Jump to content
Dogomania

Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!


malawaszka

Recommended Posts

Pani na przyjechać o 10. Mówiła tylko o dzieciach. Dzieci podobno spać nie mogły z ekscytacji, że przyjeżdżają go ogladać. Trzymajcie mocno kciuki, oby się spodobał i był grzeczny. Ostatnio jest już coraz lepszy. Szymuś go całkiem wyciszył.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wysłałam Gringo na kastrację. Państwo przyjechali, bardzo fajna rodzina, dzieci super. Od razu zdecydowali się na niego. Bardzo zależało Państwu, zeby Gringo jak najszybciej trafił do nich. Teraz są dwa dni wolnego, dzieci w domu, wiec najlepszy czas na przyjęcie psa.
Potem błyskawiczny tel. do lekarza i Gringo już w drodze. Po południu Andrzej zawozi go do nowego domu i podpisze umowe adopcyjną.
Teraz już tylko kciuki potrzebne, zeby był grzeczny w nowym domu.

Link to comment
Share on other sites

Gringo już po, przytomny i w drodze do domu.
Malawaszko, mam wysłac fakturę Tobie, czy na adres AFN? W sumie za kastrację, odrobaczenie i ksiażeczke zdr wyszło dwieście kilkanascie złotych. Teraz nie pamietam dokładnie, bo Andrzej wział ze soba fakturę, zeby pokazac, że zabieg tyle kosztuje.
Powiedziałam o koniecznosci ponownego odrobaczenia za 3 tyg. Gringo dostał zestaw antybiotyków w cenie zabiegu. Najwyzej Pani podejdzie do lecznicy, jesli sama nie bedzie umiała podać.

To sie nazywa ekspresowa adopcja.

Link to comment
Share on other sites

suuperrrrrr - podam Ci adres gdzie wysłać fakturę na pw

Wielkie dzięki dla Ciebie i Twojego Męża :Rose: - powiedziałaś im, ze ja się tam wpraszam na poadopcyjną? :lol:

Policz proszę czy z tego Co Ci przesłałam wcześniej 140 zł wystarczyło na pokrycie wykupu i jego utrzymania czy coś mam dosłać to będę mogła rozliczyć i już zamknąć rozliczenia na tym wątku bo potrzebuję to zrobić jak najszybciej żeby wiedzieć ile mam kasy na dwie nowe podopieczne, które się lada chwila przeprowadzą do hotelików :roll: tak spojrzałam to akurat był pół miesiąca - ale się trafiło :lol:

aha - czy za tą kastrację ząłożyliście ze swoich coś czy mamy przelać bezpośrednio do weta?

Link to comment
Share on other sites

Gringo w swoim domu. Podobno bardzo sie cieszył. O wizycie miał mąż poinformować.
Pani zwróciła tylko za wykup 40 zł, czyli całość za kastrację jest niestety do zapłacenia. Faktura wyniosła 203,30 zł. Jesli możesz, to dolicz 10 zł za paliwo, bo Andrzej jechał najpierw do Chorzowa, a potem do Bedzina i marudzi mi zawsze, ze nie ma na paliwo.
Za kastrację zapłaciłam ze swoich, masz moje konto, to wpłać 213 zł - 40 zł, które dała Pani, czyli 173 zł. Dzis jest równe 2 tyg. wiec reszta jest rozliczona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...