Jump to content
Dogomania

Co jedzą wasze taje?


Dorota2007

Recommended Posts

Mnie się pomału kończą pomysły.Tajuś jest strasznie wybredny Co dzień musi dostać cos nowego....To masakra! Jak widzę ,że coś zjada ze smakiem , to od razu robię zapasy , które potem z zachwytem zjadaja inne psy... bo mój "księciunio" stwierdza, że " on już przecież takie jadł".
Przerobiliśmy wiele karm ,długo udawało mi się zachęcać go do Eukanuba limited edition jogging and agility , teraz Belcando Diner , było sporo innych , ale niczego nie je z autentycznym apetytem.Ręce opadają , a ja łapie się na tym ,że zakupy robię głównie dla Tajeńskiego , czasem zapominam ,że to ja nie mam nic na obiad.

Link to comment
Share on other sites

A może poprostu surowiizne.Ja mama buldożk która nic niechciała jeść ,przeszałm an surowe mięcho ewentualnie gotowane z makaronrm lub ryżem (w tym wypadu musi być duzo mięcha a nie wypełniczy)
Zauważyłąm że Bashira też jak neiche juz żadnej karmy to miecho z apetytem wciągnie:)

Link to comment
Share on other sites

Coś ty , Jenis!!! Surowizna jest fuuujjj!My tego nie bierzemy do pyska! Ale odpukać.... Od tygodnia znalazłam już chyba chwilowy ( a moze stały....) patent na tego kaprysnika.Ale jak go zdradzę , to mnie wysmiejecie , a fachowcy od żywienia spadną z krzeseł.Taj natomiast w tej chwili wyglada świetnie!

Link to comment
Share on other sites

Moja Cati miała kiedyś przy zmianie karmy dużą niechęć do jedzenia straciła dużo kilogramów i wyglądała jak hart . Jednak po miesiącu głodówki( którą sama sobie robiła ) i buntu udało nam się , chyba zrozumiała że takie grymaszenie nie przejdzie i teraz je wszystko aż miło patrzeć Ale powiem wam że miałam już pietra :) bo sunia nikła w oczach
Dorota ty nie rób tajemnic tylko mów czym karmisz :)

Link to comment
Share on other sites

O.k. ... No więc na śniadanko leci duszona pierś z kurczaka lub skrzydełka w sosie masełkowym z wegetą i odrobiną słodkiej papryki(!)-ten smak pasuje mu najbardziej!
Na obiadek - racuszki z jabłkami lub naleśniki z serkiem waniliowym ( kupuję w sklepie).
Na kolację obecnie spożywamy suche Belcando Diner( duże kule), ale nie za wiele.
Co wy na to?
Zaznaczam , to stan obecny, w każdej chwili może ulec zmianie...
Nie mogę niestety patrzeć , jak on nie je , a do tego rozrzuca znienawidzone żarcie po pokoju!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już mam lekarstwo na niejadka! Drugi taj! Od kiedy jest mała tajusia - nagle wszystko stało się PYSZNE! Mój "księciunio " zbiera kulki z podłogi , jesli tylko zgubi je malutka! Wreszcie zaokrągla się tak , jak lubię...

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/281/79cadc48d7f0fb51med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...