Jump to content
Dogomania

Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Anna ogromne, ogromne dzięki! Ostatnio kupowałyśmy purinę dog chow light, ale teraz nawet na tę karmę nas nie stać, bo przed nami zabiegi... A skarbonka bardzo skromniutka, nie wiem czym zapłacę, bo nie wystarczy na dt i lekarza mimo ostatniego bazarku, dlatego jeszcze raz dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Anna ogromne, ogromne dzięki! Ostatnio kupowałyśmy purinę dog chow light, ale teraz nawet na tę karmę nas nie stać, bo przed nami zabiegi... A skarbonka bardzo skromniutka, nie wiem czym zapłacę, bo nie wystarczy na dt i lekarza mimo ostatniego bazarku, dlatego jeszcze raz dziękuję![/QUOTE]

Karmę zamówię pod koniec następnego tygodnia :)
Wiadomo już jaki będzie koszt zabiegów ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Na pewno ok. 200zł
W przyszłym tygodniu będziemy się umawiać do Pani Wet. dopytamy dokładniej, pierwsza informacja była taka.
Biedna ta nasza Farunia...[/QUOTE]

poproszę o adres do wysyłki i telefon kontaktowy żeby kurier mógł zadzwonić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dotarła dzisiaj karma [B]od Anny[/B] dla Fary. Wpłynęła również deklaracja [B]od Donaty[/B].
[B]Przepięknie dziękujemy!!![/B]

[URL="http://www.miastaogrody.pl/polisch-paper-cutouts/"][IMG]http://www.miastaogrody.pl/wp-content/gallery/exotic-poland/kodra-cala-www.jpg[/IMG][/URL]



Fara będzie na pewno szczęśliwa. Ostatnio nie czuła się dobrze, z powodu odstawienia encortonu przed szczepieniem. Masakrycznie się drapała, codziennie była kąpana i przemywana dla poprawy samopoczucia. Dzisiaj została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i dostała kolejną fiolkę leków. Za wizytę zapłaciłam 44zł + 230zł za DT na sierpień.
Na zabieg jesteśmy umówieni na 20 sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

Fara już po zabiegach. Zmiany usunięte. Gratus miała też wyczyszczone zęby, przy okazji. Za tydzień zdjęcie szwów.

Zapłaciłam w lecznicy 200zł i mam dług jeszcze 50zł. Całkowity koszt zabiegów to 250zł
W skarbonce Fary jest niecałe 4zł.
Za DT na wrzesień nie mam czym zapłacić.
Szykujemy kolejny bazarek.

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6tTAI9UH0X4/UhPAoUO21UI/AAAAAAAAAPE/zS9RwugIjG8/w290-h387-no/WP_001624.jpg[/IMG]

Edited by mamanabank
Link to comment
Share on other sites

We wtorek byliśmy z Farą w lecznicy na kontroli. Niestety nie można było zdjąć szwów, ponieważ ze względu na przyjmowane sterydy skóra Fary nie zrasta się tak szybko jak u zdrowego psa. Kolejna wizyta za tydzień.
Zapłaciłam zaległe 50zł + 5zł za dodatkową maść.
Stan skarbonki Fary -31,37zł

Proszę, zapraszajcie znajomych na bazarek, udostępniajcie na FB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...