Jump to content
Dogomania

UWAGA! MAM POMYSŁ w sumie drobiazg !!


Torzysława

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=4]Witam wszelakich prężnych i tych mniej zapalonych zawodników![/SIZE][/B]

[LEFT]W ostatnich czasach (mianowicie tygodnia) z racji rozpoczęcia sezonu wiosenno/letniego naszych wspaniałych polskich agilitowych zawodów, odwiedziłam me portalowe konto w celu pogmerania w kalendarzu i przypuszczalnym zgłoszeniu się na kilka imprez.
Doszłam do wniosku (teraz), iż może miłym sposobem ułatwienia potencjalnym zawodnikom tej wielkiej harówki jaką jest zgłoszenie się na zawody, byłoby choćby szablonowe wpisanie tematu typu:
[CENTER][SIZE=4]DATA MIEJSCE NAZWA ZAWODÓW[/SIZE]

[LEFT]Może jestem zbyt wielkim leniem i lekko się czepiam. Oczywiście nie brakuje zawodników na żadnych zawodach, nawet jest ich przesyt, co doprowadziło to bardzo ograniczających limitów, które są wręcz zaskakujące, tym bardziej, że wielu z nas (nie)kryje wielkiej chęci rozwoju sportu, ale w to nie wnikam.

Chodzi mi jedynie o ład i estetykę i ułatwienie sobie zabawy czy poważnej ciężkiej pracy związanej z zawodami.

Taka mała sugestia moja i pomysł innowacji.

Pozdrawiam przewielce i przesympatycznie zwolenników i przeciwników mojej małej wizji.

JA ada ;)
[/LEFT]
[/CENTER]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...