Jump to content
Dogomania

Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!


Nastkak

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SuperDog']Nie roznosić plotek:diabloti: Drey jest w domu tymczasowym, jeśli tylko coś się zmieni dam Wam znać. Psiak ma się dobrze, bo jest pod dobrymi skrzydłami - ma dwa posokowce do towarzystwa.

Pozdrawiam
PAP[/QUOTE]

no nie żartuj... ja się jeszcze zaraz dopytam...

Link to comment
Share on other sites

Coś z czytaniem kiepsko.
Pisałam, że Drey jest pod naszą opieką - Pogotowie Adopcyjne Posokowców - podałam dwie strony internetowe, gdzie w miarę możliwości są uzupełniane informacje o Drey'u. Co mam pisać - pies jest u naszych znajomych, gdzie mieszkają już dwa posokowce. Jestem z nimi w stałym kontakcie telefonicznym. Jest kochany, ma wszystko co do szczęścia psu potrzebne. Do schroniska nie wróci już nigdy, o tym nie ma mowy. Trwały poszukiwania hodowcy na podstawie słabo widocznego tatuażu - ale spełzły na niczym. Jest znany jeden miot z Bydgoszczy, ale nie ma dostępu do hodowcy. Najgorsze, że psa nikt nie szukał. Ten temat został odstawiony na dalszy tor. Forum e-beagle pomaga w zamieszczaniu ogłoszeń, ale jak dotychczas zero odzewu.

Przecież nikt nie wyrzuci psa na ulicę. Jednak nie chcę zostawiać ludzi z trzema psami w sytuacji, gdy ma się powiększyć im rodzina. Proszę zatem o dalsze zamieszczanie ogłoszeń.

Pozdrawiam
PAP

Link to comment
Share on other sites

no to wychodzi na to, że zostałam źle poinformowana - w salonie, w którym pracuje są wystawione ogłoszenia psów z bydgoskiego schroniska, biorących udział w Lirze i szukających domów. zostałam poproszona, żeby schować już ogłoszenie Dreyfusa, bo podobno znalazł dom.
Schowałam... ale niestety w takim razie ogłoszenie wyciągam z szuflady i wystawiam ponownie.

nie mniej jednak, przepraszam za zasianie zamieszania. mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...