Jump to content
Dogomania

Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D Mogę zapisywać na razie wszystko póki nie znajdzie się nikt sensowniejszy!
Tak na obecną chwilę to wygląda:

Sylwiaso napisz kto deklaruje te 25zł, to uzupełnię :)

[U]DEKLARACJE STAŁE [/U]
Puma [B]50zł [/B]
Weronisia i Marysia [B]20zł[/B]
Ania i brat [B] 20zł [/B]
Kingusia [B]20zł [/B]
Ewelinka [B]10zł [/B]
Lucynka [B]10zł [/B]
Grażynka [B]20zł [/B]
Camisiowa [B]10zł [/B]
sylwiaso [B]20zł[/B]
[B] 25zł[/B]
[U][B]Razem: 200zł [/B][/U]

[U]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/U]
Basia i Małgosia 10zł

[U][B]Razem: 10zł
[/B][/U]
Cieszę się, że tak szybko poszło nam z Bojeczką!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']No to jutro na 100% zgłaszam Bojkę do p.doktor i zabieracie ją do hoteliku.Weżcie aparat i koniecznie zróbcie zdjęcia.Sylwiaso uzupełnij dane co do osób deklarujących 25zł będzie całość .[/QUOTE]Miałam zgłosić Bojeczkę jutro ale ZGŁOSIŁAM JĄ JUŻ DZIŚ!Jutro p.Maja ma zabrać Bojkę do lecznicy.GRAŻYNAT BĄDŻ W KONTAKCIE Z P.DOKTOR.Trzeba będzie ustalić jak zabrać Bojkę z lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

No to do dzieła, Paulunia najsensowniejszą osobą jesteś Ty,bo to Twój wątek,a jak mnie nauczysz to ,mogę być Twoją zastępcą!!! zapisuj deklaracje stałe Sonia 10zł Julcia 10zł Krzysiu 5zł Romka jeżeli jutro Bojeczka miałaby zabieg to w czwartek można ją zabrać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']No to do dzieła, Paulunia najsensowniejszą osobą jesteś Ty,bo to Twój wątek,a jak mnie nauczysz to ,mogę być Twoją zastępcą!!! zapisuj deklaracje stałe Sonia 10zł Julcia 10zł Krzysiu 5zł Romka jeżeli jutro Bojeczka miałaby zabieg to w czwartek można ją zabrać?[/QUOTE]
Wszystko trzeba ustalic z p.doktor w lecznicy!Grażynka juz poinformowana i ma kontaktować się z lecznicą.Weżcie aparat i róbcie zdjęcia.
Paula pewnie jutro rano uzupełni pierwszy post!Jak to jest wątek Pauli to w pierwszym poście poprawia Paula.Figa może banerek zrobiłabyś Bojeczce a syn Grazynki powinien sprawdzic czy są jeszcze aktualne ogłoszenia(Piotr robił ogłoszenia suczce),bo Bojeczkę pomimo,ze strachulec trzeba ogłaszać.No to następny psiak będzie poza schroniskiem!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Już się zabieram do roboty, zakasuję rękawy w photofiltra i za parę minut będzie, muszę wybrać jeszcze zdjęcia.[/QUOTE]
Nie ma w czym wybierać!ale z tego co tam jest można cos zrobić!Sylwiaso powinna mieć banerki w podpisie.I Grażynat też.Pusto u nich!

Link to comment
Share on other sites

Już jest...skromny...Paula weź go na pierwszą, tak jak Mamanabank wzięła inne ok. dzięki

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182958-Bojka-wystraszona-sunia-potrzebuje-swojego-cz%C5%82owieka"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8747/767b3d9643411fdc52d1339.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Już jest...skromny...Paula weź go na pierwszą, tak jak Mamanabank wzięła inne ok. dzięki

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182958-Bojka-wystraszona-sunia-potrzebuje-swojego-cz%C5%82owieka"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8747/767b3d9643411fdc52d1339.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Ja pierniczę!Już zrobiłaś?!:crazyeye:No to teraz trzeba nauczyć Sylwiaso jak wkleja się banerek.!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny uczcie mnie wszystkiego,bo ja zielona jestem!!!Nie wolno mi dziękować,bo to nas wszystkich zasługa jest,a sterylka kto załatwił?a banerki kto robi?a Paulunia mało się napisała!!!wszystkie pracujemy.Dobrze,że są tacy cudowni ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i chcą nam pomóc!!!

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy post uzupełniony, tak to wygląda:
[U]DEKLARACJE STAŁE [/U]
Puma [B]50zł [/B]
Weronisia i Marysia [B]20zł[/B]
Ania i brat [B] 20zł [/B]
Kingusia [B]20zł [/B]
Ewelinka [B]10zł [/B]
Lucynka [B]10zł [/B]
Grażynka [B]20zł [/B]
Camisiowa [B]10zł [/B]
sylwiaso [B]20zł[/B]
Sonia [B]10zł [/B]
Julcia [B]10zł [/B]
Krzysiu [B]5zł[/B]

[U][B]Razem: 200zł [/B][/U]

[U]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/U]
Basia i Małgosia 10zł

[U][B]Razem: 10zł

[/B][/U]Figa śliczny banerek :)
Niestety od niedawna można mieć tylko 2 banerki w podpisie, a sama bym sobie wstawiła jeszcze jakiś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']dziewczyny, a gdzie jest napisane, że można mieć dwa banerki, bo ja myślałam, że rozmiar jest ważny, czyżby regulamin się zmienił??[/QUOTE]

Czekaj Figa jak znajdę to ci wyślę!
Pisało, że rozmiar ma być taki jak kiedyś, ale można mieć tylko 2 banerki w podpisie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...