Jump to content
Dogomania

Karma hypoalergiczna- czy tylko Royal Canin ??


Bakteria

Recommended Posts

A czy Brit zaczął ujawniać skład % swoich karm? Zawsze to była jakaś tajemnica jakby trochę próbowali ukryć zawartość mięsa. Dla mnie to kupowanie kota w worku. Kupuję karme mięsną ale tak naprawde nie wiadomo ile jest mięsa w mięsie. Zazwyczaj jeśli karma jest wysokomięsna to producent się tym chwali, tutaj brak informacji mógłby jednak sugerować , że mięsa tam zbyt wiele nie ma... :(

Ps. Czym u Was objawia się nietolerancja zbóż?

Edited by cynamonova
Link to comment
Share on other sites

[quote name='cynamonova']A czy Brit zaczął ujawniać skład % swoich karm? Zawsze to była jakaś tajemnica jakby trochę próbowali ukryć zawartość mięsa. Dla mnie to kupowanie kota w worku. Kupuję karme mięsną ale tak naprawde nie wiadomo ile jest mięsa w mięsie. Zazwyczaj jeśli karma jest wysokomięsna to producent się tym chwali, tutaj brak informacji mógłby jednak sugerować , że mięsa tam zbyt wiele nie ma... :(

Ps. Czym u Was objawia się nietolerancja zbóż?[/QUOTE]



Świąd, trzepanie uszami i brzydkimi zaciekami pod oczami.

Szczerze, to mam gdzieś ile % mięsa ma Brit Care. Jeżeli po nim mój pies ma się dobrze. Jeżeli nic się nie zmieni. karma na stałe zagości w naszym domu.

Karmiłam różnymi karmami- Wolfsblutem również. teraz dojadają go bezdomne koty.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno każdy ma inne podejście i inne rzeczy są dla niego ważne, ale raczej samopoczucie i kondycja psa powinny być właśnie na 1. miejscu :) Ja po prostu lubię wiedzieć co jedzą moje psy ;)
A czy macie jakieś doświadczenia z biorezonansem lub leczeniem alergii farmakoterapią?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...