Jump to content
Dogomania

Olsztyn, 4.07.2010 (krajowa)


Kisses

Recommended Posts

[url]http://www.olsztyn.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2010_ol&oddzial=olsztyn[/url] - całe info
[B]Termin przyjmowania zgłoszeń: 18.06.2010[/B]

[FONT=Tahoma][B]Wystawcy krajowi [/B][/FONT] [FONT=Tahoma](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)[/FONT][FONT=Tahoma]
- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]80 zł [/B]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B] 70 zł[/B]
- za psa w klasie baby, szczeniąt [B] 30 zł[/B]

[B]Bezpłatnie[/B] (bez katalogu) - pod warunkiem wystawienia - psy/suki:
- zgłoszone do klasy weteranów,
- z tytułem Championa Międzynarodowego (Int.Champ.),
- wszystkich ras polskich.[/FONT]

Kto jedzie?
My na pewno :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie wiem czy tani, ale ja zawsze w Olsztynie nocuje w hotelu gromada - jestem z niego bardzo zadowolona :) no i najważniejsze - nie kręcą nosem jak przyjeżdzam z 10 szczurami na wystawę :P i nigdy nic za szczury nie dopłacam ;) jak rezerwować to tylko przez internet - jest taniej! śniadanie w cenie.
My będziemy - na szczęście to tylko jeden dzień więc bez noclegu się obejdzie :)

Link to comment
Share on other sites

póki zgłoszenia otwarte to na pewno nie..zn ja się nigdy nie spotkałam. potem albo dzwonisz (pare lat temu za każdym razem tak robiłam, no i podawali;)) no albo czekać aż na stronce będzie wykaz właścicieli.....

ja dziś zglosiłam mojego skarbeczka, też zcekamy na stawkę, choć się domyślam kto będzie;)

Link to comment
Share on other sites

a zgłaszałaś przez formularz internetowy czy tradycyjnie, poczta? jak przez neta to po kilku dniach powinien przyjść mail potwierdzający przyjęcie (dop nas jeszcze nie przyszedł, a zgłosiłam ze 4 dni temu;) ), a później z tydzień przed wystawą list normalny z numerkiem, karteczką na katalog itp.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.../members/96798-FLY"][B]FLY[/B][/URL], zgłaszałam się 15stego :) przez internet - myślałam że to szybciej działa jak przez neta :P więc czekam dalej :D stresuje się tym wszystkim, jak będę już na miejscu i będę wiedziała kiedy wchodzimy itd to pewnie nerwy opadną, bo boję się ze o czymś zapomnę, albo coś źle zrobię.. :P W ogóle to dziękuję że odpowiadasz mi na te głupawe pytania ;)

Link to comment
Share on other sites

ee czemu głupie..;) ja właśnie przed chwilka dostałam maila z potwierdzeniem na jednego pieska. także czekaj cierpliwie, i do Ciebie przyjdzie:)

a godzine wejścia na ring (szacowaną) bardzo prawdopodobne, że też wcześniej podadzą na stronce.

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Matko, ja powoli pamięć chyba tracę :evil_lol: Przysięgam, że się zgłaszałam do Olsztyna, przy okazji zgłoszeń do Wawy i Przemyśla, przelewy trzy poszły, sprawdzam status dzisiaj... i nas nie ma :question: Ale ok, teraz wysłałam, więc czekamy na maila...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...