Jump to content
Dogomania

Karma FITMIN


evel

Recommended Posts

Jako, że moje Zu ma trochę problemów z sierścią i skórą, próbujemy na razie karmy Fitmin sensitive. Czy ktoś coś o Fitminie słyszał, bądź może sam nią karmi? Chętnie poczytam opinie innych psiarzy o tej karmie :)


Nie działa mi wyszukiwarka, więc jeśli gdzieś jest już taki temat - bardzo przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Polecam karmę Fitmin - stosuję od 2 miesięcy i jestem zadowolona. Mam średniej wielkości psy, które chętnie jedzą ta karmę.
Wczesniej jadły Josera,ale się znudziły.
Gdyby ktos był zainteresowany to mam w sprzedaży w atrakcyjnej cenie:)
Na terenie Poznania,Lubonia,Mosiny, Komornik dowóz gratis.
Telefon: 506917103

Link to comment
Share on other sites

Fitmina polecam,ma sporą zawartość dobrej jakości mięsa,i wysokiej jakości witaminy i minerały(suplementy made in USA).Ciekawostką jest,że idealnie smakuje nawet wybrednym psom,ma powłokę wątrobianą wokół każdej granulki.
[url]http://dog-natural.blog.onet.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja karmię tą karmą od kilku miesięcy swój zwierzyniec. Ponadto, zwierzaki z naszego schroniska jedzą tą karmę.

Wcześniej w schronie mieliśmy ariona. Niestety sporo psów nie chciało go jeść, bardzo wiele dostało również łupieżu. Fitmina jedzą chętnie, łupież zniknął. Psy są w dobrej kondycji.

Moja suka miała nadwagę, dostawała przez dwa miesiące lighta. Schudła, zdecydowanie łatwiej jej się poruszać ;) Z sensitive jeszcze nie próbowałam, ale zawoziłam go do Dzierżoniowa dla tamtejszych psów, zapytaj ciotki giselle4 czy już używały ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...