Jump to content
Dogomania

Przysmak na psi oddech


liwus

Recommended Posts

No długa chwila nie jest chyba że dasz ogromne ilości...:D ale najlepiej stosować pastę do zębów wtedy brzydki oddech będzie rzadkością ;)
Mówię o tym oczywiście, bo występuje jeszcze w dwóch innych wersjach..:) ta jest akurat na odświeżenie oddechu;)
[IMG]http://img1.galio.pl/products/full/4000487227125_f.jpg?44c87852d94c338a1ebe12949374c9f6[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest papillonek

W sklepach internetowych jest pelno past dla psów i też nie polecam tych z puriny (one nie pachn ,a w temacie jest na psi oddech).
W sklepach mozna kupić komplety pasty i szczotek ok.20 zł ,także warto ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Gryzaki zapobiegają tylko przykremu zapachowi,ale nie usuwają kamienia nazębnego,bo nie dostaną się w najmniejsze kąciki no i przy dziąsłach ,gdzie osadza się go najwięcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']U nas zęby w świetnym stanie i też bielutkie ,zadbane ,ale nie ma się co dziwić jak psiak z metryką.[/QUOTE]
znam mase psow z rodowodami ktore maja brzydkie zeby ,znam bardzo duzo kundli ktore maja swietne zeby , to nie jest kwestia metryki

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Wiem o tym ,ale w schronisku pies by stracił wszystkie zęby i nikt nawet by nie zauważyl,a w hodowli dbają o uzębienie.
A aj znam masę chorych kundelkow i masę zdrowych rosowców ,więc tu nie chodzi o rasowośc.Ale miejsce ,gdzie pies przebywa,bo wiem ,że w schronisku nikt nie chodzi ze szczoteczką i pastą od klatki do klatki ,a jak ktoś trochę na psa wyda to będzie tez o niego dbać.pokażcie mi hodowlę w której rozmnażane są psy z krzywym zgryzem lub brakiem kilku zębów i chorobami jamy ustnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Wiem o tym ,ale w schronisku pies by stracił wszystkie zęby i nikt nawet by nie zauważyl,a w hodowli dbają o uzębienie.
A aj znam masę chorych kundelkow i masę zdrowych rosowców ,więc tu nie chodzi o rasowośc.Ale miejsce ,gdzie pies przebywa,bo wiem ,że w schronisku nikt nie chodzi ze szczoteczką i pastą od klatki do klatki ,a jak ktoś trochę na psa wyda to będzie tez o niego dbać.pokażcie mi hodowlę w której rozmnażane są psy z krzywym zgryzem lub brakiem kilku zębów i chorobami jamy ustnej.[/QUOTE]
ale wiesz jak Twoj wczesniejsyz post zbarzmial ? "ja mam psa rasowego ma super zeby , a wasze kundle napewno maja gorsze" ;)
ze schroniskiem masz racje, nikt psom zebow nie sprawdza i,ch nie czysci , ale psy z rodowodami rowniez zdarzaja sie z tendencja do kamienia i osadu na zebach , nie zawsze maja idelane i o to nam chodzilo

Link to comment
Share on other sites

[B]papillonek[/B] co za różnica czy psiak ma metrykę czy jej nie ma? przecież jak pieska bierzesz od hodowcy to on ma jeszcze mleczne zęby, więc i tak i tak mu wypadną i wyrosną nowe, o które ty musisz dbać, bo jak byś nie dbała psiak też by miał zęby z kamieniem itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...