Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

Z pierwszym kryciem..o ile kiedykolwiek dojdzie do niego może być trudno,ponieważ nie wiadomo jest jakie dzieci może dać Moni i tu tkwi ryzyko,wiadomo zawsze lepiej wziąć sprawdzonego repa i nie chodzi już o tytuły ale mniej więcej się wie czego można się spodziewać po danym psie.Niby Hary ma bardzo dobry rodowód ale nie wiadomo jakie geny może w sobie nosić???To też przecież jest zależne od suki co ona w sobie nosi.Dobry hodowca w swojej hodowli studiuje rodowody przyszłych kandydatów na rodziców i mniej więcej te wady danego psa zastępuje zaletami ojca czy matki,to jest trudna i długa droga do kojarzenia jak najlepszego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='molinezja']Witam [B]agamewa [/B]mam pytanko a słyszałaś o takim specyfiku jak Laveta super? co sadzisz o takich witaminach dla yorka oczywiście:)dzięki...[/QUOTE]

Tak miałam to nawet zalecane ale jakoś tak do tej firmy nie mam przekonania,uważam że jest wiele firm lepszych od tej....a zraziłam się do tej firmy przez spray czyszczący do zębów,mój pies dostał tak potwornej biegunki po podaniu tego środka że powiedziałam nigdy więcej!!!!Ja polecam Vita Vet-regenerator sierści,ewentualnie pasuje mi kerabol podawany razem z omeganem

Hej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Ja Uli żadnych dodatkowych witamin nie podaję, dostaje pełnowartościową karmę więc ma wszystko co potrzebne, a włos rośnie jak szalony :p[/QUOTE]

Hej!! wracajac do tematu to ja absolutnie zgadzam sie z Klaudia. Karma jest odpowiednio zbilansowana i zadne witaminy nie sa potrzebne. Czasami mozna przedobrzyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']wow 15 kg na 3 msc na 2 psy:crazyeye: mój je 1,5 kg ariona już 3 msc i skończyć nie może:lol:[/QUOTE]
U nas też 15 kilo na ponad pół roku starcza, Aga żarłoczki masz :)
[quote name='agamewa']Kurczę ale fajnie udało mi się kupić na allegro przypinkę z yorkiem ,tylko jestem ciekawa czy da radę podczepić tam numerek??te na wystawie były po 50-60zł...a ja kupiłam za 24 zł już z przesyłką.
[IMG]http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/64/80/08/1364800865[/IMG][/QUOTE]
bardzo ładna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Mi na 3-4 na 2 psiaki tak jak pisałam ale ja im nie daje tego dużo.[/QUOTE]

no tak wiadomo że na dwa przez pół trzeba liczyć, myślę że jak będę miała dwa psiaki to będę zamawiać te 15kg, bo na pół wychodzi po 7.5kg, nie trzeba co chwile zamawiać, a po za tym taniej wychodzi :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...