Jump to content
Dogomania

kutno pseudo


martynka1978

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

[quote name='przeszlus']9aukcji widać jaka hodowla[/QUOTE]
taa kolejna fabryka nastawiona na zysk, więc pewnie rozmnażają jak leci - chore, krzywe, koślawe

[B]martynka1978[/B] załóż może wątek na szpicach [url]http://www.dogomania.pl/forums/784-Chow-chow[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynka1978']to nic nie da że założe wątek jestem już na forum chow-chow no nasz pies jest koślawy po jednej operacji łapy[/QUOTE]
Trudna sprawa. Tak to niestety jest jak się kupuje psa na allegro... Ja nawet zarejestrowane hodowle, które ogłaszają szczeniaki na allegro omijam szerokim łukiem. Możesz zgłosić ten fakt do "hodowcy", tym bardziej jeśli masz umowę. Pytanie czy "hodowca" wiedział, że sprzedaje Ci chorego psa i zataił ten fakt czy zrobił to nieumyślnie. Jeśli rzeczywiście masz umowę możesz spróbować dochodzić swoich praw. Wśród pseudo też zdarzają się ludzie. Znam takich, którzy interesują się losem psiaków które od nich wychodzą. Choć ta mi wygląda na fabrykę albo "hurtownię" bo nie dość, że kilka ras, to psy z papierami i bez sprzedają.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

na allegro pojawiła się suczka buldoga francuskiego na sprzedasz z tej że hodowli i wygląda strasznie, biedna, zapuszczona coś strasznego może ktoś wie w jaki sposób można pomóc do kogo napisać żeby ktoś jej pomógł .nie umiem wrzucić linku ale łatwo znaleźć za 350 zł jest.

Link to comment
Share on other sites

dokladnie, wczoraj zauwazylam to ogloszenie. Zglosilam sprawe do stowarzyszenia Adopcje Buldozkow, napisalam do TOZ-u... jest to ewidentnie pseudohodowla, wybór ras mają niesamowity. Jakis czas temu nieświadoma prawie kupiłam od nich szczeniaka... mam nadzieję, że uda się coś zdziałać w tym temacie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...