Jump to content
Dogomania

Golden i BARF


madalenka

Recommended Posts

Nie karmię Corteza "czystym BARF-em" - podaję mu jednak "barfowe dania": ogony wołowe, szyje z indyka, szponder, antrykot. Dodaję mu również miksy warzywne i owocowe. Pies ma bardzo ładną sierś, ale przyznam się, że daje mu również kwas omega 3 w kapsułkach.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam goldena anie nie karmię BARFem. Ale znajoma swoją goldenkę jakiś czas karmiła w ten sposób i sunia wyglądała świetnie...;) Teraz przygotowuje się do ciąży więc przeszła znowu na suchą karmę. Macie jej stronkę i możecie popytać na maila [url]http://www.emi.neostrada.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Super, dzieki! :eviltong:
Dostaje rozne rzeczy np. zwacze, wolowinke, ryz, makaron, seler, marchewke, troszke wieprzowinki, ale zadko i malo, kasze, czasem dozuce jogurtu do karmy:D Teraz chce zalatwic kurze nozki, ale to nie takie proste:D Co do tych ,,odpadkow" to co jest najlepsze?

Link to comment
Share on other sites

Czytalam, ze kasza jest oki. Chyba gryczana.. Nie wiem za bardzo.
Mam pewien problem. Potrzebuje nagrod, ktore moge dlugo trzymac w kieszeni. Niestety Freya nie leci na zadna karme, czy cos takiego. Za to kocha naturalne... Co naturalnego moge wsadzic do kieszeni, zeby wytrzymalo kilka dni, nie brudzilo mi za bardzo kieszeni i psom to smakuje? ;)
Moge malej podawac surowe warzywka?
Kiedy mam jej zaczac podawac tylko 3 dania, a kiedy juz przejsc na dwa?

Link to comment
Share on other sites

Karolinka, dużo to ja Ci nie powiem, jak byś się chciała dowiedzieć więcej, to zapraszam na dział ZYWIENIE i topic "Co myślicie o BARFie?"

W skrócie BARF polega na podawaniu psu surowych kości, surowego mięsa, warzyw, płuc, ozorów, żył, ścięgien, kurzych nóżek, czasami kefiru...
Słowem - karmienia w 100% naturalnego :lol:

A nazwa pochodzi od angielskiej nazwy takiego zywienia -

[SIZE=4]Biologically Appropriate Raw Food[/SIZE]

Tu masz fajny artykuł o BARFie :lol:
[URL="http://www.dogs.gd.pl/psiejstwo/barf.html"]http://www.dogs.gd.pl/psiejstwo/barf.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja karmiłam BARFem i było swietnie :lol: ale po jakimś czasie psu sie znudziło...
Aaa co do "odpadów" to nerki starsznie śmierdzą:cool3:
[QUOTE]
Moge malej podawac surowe warzywka?
[/QUOTE]
U nas na szkoleniu był wyżeł weimarski "na marchewkę":lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='madalenka']Ja chyba tez. Ale plucka nie podeszly. Suka wogole nie gryzie zarelka!!!! No i klapa. :-([/quote]
Psa niestety trzeba nauczyć gryźć a potem jest oki.
Najpirw karmimy psa z ręki aby nauczył się rozrywać na kawałki.A potem to już z górki wszystkie kości tylko chrupią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...