Jump to content
Dogomania

Animal Planet HD - Wszystko o psach


moth

Recommended Posts

W ostatnia niedzielę natrafiłam na program "Wszystko o psach" (tytuł oryginalny "101 dogs")
Nie wiem czy to był pierwszy czy już kolejny odcinek. :roll: Program trwał około godziny i prezentował kila ras psów: labrador, chihuahua, airedale, buldożek francuski, pudel.
Niby nic porywającego, program i typy psów bardzo amerykańskie. Informacje o rasie podstawowe. :cool3:Umaszczenie, warunki jakie potrzebuje, pielęgnacja i tak bardzo ogólnie dla kogo dana rasa polecana.

Czy ktoś ogląda? :lol:

Emisja premierowego odcinka niedziela 17:40

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Co jest w tym programie najwspanialsze? Otóż 3/4 przedstawianych psów nie nadaje się do mieszkań (w tym takie, które z powodzeniem odnajdują się w niewielkich klitkach, przy odpowiedniej dawce ruchu i zmęczeniu) oraz potrzebują 1 godziny spacerów dziennie.
Gdyby nie ta schematyczność, można by było polecać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest papillonek

[quote name='oskiok']Prawie zawsze oglądam serial Wszystko o psach ale nigdy nie mogę trafić na odcinek z owczarkiem niemieckim. Jeśli ktoś zna numer tego odcinka lub wie kiedy jest emisja proszę o podanie nr lub pory.[/QUOTE]

A ja niedawno trafiłam na ten odcinek :D Ale nie oglądam systematycznie ,raczej jak trafie przy okazji pykania po kanałach :)

Link to comment
Share on other sites

po zwalającym z nóg niusie, że sznaucer miniaturowy zaliczany jest do terrierów, ukłoniłam się grzecznie i podziękowałam...
oskiok: jeśli z internetem wszystko OK, odcinek o owczarkach znajdziesz tutaj: [url]http://animal.discovery.com/videos/dogs-101-german-shepherd.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...