Jump to content
Dogomania

Forum polskiego Klubu Chow chow,a jego użytkownicy.


waldek3001

Recommended Posts

I pomyśleć że cała awantura zaczęła się od jednego postu:crazyeye::crazyeye:
Ciekawi mnie dlaczego nikt nie odpowie na ten post tu na dogo, tylko za plecami Waldka dyskusje sa prowadzone, nie dając szans się wypowiedzieć, to dopiero żenada :megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Czy naprawde było Ci tak źle na forum ? Ja uważam , że miałeś pełne wsparcie dla siebie i Twoich adoptusiów . Skasowanie jednego tematu na forum wg mnie głupiego i niedającego nic , a zajmującego tylko miejsce ( dla niewtajemniczonych "zabawa w skojarzenia" ), który urósł do ok 120 stron wywołało taką reakcję?............
A czy podawać nazwy hodowli ludzi niezarejesrtowanych na forum , to sprawa dyskusyjna , skąd można wiedzieć , że sobie ktoś tego życzy ?...........A może nie wszyscy chcą się reklamować na forum?
pozdrawiam ula

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ula98']Skasowanie jednego tematu na forum wg mnie głupiego i niedającego nic , a zajmującego tylko miejsce ( dla niewtajemniczonych "zabawa w skojarzenia" ), który urósł do ok 120 stron wywołało taką reakcję?............
[/QUOTE]
Chyba jednak nie o zabawę w skojarzenia poszło tylko o różnice zdań między 'zwykłymi użytkownikami' i Pania Admin.
Na każdym forum jest podany regulamin użytkownika, przy rejestracji, a na FPKCC tylko regulamin galerii, to się nie ma co dziwić, że są różne opinie i chęć pomocy - bo nadal uważam, że taka była idea.
Ciekawe tylko, że watek "zabawa w skojarzenia " został zamknięty, bo był [quote name='ula98'] głupiego i niedającego nic , a zajmującego tylko miejsce
[/QUOTE] a kłótnia między użytkownikami nie została usunięta, choć głupim wątkiem została uznana:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem tak ile ludzi tyle opiń, ja się już nie wypowiadam bo byłam źle zrozumiana na forum.Co do opłaty za forum dalej uważam że to dobry pomysł i zdania nie zmienię ale najbardziej zabolałam mnie fakt gdy jeden użytkownik owego forum stwierdził że ja o psa nie dbam kiedyś to on odszczeka.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dopisać, że mimo ogólnego sprzeciwu przeciwko "głupim i niczego nie wnoszącym '' wątkom na FPKCC powstał nowy wnoszący tylko tyle, iż można sobie poużywać na kimś.
Woli wyjaśnienia, nie podążyłam za guru, tylko ja pokazałam Waldkowi miejsce gdzie wolność słowa nie jest nazywana oszczerstwem.
I gdyby nie to że dałam słowo, że więcej nie napisze na FPKCC to odpisałabym komuś do słuchu, wciąż mam wrażenie, że mimo tego iż ja - awanturnica i Waldek - prowokator (guru), dyskusja i oszczerstwa nie maja końca.
To przykre jak można ocenić ludzi, znając ich kilka miesięcy z pisania na forum, jak można ocenić nagłą przemianę i brak dobra i wrażliwości tylko z powodu różnicy zdań .
EHHH

Link to comment
Share on other sites

Jestem również użytkownikiem Forum Chow Chow :loveu: MDM to ja :razz:.
Przykre, że nadal Pan Waldek i Pani Beata nie potrafią zrozumieć sensu i przesłania FORUM Polskiego Klubu Chow Chow, które jest Forum tematycznym - poświęconym psiakom. Forum Polskiego Klub Chow Chow nie jest forum towarzyskim, jakim próbowali je uczynić :angryy: Życzę zdrówka i powodzenia na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

No nie Pani Basiu, teraz to ja już na prawdę nie rozumiem sensu i przesłania FPKCC, wątek w którym Waldek próbował nawołać do płacenia za forum wywołał całą burze, a Pani pisze ze chcieliśmy uczynić Forum towarzyskim. jaki tu związek ?
Towarzysko to my pisaliśmy, piszemy i będziemy pisać na gg czy kontaktować się telefonicznie, a jak ktoś za kimś stanie na Waszym forum i nie podoba się to kilku osobą to trzeba go stłamsić, a najlepiej wyrzucić. I kto tu czego nie rozumie?
A wracając do wątku Skojarzenia , to o ile dobrze kojarzę (bo już nie mogę sama sprawdzić-dzisiaj właśnie zostałam usunięta ) to został założony dawno temu i jakoś nikomu nie przeszkadzał, aż tu nagle - towarzysko się zrobiło przez niego, a to niedopuszczalne nie?- masakra.
Ja również życzę zdrowia i mam jednak nadzieje, że kiedyś jednak ktoś z Waszych zrozumie o co ta cała chryja.
Pozdrawiam Beata

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...