Jump to content
Dogomania

Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I poco tak krzyczeć..
, byłam dzisiaj w schronisku , nastawiłam gary dla Brysia , jeżdżę do niego co drugi dzień , a teraz przygotowałam obiad dla rodziny , bo jutro tez jadę do schroniska
Dziewczyny tez obiecały ,że jutro będę są naprawdę wspaniałe. Miałam zamiar już się położyć jak zadzwoniła do mnie Sylwusia.
Hotelik będzie u Sywiaso , opłata za hotelik 200 zł.
A teraz już się kładę na dzisiaj bardzo dużo zrobiłam . Może ktoś mi pomoże przy Brysiu?

Link to comment
Share on other sites

No to Paula ma wszystkie informacje i może pisać na pierwszej stronie.A Sylwiaso,pewnie cieszy się,że wszystko idzie do przodu i chciała podzieli się z Tobą dobrą informacją(nie wymagałam telefonu)Swoją drogą każdy ma jeszcze poza dogo jakieś psiaki ,którym pomaga,tak mamy.Co do Brysia ,jak juz jesteś na dogo to mozna założyć mu wątek ,ustalając wcześniej czy pies będzie do oddania.Nic emocjonalnie nie można robić a taka sytuacja z Brysiem jak w tej chwili nie może trwac w nieskończoność.Jadę jutro do Balbiny i Antka,pewnie wpadnę na chwilę do schroniska.PODSUMOWUJĄC:Bojce brakuje 25zł to naprawdę mało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Bojeczko to są te osoby,które chcą Ci przywrócić wiarę w człowieka i w Twój lepszy : los:DEKLARACJE STAŁE Puma w tym m-cu 50zł Weronisia i Marysia 20złAnia i brat 20zł Kingusia 20zł Ewelinka 10zł Lucynka 10zł Grażynka 15zł Camisiowa10zł sylwiaso20zł razem 175zł wpłata jednorazowa od Basi i Małgosi 10zł.DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM z całego serca:multi::multi::multi:[/QUOTE]

Jestem pod wrażeniem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grażynat']I poco tak krzyczeć..
, byłam dzisiaj w schronisku , nastawiłam gary dla Brysia , jeżdżę do niego co drugi dzień , a teraz przygotowałam obiad dla rodziny , bo jutro tez jadę do schroniska
Dziewczyny tez obiecały ,że jutro będę są naprawdę wspaniałe. Miałam zamiar już się położyć jak zadzwoniła do mnie Sylwusia.
Hotelik będzie u Sywiaso , opłata za hotelik 200 zł.
A teraz już się kładę na dzisiaj bardzo dużo zrobiłam . Może ktoś mi pomoże przy Brysiu?[/QUOTE]

Brys to jest temat naprawdę godny większego rozważenia. Nie powinnyśmy tego tak zostawić, albo ma właściciela albo nie ma. Szlag mnie trafia, gdy myslę o tym gościu, co sobie siedzi spokojnie, bo doskonale wie, że jego pies jest pod dobrą opieką. Chyba pora wystawić mu rachunek.

Link to comment
Share on other sites

Sylwiaso może rozpisz te deklaracje jak to robi Argusiowa (patrz pierwszy post Antka), jedno pod drugim i będzie czytelnie. Wyznacz również nr strony, na której będą aktualizowane wpłaty, żeby Paula miała lżej. OK (U Antka Argusiowa wyznaczyła str. 55 ). Gratuluję tak szybkiego zebrania deklaracji ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja tak dla ułatwienia, już rozpisałam, ale nie wiem czy dobrze, Sylwiaso jak coś to popraw :)
A ja to kopiuję na pierwszą!

[U]DEKLARACJE STAŁE [/U]
Puma [B]50zł [/B]
Weronisia i Marysia [B]20zł[/B]
Ania i brat [B] 20zł [/B]
Kingusia [B]20zł [/B]
Ewelinka [B]10zł [/B]
Lucynka [B]10zł [/B]
Grażynka [B]15zł [/B]
Camisiowa [B]10zł [/B]
sylwiaso [B]20zł[/B]

[U][B]Razem: 175zł [/B][/U]

[U]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/U]
Basia i Małgosia 10zł

[U][B]Razem: 10zł[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']No,no,ale pieknie!!!Paulunia będziesz chyba naszą prawa ręka w sprawach pisemno księgowych naszej Pani Bojeczki !!!!pięknie i tak wyraznie wszystko widać.:crazyeye:[/QUOTE]
Jak tam dalsze deklaracje?Czy mam juz zgłaszać Bojeczkę do p.doktor?Czy jeszcze poczekamy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Romka zgłaszajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mamy już pieniażki!!![/QUOTE]
Napisz,dla Pauli kto deklaruje te 25zł,zeby mogła uzupełnić pierwszy post.Grażynat ,zgłaszam Bojkę do p.doktor,co Ty na to?Muszę wiedzieć kiedy ją zabierzecie bo jak sądze nie wróci juz do schroniska.To jest wazne ,jak zawsze.Chyba ,ze załatwisz to z p.doktor sama?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...