Jump to content
Dogomania

Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='mamanabank']Do skarbonki Fary wpłynęło 20zł od p.Moniki z Warszawy. Serdecznie dziękujemy! Dopisuję. To wpłata niespodzianka, czy ktoś wie skąd jest wpłata i kim jest p.Monika, czy jest z nami na wątku? :loveu:[/QUOTE]

I kolejna wpłata niespodzianka od p.Doroty z Bystrego. Serdecznie dziękuję w imieniu Fary :loveu:


Do skarbonki Fary przelałam 228,90zł z bazarku "piękne święta..."
i dopłaciłam 50zł za DT w grudniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Annaa4']Wesołych świąt, poszła deklaracja za styczeń :) skromne 20zł ale od czegoś trzeba zacząć :)[/QUOTE]

:Rose: Pięknie dziekuję w imieniu Fary :Rose: Wpłynęło również 30zł od Donaty. Dziekujemy! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]


Zapłaciłam za DT na styczeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[B]Dobre wieści i oby jak najwięcej takich ludzi zaglądało na wątek Fary. Ja też podwyższyłam swoją deklarację do 30,- zł ale widzę , ze czuwacie i dobrze dbacie o zdrowie i finanse Fary[/B].

[B][I][COLOR=#000000]Nie odwiedzałam w ogóle dogo od kwietnia 2012 roku po opuszczeniu go po bezpardonowej wręcz nagonce na moją osobę przez pewne osoby, ale jedno wiem, że jak się wdepnie w ten świat pokrzywdzonych i potrzebujących naszej ludzkiej pomocy zwierząt nie można odejść z tego środowiska, mimo, że na tym polu zaznałam tyle podłości i upokorzenia ale zrobili to ludzie a nie zwierzęta.
[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#000000]
Tym bardziej należy wziąć się za pracę na ich rzecz aby tacy " popaprańcy" i ziejący nienawiścią ludzie byli izolowani a przynajmniej pokazani otoczeniu jacy naprawdę są.

[/COLOR][/I][B]
[COLOR=#000000]Pozdrowienia dla Fary i wszystkich nas , którzy ją wspierają i troszczą się o jej byt. [/COLOR][/B][/B]:multi::multi::multi:[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata'][B]Dobre wieści i oby jak najwięcej takich ludzi zaglądało na wątek Fary. Ja też podwyższyłam swoją deklarację do 30,- zł ale widzę , ze czuwacie i dobrze dbacie o zdrowie i finanse Fary[/B].

[B][I][COLOR=#000000]Nie odwiedzałam w ogóle dogo od kwietnia 2012 roku po opuszczeniu go po bezpardonowej wręcz nagonce na moją osobę przez pewne osoby, ale jedno wiem, że jak się wdepnie w ten świat pokrzywdzonych i potrzebujących naszej ludzkiej pomocy zwierząt nie można odejść z tego środowiska, mimo, że na tym polu zaznałam tyle podłości i upokorzenia ale zrobili to ludzie a nie zwierzęta.
[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#000000]
Tym bardziej należy wziąć się za pracę na ich rzecz aby tacy " popaprańcy" i ziejący nienawiścią ludzie byli izolowani a przynajmniej pokazani otoczeniu jacy naprawdę są.

[/COLOR][/I][B]
[COLOR=#000000]Pozdrowienia dla Fary i wszystkich nas , którzy ją wspierają i troszczą się o jej byt. [/COLOR][/B][/B]:multi::multi::multi:[/QUOTE]

Dopiero teraz przeczytałam. Dziękujemy za pamięć o Farze i deklaracje. Zauważyłam, że są większe o 10zł. Ogromne dzięki :loveu:

Dopisałam 40zł od majuski i zapłaciłam za DT na luty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...