Jump to content
Dogomania

Czy komuś nie zaginął jakiś czas temu grzywacz lub nie oddał psa w ok Wawy


Ewa Pikulska

Recommended Posts

NIetypowa sprawa. Dziś jadąc w swojej okolicy widziałam biegnącego po jezdni nagusa. Prawdopodobnie grzywacz ale może być inny goły w golasach jestem ciemna masa i nie rozmoznam czy nie inny.
Ciemna skóra włosy na główce nie bardzo jasne wyglądające na brudn. Przypominał psa z tego wątku.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180229-NAGI-GRZYWACZ-CHIA-SKI-juA-w-nowym-kochajAE-cym-domku[/URL]

Jak pies biegł po drodze wyglądał na zagubionego. Biegł środkiem jezdni wystraszony. Chciałab go złąpać ale uciekał. Tak przeszliśmy uciekajaćz kilkaset metrów i pies wpadł dość pewnei na podwórko jedne z posesji. Z tym, że posesja wygląda na typowe gospodarstwo wiejskie, brama rozdziawiona itd. Pies zniknąl mi w obejściu. Ale wyglądało na to, że tam mieszka.

Ale oczywiście mam wątpliwości bo nagusy rzadko się widuje latające luzem po wiosce. Może komuś zaginął jakiś czas temu np. ja mieszkam w okolicach giełdy na Słomczynie więc ten psiak może być np. jakiś czas temu kupiony i taki trochę malo troskliwe zadbany.

Pies biegał w jednej z miejscowości w pobliżu Prażmowa. Wiem na którą posesję wpadł jakby co. Pies wyglądal podobnie do tego ze zdjęcia tzn wyglądał jakby był brudny lub mógl być brudny ( nie wyglądal na zadbanego poprostu) więc może mięc poprostu taką mas albo może być jasniejszy jeno brudny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Pilne 2 kwietnia zaginela grzywaczka wlasnie w okolicach Prazmowa,podaj koniecznie dokladniejsze namiary[/QUOTE]

Namiary na pv podałam


Ja nie jestem w stanie podać numeru domu. Ale mogę pokazać, ktora posesja. Ja wtedy jechałam na cmentarz i wracała za jakieś 40 minut tą samą drogą. Brama wtedy byla zamknięta, a psiaka nie widziałam. Jesli to była zaginiona suczka być może wpadła na tą posesję i ktoś się zorientowal i zamknął bramę żeby ja zlapać. Pies początkowo wyglądał na zagubionego - szedł jak typowo wystarszony pies i zagubiony. Zmyliło mnie to, że tak pewnie wpadł na to podwórko. Myślałam, że poprostu tam mieszka i oczywiście może tak być. Choć to typowe gospodarstwo więc grzywka w takim obejściu dość dziwna - ale tu z powodu giełdy na Słomczynie w pobliżu - można zobaczyć najdziwniejsze psiaki w obejściach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...