Jump to content
Dogomania

Pepe za TM :(((


justynavege

Recommended Posts

ja tez mam nadzieje ze Pepko zapadnie Pani w serce :)
przypomnialo mi sie jak uciechowska Sara 15 letnia podhalanka zostaal adoptowana - zyskala najpiekniejsza jesien zycia , mam nadzieje ze i Pepciowi los wynagrodzi ciezkie chwile i porzucenie przez ludzi

nie zrozumiem motywow porzucenia takich nigdy przeciez im psiak starszy tym bardziej go kochamy i wieksza slabosc mamy do neigo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie.
Przez ostatni rok czasu, brak opieki weterynaryjnej. 6 miesięcy bez świeżego powietrza.
Diagnoza weterynarza brzmi: alergiczne pchle zapalenie skóry.
Potrzebne wsparcie dla Miśka na długiej drodze leczenia.
Zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184761-Misiek-wrak-psa-odebrany-interwencyjnie.-Potrzebe-wsparcie!?p=14600447#post14600447[/url]

Link to comment
Share on other sites

Sylwia nic nie mówiła o DS dla Pepe, a jak ją znam, jeśli byłoby tu coś ustalone to zaraz by powiedziała, albo zapomniała albo ktoś już przestał się odzywać....

PS . Pytałam Sylwię o hotel dla Pepunia. Mówi że jak najbardziej, ale najpierw trzeba deklaracje zebrać na 100% i potem dopiero go wysłać.

Byłam wczoraj i dziadziunio ma się nieźle, obszczekał mnie jak przestałam go głaskać :D

Link to comment
Share on other sites

Pepe niedługo będzie miał pakiet ogłoszeń
myślę że hotelik to dobre wyjście

Pepe okazało się jest psem bardzo zazdrosnym,
wcześniej musiał być niedopieszczany i teraz aż za bardzo tego łaknie
do ludzi to wielka przylepa, trochę traci orientację jak wychodzi na spacer-ze szczęścia nie wie w którą stronę lecieć

w spr. pepe nikt nie dzwonił

Link to comment
Share on other sites

kilka dni temu była wystawiana łatka, w weekend prawdopodobnie jedzie do domu:)
wiem że głównym sukcesem jest dobre zdjęcie i chwytające za serce krótki tekst...a z tym drugim mam okropne problemy
gdyby pepe miał coś takiego wyciskającego łzy jestem pewna że szybko poszedłby do domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']kilka dni temu była wystawiana łatka, w weekend prawdopodobnie jedzie do domu:)
wiem że głównym sukcesem jest dobre zdjęcie i chwytające za serce krótki tekst...a z tym drugim mam okropne problemy
gdyby pepe miał coś takiego wyciskającego łzy jestem pewna że szybko poszedłby do domu[/QUOTE]
Rotek, przeciez ty piszesz super teksty. To dzieki tobie Amis znalal domek . Jak wiesz redakcja calkiem nawalila bo nawet zdjecia nie zamiescili wiec tylko byl twoj tekst:):) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']pomyślałam żeby zrobić jeszcze jakieś zdjęcie z boksu...takie gdzie widać smutną minę PEPE
zdjęcie nie będzie ładne ale może kogoś chwyci za serce

a z amim to jakiś przypadek:D[/QUOTE]

Dobry pomysl z takim zdjeciem.

Z Amim to zaden przydadek, Twoj tekst byl krotki i wzruszajacy. Do gazety to najwazniesze. Pisz tak dalej a wszystkie psiaki z Uciechowa znajda domki :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...