Jump to content
Dogomania

Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!


malawaszka

Recommended Posts

Ja mam immunited:cool1:
Po za tym moich zdolności groomerskich nic nie przebije, szkoda, ze Ludwik znalazł dom, przed ostateczną eksterminacją włosów na dupie, bo bym dokończyła dzieło.:loveu:
[SIZE=1]Wtajemniczeni, niech mi tu nie kpią bo kosiarką przejadę!:mad:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysle, że zainteresowanie Romusiem nie wynika tylko z faktu, ze jest ostrzyzony. Po prostu jest bardzo ładny i mniejszy.
Gringo na zywo najbardziej ze wszystkiego to przypomina westa, tyle że w innym kolorze ;).
Jesli chodzi o kastracje, to nasz lekarz może po niedzieli, nasza p. doktor też na urlopie, wiec musiałby ktos gdzies z nim jechać.

Wiewiórka na wątku sosnowieckim pisała o skołtunionej suczce w typie sznupka na kwarantannie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Mysle, że zainteresowanie Romusiem nie wynika tylko z faktu, ze jest ostrzyzony. Po prostu jest bardzo ładny i mniejszy.
[/QUOTE]
Ładniejszy hmmmmmm.... kwestia gustu ;) Ale na pewno przypomina sznupka bardziej niż Gringo, wiec strzyżenie by mu pomogło.

A jak z wyciem? Może udałoby Ci się sprawdzić czy zamknięty w domu tez ujada - jutro bede dzwoniła do Chorzowa, może to by ich przekonało. Myślę tez, ze potencjalne siurkanie w domu trochę odstrasza :roll:

Link to comment
Share on other sites

W domu nie dam rady go sprawdzić. Moje suki mają cieczki, czekam na poród kotki, wiec jej nie bede stresować, a do tego mam sunię ze schronu, która zaczęła kaszleć, wiec musze ją oddzielać. Wszędzie mam koty, a on na nie poluje.
Sikać w domu na pewno nie bedzie, bo wylewa całe litry wszedzie, gdzie sie da podczas spaceru. Wyć też nie bedzie, bo jak widzi człowieka, to jest mu super i jest cicho.
Może ci Państwo daliby się przekonać wziąc go na próbę? Tragedii nie bedzie, gdyby przywiezli go po kilku godzinach. Na razie najwieksze jego zainteresowanie wzbudzaja ślady po moich sukach z cieczką. Może on przez to tak bardzo wyje? Lepiej chyba, zeby spróbowali, niż mieliby zrezygnowac nieprzekonani.

Link to comment
Share on other sites

Mogę zrobić, ale w przyszłym tygodniu. Jakbyś gdzies dała rade szybciej, to byłoby super.

Tak mi też z cieczkami przyszło do gowy. Ja tego nie znam, bo np moja mopsiczka, która ma cieczkę cały czas jest z chłopakami i żaden sie nią nie interesuje. Mojego Tomisia, zeby pokrył, to musze wsadzic na sukę. Różnica temperamentów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Mogę zrobić, ale w przyszłym tygodniu. Jakbyś gdzies dała rade szybciej, to byłoby super.

Tak mi też z cieczkami przyszło do gowy. Ja tego nie znam, bo np moja mopsiczka, która ma cieczkę cały czas jest z chłopakami i żaden sie nią nie interesuje. Mojego Tomisia, zeby pokrył, to musze wsadzic na sukę. Różnica temperamentów.[/QUOTE]


no wcześniej niż w przyszłym tyg to nie ma szans nigdzie raczej bo jak jutro zadzwonię to na ten sam dzień nie umówią, a potem już majówka, a po majówce - przyszły tydzień :) czy Ty mówisz o tym jeszcze następnym?

Gringo ma temperament to jego suczki kręcą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Wyć też nie bedzie, bo jak widzi człowieka, to jest mu super i jest cicho.[/QUOTE]
Ale mi chodzi o syt. jak zostanie sam.

Może faktycznie wycie jest z powodu cieczek? Pocieszające wieści, może mu się udać... bardzo bym chciała :) Jutro po zabiegu i wizycie zadzwonię i dopytam :) Teraz Romuś zrobił się bardzo temperamentny, więc jedynie co ich dzieli to wygląd i wokalizacja. A w tamtym domu na ogół ktoś jest. Mogę prosić Twój nr tel. gdyby chcieli się dowiedzieć szczegółów?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za przejęcie wątku i przedewszystkim za wyciągnięcie psiaków! Ja teraz bardzo rzadko mam możliwość skorzystania z neta, więc nawet przez cały wątek nie przebrnęłam, ale zdjęcia przed i po są powalające! Dzięki dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...