Jump to content
Dogomania

Beagle pobudka!


talut

Recommended Posts

wszędzie ogary i ogary-pora na bagiety :diabloti: nie wierzę, że nie ma tutaj żadnych beaglomaniaków-bo jest Agasia :eviltong:

na rozkręcenie-dzisiaj odebraliśmy rodowód Monulca :multi: a to Mona we własnej osobie:
[IMG]http://i24.photobucket.com/albums/c50/talut/DSCN0326.jpg[/IMG]
[IMG]http://i24.photobucket.com/albums/c50/talut/DSCN0797.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja tez dolacze:] mam beagla...:] takiego jednogo niedobrego..:] o nim na mojej storne ( w pospisie)

Ja e-beagle lubie..jako rozmowy o rasie...bo mozna sie czegos dowiedziec...inne fora sa raczje takie bardziej rozrywkowe:] ale tera cos nie dziala..serwer przekroczony :( i to wcale nie jest zamkniete forumm......:shake:

Link to comment
Share on other sites

Polna, jak coś to z forum e-beagle lilly to ja ...
Będę niedługo posiadaczką beagle'a będzie on prawdopodobnie z hodowli "Beta plus" - pisałam do "Łaciatej sfory", lecz nie będą mieć szczeniaków na święta Bożego Narodzenia - chciałam podkreślić, że [U]to nie jest żaden prezent ![/U],a data spowodowana jest przeprowadzką

Link to comment
Share on other sites

Myse ze awaryjnie mozna sobie poklikac tutaj wiec jak ktos ma namiary na reszta beaglomaniakow z e-beage to dajcie im znac ze narazie koczujemy tutaj:] a ja po spacerku..lucek dzis...jak aniolek..psy biegaja..ja go wolam ..idzie do mnie...mowie mu biegaj idzie sie ladnie pobawiac...wolam..przychodzi...rewelka..szkoda tylko ze tak rzadko ma takie dni :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Hej! Wiem od Inferno ze 1 kwietnia forum e-beagle wraca na miejsce..w koncu to jej stronka i wie najlepiej ;)
Ja mam Angie.Teraz ma cieczke ale na szczescie adoratorow pod plotem nie widze, chociaz zostalo jeszcze 2 tygodnie do konca ruji i wszystko zdarzyc sie moze ..:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...