nic nie stanie,prawda?

Link to comment
Share on other sites

To co święteczny poniedziałek odpada?
Ja w każdym razie i tak będę z Bardem chodziła po lesie i zapraszam. Chętnie się spotkam nawet z jednym ogarkiem lub gonczym :-)
Majówkę rzuciłam jako pomysł na później i oczywście nie musi (wręcz nie powinien !) to być długi weekend.

Link to comment
Share on other sites

Tzn.ja nie mowie,ze lany poniedzialek jest zly.Bemowo ok,ale czy znowu przewidujemy takie atrakcje jak pociąg tuz za plecami?? :p Mozemy sie wtedy rozgrzac. A taki wiekszy spacer zrobmy w maju,o ile bedzie jakis wiekszy odzew,ok? CO Wy na to Dziewczynki? Hania zamilkla jakos,wiec nie wiem czy oprocz nas,Aniu ktos jeszcze jest chetny...
OK,to ja lece sie rozgrzac przed rozgrzewka i wybiegac swoje potwory :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem!!!!
Po prostu nie dostaję powiadomień z dogo :angryy:.
Dla mnie na majówkę raczej nie będzie dobrego terminu - długoi weekend, wystawa w Łodzi, Przechlewko. Dodać moją pracę w weekendy :placz:.
A drugi dzień świąt jak najbardziej Spotkanie rodzinne mam w niedzielę, a poniedziałek tradycyjnie gdzieś ide z psami. Tak, ze stawię się z Irgą na 99%.

Link to comment
Share on other sites

Ok. To ja powiadomię kogo mogę i poproszę o odpowiedź. Proszę zróbcie to samo :-)
A pociąg....No kurcze, czasami jeździ ale znowu nie aż tak szybko zeby nie można było uciec zwłaszcza z psem gończym, tzn. może z basetem byłby problem, ale znaszymi damy radę. Poza tym jeździ tylko raz dziennie i to baaardzo wolno :-)
Bardziej niż pociąg martwi mnie to, że Bard może znowu się zakochać ;-)

Link to comment
Share on other sites

Oj widze,ze nie latwo bedzie dopasowac termin spaceru. Data "rozgrzewki" jest juz znana,a spaceru wlasciwego wciaz jest niewiadomą. W zeszlym roku na spacerze samych gonczych stawilo sie ok.20 psow. Teraz jak licze ludzi,ktorzy sie odezwali i ktorym pasuje lany poniedzialek poza Wami Dziewczyny, to Piotrek z (miejmy nadzieje) trzema gonczymi:loveu: , Wiktor z Ironem, moze Wojtek z Poswiata,ja z Branka i Hrabianka... To juz jest cos! A to dopiero trzeci dzien od rzucenia hasla. Myslcie,myslcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']Cóż, mogę tylko zazdrościć i trzymać kciuki żebyście się wszyscy spotkali :multi:
A my może zrobimy śląski odpowiednik, Annek - co robisz w poniedziałek ??[/quote]

Nie mam planów na poniedziałek i bardzo chętnie wezmę udział w śląskim spacerze ... może tak w okolice Wisły / Ustronia się wybrać?? Co ty na to Kumpelko ?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bez cyfrowki ani rusz! Ja biore. Hania tez nie sądze,zeby sie wybrala bez :p No i bedziem robic foteczki dla Piotrusia Borowego na strone. Takze nic sie nie martwcie, wszystko bedzie udokumentowane i opisane.
A tak poza tym to zaczepil mnie wczoraj pewien pan na ulicy i powiedzial,ze tez ma gonczego. Ale za nim pozwolilam mu cos wiecej powiedziec to rzucilam haslo "Lany poniedzialek spacer". Niestety nie mogl,jest z Radomia. A jego suczka jest po Scarlet i Morusie.... To chyba moja daleka rodzina :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...