Jump to content
Dogomania

Przysmak na psi oddech


liwus

Recommended Posts

Przejrzałam forum ale nie znlazłam , jeśli jednak jest taki temat prosiłabym o wskazanie.

Poszukuje dla mojej suki smakołyk ( kość,przysmak ) z dodatkiem mięty lub czegoś innego co spowoduje piękny zapach z jej mordki :loveu: Potrzebny mi a raczej jej ten smakołyk profilaktycznie żeby dać jej 1-2 razy w tygodniu. Oddech ma w porządku( karmę ma dobrze dopasowaną i nie ma też kamienia na zębach ) ale są sytuacje takie jak dzisiaj gdzie byłyśmy na spacerze leśno-jeziornym i chyba musiała w gęstwinie trzcin poczęstować się jakąś rybą bo śmierdzi jej z pyszczka niesamowicie. Chciałabym też żeby ten przysmak gabarytowo był jak dla niej. Sunia jest coś w typie jak golden szorstkowłosy więc pies duży.
Mamy teraz SOFT BITS MINT FRESH - TRIXIE ale to ona wręcz połyka chodzi mi o coś większego.
Co byście polecili drodzy Dogomaniacy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
Guest papillonek

[URL]http://animalia.pl/produkt,10855,135,Trixie_Dentafun_Veggies_kości_dla_psa.html[/URL]
to jest dobre, jak nie najlepsze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jest sporo podobnych smakołyków. Wystarczy przejść się do sklepu zoologicznego albo poszukać w sklepach internetowych. Miałem kiedyś coś takiego od pedigree i dawało radę :D Wystarczyło dać raz w tygodniu i nie było problemów. Też na spacerach zdarza mi się, że piesek się czymś poczęstuje :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

papillonek, racja, jamnik moich rodziców mial taką przygodę i skończyło się operacją. Ja raczej nie używam, tylko okazjonalnie, teraz mój pies dostał od mikołaja takie ciastka dental 8in1 coś tam, angielska nazwa, i ostrożnie mu daję. Ponieważ to nie jamnik wszystko jest dobrze ale na świeży oddech najlepsza wizyta u weterynarza raz na czas jakiś.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Marcelaa']papillonek, racja, jamnik moich rodziców mial taką przygodę i skończyło się operacją. Ja raczej nie używam, tylko okazjonalnie, teraz mój pies dostał od mikołaja takie ciastka dental 8in1 coś tam, angielska nazwa, i ostrożnie mu daję. Ponieważ to nie jamnik wszystko jest dobrze ale na świeży oddech najlepsza wizyta u weterynarza raz na czas jakiś.[/QUOTE]

Jak pies łyka duże kawały to mamy jak w banku wizytę u weta jak nie operację.A jakie ciastka dental możesz wstawić zdjęcie ??

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Niektórym psom najbardziej niesmakują przysmaki miętowe do czyszczenia,a mojej Soni to ulubione,szkoda,że nie ma miękkich miętowych pmaków ,bo były by idealne na nagrody :(

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Asia&Luna']
Mają tylko zapach miętowy( podobny trochę do denta z poedigree), lecz nie są takie w smaku[/QUOTE]

A skąd wiecie??próbujecie??Ja tylko psie ciacha i suche ,mokrej nie mam odwagi spróbować :D

Link to comment
Share on other sites

Greenies miałam kilka razy, mojemu co prawda nic nie było, ale jak zaczęłam czytać co po nich niektóre psy mają to przestałam kupować.
Poza tym używałam przeróżnych- denta stixy, te z maceda, jakieś na sztuki z zoologa. Wszystkie psu smakują, jakiejś świeżości z pyska mu po tym nie czuję, ale np. zabija zapach po zjedzonej rybie czy wątróbce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...