Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']No ..idzie wiosna,ptaszki śpiewają....;)


Oj Jolu tak..do dziś pamiętam ten zapach hihihi...Moni cwinio wstydż się...



Jutro zapraszam na torcik:)[/QUOTE]

Ptaszki śpiewają....pieski sr..ą :evil_lol::evil_lol:
A nie ma już dzisiaj tortu? Bezowy z bitą śmietaną....mnóstwo śmietany :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Ale z drugiej strony pomimo tego zjedzonego czasu to lubię ,bardzo mnie takie szykowanie odpręża...[/QUOTE]
Ja również to lubie... trochę przy tym roboty, ale warto.. prawda ?? dla takich efektów ;) gorzej byłoby jakbym tego nie lubiła.. i robiła to na siłe..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia'][url]http://i54.tinypic.com/v8lrht.jpg[/url]
ale Ci Aga ta bombeczka fajniutka wyszła :)
tylko ja bym to zawinięcie na górze trochę mniejsze zrobiła chyba... na moje amatorskie oko :)[/QUOTE]

Bombeczka jeszcze do nauki ,ma być jeszcze mniejsza..ale jakiś upór z tą mniejszością mam..i z lewej strony coś mi nie wyszła z boku..także ogólnie jeszcze do poprawy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']A ja się nie lubię chwalić...jest jaki jest.a wiem srajec jest...no ja mu tego nie daruje...[/QUOTE]

Co do tego srajca to Ci wtedy nic nie napisałam bo miałam zwolniony internet... a chciałam napisać że ostatnio jak myłam dupę Antosiowi to moja mama wchodzi do łazienki i też jej się prawie cofnęło i wyleciała z łazienki, śmiać mi się chciało z niej :lol: heh Czarkowi takich zabiegów nie musi robić, a ciekawe co by zrobiła jakby mnie w domu nie było a Antosiowi się przydarzyła taka sytucja???
teraz Antonek ma doopsko wygolone... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Co do tego srajca to Ci wtedy nic nie napisałam bo miałam zwolniony internet... a chciałam napisać że ostatnio jak myłam dupę Antosiowi to moja mama wchodzi do łazienki i też jej się prawie cofnęło i wyleciała z łazienki, śmiać mi się chciało z niej :lol: heh Czarkowi takich zabiegów nie musi robić, a ciekawe co by zrobiła jakby mnie w domu nie było a Antosiowi się przydarzyła taka sytucja???
teraz Antonek ma doopsko wygolone... :evil_lol:[/QUOTE]
Kinia.... mój ma wygoloną i mu się zdarzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Aga , chłopaki twoje jak zwykle wyelegantowane :loveu:
Powiem że mi też się takie przygody ostatnio zdarzały z Pączkiem, jeszcze jak gdzieś niedaleko domu się przydarzy taka brudna dupka to pół biedy można lecieć szybko umyć, ale gorzej jak gdzieś na mieście czy w trasie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...