Jump to content
Dogomania

Kochana, przytulaśna Rita szuka domu!


Ada_-_

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#6600cc][FONT=Times New Roman][B]Imię:[/B][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman]Rita[/FONT]
[COLOR=#6600cc][FONT=Times New Roman][B]Wiek:[/B][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman]ok.3 lata (na pewno nie więcej)[/FONT]
[COLOR=#6600cc][FONT=Times New Roman][B]Stosunek do innych zwierząt:[/B][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman] Toleruje psy i dobrze się z nimi dogaduje.[/FONT]
[COLOR=#6600cc][FONT=Times New Roman][B]Stosunek do dzieci:[/B][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman]Przyjazna[/FONT]
[COLOR=#6600cc][FONT=Times New Roman][B]Szczepienia:[/B][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman] Zaszczepiona[/FONT]
[COLOR=#6600cc][FONT=Times New Roman][B]Sterylizacja:[/B][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman]Tak[/FONT]
[COLOR=#6600cc][FONT=Times New Roman][B]Charakter:[/B][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman] Rita jest bardzo kochana, lubi pieszczoty, nie sprawia żadnych problemów, jest baaardzo grzeczna, nie jest strachliwa. Dotychczas w schronisku nikt nie zauważył u niej jakiegokolwiek negatywnego zachowania.[/FONT]
[/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=#000000][IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NjU4NzI3MzgsNDYzNTkxNDY%3D&f=Wiara._27._03.10_041.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE]
Niestety mam tylko tę fotkę.

[SIZE=4][COLOR=#000000][SIZE=2]Zależy mi na tym, żeby znalazła domek, bo naprawdę jest przekochana i pasuje dla każdego, nie można jej niczego zarzucić, po prostu aniołeczek. ; )[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000][LEFT]
[/LEFT]
[/COLOR][/CENTER]
[SIZE=4]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich.Zaglądam do tej biednej Ritki i nikt się nią nie interesuje,mam obecnie jedną suczkę na tymczasie i tak myślę ,żeby dać tymczas Ricie jest malutka to może szybko by się domek znalazł. Jaki ona ma stosunek do kotów?Nie jestem wstanie po nią pojechać nie mam prawa jazdy.Jeśli by się dało zorganizować transport do Krakowa to jestem na dzień dzisiejszy gotowa na jej przyjęcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ritafi']Witam wszystkich.Zaglądam do tej biednej Ritki i nikt się nią nie interesuje,mam obecnie jedną suczkę na tymczasie i tak myślę ,żeby dać tymczas Ricie jest malutka to może szybko by się domek znalazł. Jaki ona ma stosunek do kotów?Nie jestem wstanie po nią pojechać nie mam prawa jazdy.Jeśli by się dało zorganizować transport do Krakowa to jestem na dzień dzisiejszy gotowa na jej przyjęcie.[/QUOTE]

Super by było ;)
Koty, hmmm ...
Do tej pory nie miała z nimi do czynienia, ale jakiś czas chyba przebywała w mieszkaniu gdzie są koty, muszę zapytać w sobotę, a transport da się jakoś zorganizować ;)

Link to comment
Share on other sites

Ona jest mw. postury welsh corgi cardiganów, może ma ciut dłuższe łapki, takie porównanie znalazłam ;P.
Wypadło mi wesele w sobotę, ale co do kotaktów z kotkami to Sempere musi wpaść i napisze co i jak.
Busko tj, świętokrzyskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zółwik :)']Ale jak sprawdzisz jak w schronisku już nie ma kotków. No nie wiem. [/QUOTE]

Była chyba jakiś czas u D po sterylce, nie wiem sama, ale ona jest takim aniołkiem, że na pewno jej nie będą przeszkadzać.

Link to comment
Share on other sites

Rita w miarę dobrze znosi warunki w schronisku, więc wolelibyśmy, żeby od razu miała stały dom.
Jest bardzo uczuciowa i nie wiem jakby zniosła rozłąkę z Panią, szczególnie, że znalezienie domu psu dorosłemu wymaga czasu.
Lepiej będzie, jeżeli weźmie pani tę drugą sunię do DT ;)
Jeszcze raz przepraszam, że tak długo trzymałam Panią w niepewności.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

A jak jest ze stanem zdrowia psiaków w buskim przytulisku?
Pytam,ponieważ w kieleckim jest plaga nosówki już od lat.Pojechałam wczoraj po upatrzonego psiaka,ale niestety-został przeniesiony do szpitala,a pani nie chciała powiedzieć co dokładnie jej jest.Tylko tyle,że choroba zakaźna,więc mój entuzjazm osłabł,bo kiedyś miałam psa,który 14dni był ratowany z zakaźnej choroby,wycierpiał się psina,a ja patrząc na niego kłutego kilka razy dziennie i ciągle pod kroplówką.Dopiero po 14dniach stanął na nogi,ale koszt leczenia wyniósł ponad 600zł.Żaden kielecki wet.nie dawał mu wtedy szans i tylko jeden podjął się leczenia go,ale udało się:-)
Wybiorę się do Buska obejrzeć Ritę może nawet dziś,więc proszę nie wywoźcie jej do Krakowa.
Dla mnie kluczowe znaczenie ma stosunek do dzieci i żeby nie była zbyt jazgotliwa,bo mieszkam w bloku.Aha!Rita nie jest szczepiona?

Link to comment
Share on other sites

Ritka była szczepiona.
Psy w Busku są szczepione regularnie na wszystkie możliwe choróbska, tylko ciągle przychodzą nowe, więc czasem się coś przypląta, ale obecnie jest ok.
Chore psy jak najbardziej są leczone.
Wydaje mi się, że Ritka jest dobrą towarzyszką dla dzieci, a czy jazgotliwa? Nigdy nie słyszałam, żeby zaszczekała, więc raczej nie :D
Ten Kraków nieaktualny, bo nawet nieźle się odnajduje w przytulisku, szukamy jest DS, bo jest bardzo towarzyska i przylepa z niej straszna.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za info!Najpewniej wkrótce się wybiorę do Buska (miałam wczoraj jechać,ale czynne do 13 tylko,a ja mogę po południu).
Wprawdzie czekam na odp.z Dymin ws.suczki,którą upatrzyłam sobie już w poniedziałek.Bidula leży w szpitalu-nie wiadomo co jej jest,na razie tylko blade błony śluzowe i ją obserwują.Obawiam się,że może się wykluć nosówka lub tyfus-tradycja Dymin:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rita nadal poszukuje domku?Ona faktycznie jest bardzo dobrze przystosowana do warunków schroniska.Funkcjonuje tam jak u siebie na podwórku,zero stresu.Widziałam ją i o ile inne psy reagują histerycznym szczekaniem na nowe osoby w schronisku,to Rita jakby od niechcenia i bez emocji spacerkiem podeszła do siatki,z gracją się o nią oparła,dla zasady szczeknęła od niechcenia jeden raz,po czym znudzona wróciła do swoich spraw-jakby jej szkoda było czasu marnować;-)Opanowana,pełna wdzięku,nie ulega nastrojom innych psów.Prawdziwa dama;-)Chociaż na żywo już nie przypomina tak bardzo welsh corgi jak na fotce,to osobowość ma jak księżna;-)Fajny piesek,bez szczenięcych głupawek charakterystycznych dla młodszych psów.Ona by mi pasowała dla jakiegoś starszego małżeństwa lub samotnej starszej pani na emeryturze jako taka opanowana,niekłopotliwa towarzyszka.Do małych dzieci to bym jej nie radziła dawać,bo będą ją irytować,a ona widać,że ceni sobie swój święty spokój-bez fajerwerków i szaleństw.Takie spokojniutkie życie na wolniejszych obrotach:-)Fajny,maluteńki piesek:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...