Jump to content
Dogomania

Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!


Nastkak

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dreyfus właśnie jedzie pod skrzydła naszych czasowników - będzie miał do towarzystwa dwa inne posokowce. Nie przestajemy jednak na poszukiwaniach domu na stałe. Pies ma rodowód, ma 8 lat, znany jest hodowca. Niestety nie udało się dotrzeć do właścicieli.

Za godzinę mam zadzwonić jak posokowce przyjęły go do swojej sfory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperDog']Dreyfus właśnie jedzie pod skrzydła naszych czasowników - będzie miał do towarzystwa dwa inne posokowce. Nie przestajemy jednak na poszukiwaniach domu na stałe. Pies ma rodowód, ma 8 lat, znany jest hodowca. Niestety nie udało się dotrzeć do właścicieli.

Za godzinę mam zadzwonić jak posokowce przyjęły go do swojej sfory.[/QUOTE]


Czekamy na wieści!

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam wcześniej - Drejfus jest u naszych czasowników - czyli w DOMU TYMCZASOWYM pod skrzydłami Pogotowia Adopcyjnego Posokowców. Jeśli chodzi o jego samopoczucie jest wszystko super. Rzeczywiście do schroniska już nie wróci, ale nadal szukamy dla niego odpowiedzialnego domu.

W przypadku Dreyfusa jest tyle niejasności, że trudno się połapać w tej całej historii. Pies na lewym uchu ma dwa tatuaże!!!!!!!!!!!!! - jeden podobno nadany w schronisku:crazyeye: :angryy: a drugi oryginalny.

Dziewczyny współpracujące ze schroniskiem w Bydzi proszę o sprawdzenie, który z tatuaży i o jakim numerze został nadany w schronie - to ważne. To tak jak adres dla psa, aby mógł wrócić do domu. Z drugiej strony dziwna procedura tatuowania psa w schronisku????

Link to comment
Share on other sites

dobrze że puki co zajeli się nim odpowiedzialni ludzie, bo to fajny pies, trochę w swoim świecie,ale jak się do niego dotrze to potrafi słuchać,ale trzeba się postarać i nie rozumiem jak ktoś z ledwo poznanym psem mógł iść na spacer bez smyczy, ja nawet jak pilnuje szkolone psy znajomych,to nie puszcze,bo pies nie jest mój,nie wiem jak się zachowa w danej sytuacji,nie wiem czy przybiegnie do mnie,
oby w końcu znalazł dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperDog']Proszę nie zapominajcie o Dreyfusie - nadal ma status psa szukającego domu na stałe.

Dziewczyny-wolontariuszki ze schroniska - ponawiam prośbę o sprawdzenie, który tatuaż został mu nadany w schronisku?
Pozdrawiam
PAP[/QUOTE]


Nie zapominamy :) Jak się ma nasz maluch? Jak rozumiem miejsce, w którym przebywa jest tymczasowe? Do kiedy Drejfusik może w nim przebywać? Są jakieś ograniczenia czasowe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...