Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

[quote name='ageralion']Super :multi:

PS laski nawet nie wiecie jak nasze buty walily po tych kupach na trawie :placz: I ja i Pawel wlezlismy w nie kilka razy... w aucie mialam odruchy wymiotne...[/QUOTE]
eeee tam kupy....w domu czułam......


nie pisze oficjalnie, ale jutro bede wiedziala......jest szansa dla .......tututu....HALOOOOOOOOO:cunao:......:nerwy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dowiedziałyście sie dlaczego Maleńka poszła pod igłę ??:( ....

Dziewczyny ...ja jak do schronu jeździłam miałam zawsze inne byty ...nie dość że smród to jeszcze licho nie spi ...choróbsko może sie jakieś do podeszwy przykleić .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Dowiedziałyście sie dlaczego Maleńka poszła pod igłę ??:( ....[/QUOTE]

Dlaczego uspili Mercy ja nie wiem. Stalam na zewnatrz z wozkiem, a jak mi po wyjsciu z biura, dziewczyny przekazaly wiadomosc o jej uspieniu, to jakbym dostala w pysk. Stalysmy tam jak kretynki i zadna z nas nawet nie wiedziala co powiedziec... Podobno decyzja weterynarza...

[quote name='Alicja']Dziewczyny ...ja jak do schronu jeździłam miałam zawsze inne byty ...nie dość że smród to jeszcze licho nie spi ...choróbsko może sie jakieś do podeszwy przykleić .....[/QUOTE]
Nasze buty juz sie susza na kaloryferze po wychechlaniu w pralce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']o poczynaniach schroniska zostały juz przez kogoś powiadomione pewne osobistości. jeszcze im się odechce usypiania niewinnych, zdrowych psów:angryy:

[SIZE=1]
(nie piszę kto kogo powiadomił, bo nie wiem czy mi wolno)[/SIZE][/QUOTE]
My nie zawiadamialysmy nikogo. Ktos sie z watkow dowiedzial? Poprosze PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Eeeeee cos mi umknelo???[/QUOTE]
na razie trzymaj kciuki... dla ciebie zacytuje moja rozmowe z kolezanka; "[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]no natego to może ibym miala chetną""[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale na ten temat to dopiero jutro będe coś wiedziala"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Eeeeee cos mi umknelo???[/QUOTE]

Mnie chyba też... :evil_lol:

A ja miałam kolejnego miłego maila w sprawie Hagi. Domek zapowiada się bardzo obiecująco.:cool3:
Powiadomiłam Panią, że Haga została adoptowana i zaproponowałam Pani małą chudą, bo Pani zależy, aby sunia kochała zwierzątka i dzieci - toż to wypisz wymaluj nasza chudzinka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']na razie trzymaj kciuki... dla ciebie zacytuje moja rozmowe z kolezanka; "[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]no natego to może ibym miala chetną""[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ale na ten temat to dopiero jutro będe coś wiedziala"[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Trzymam, trzymam, trzymam.... :talker:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']o poczynaniach schroniska zostały juz przez kogoś powiadomione pewne osobistości. jeszcze im się odechce usypiania niewinnych, zdrowych psów:angryy:

[SIZE=1]
(nie piszę kto kogo powiadomił, bo nie wiem czy mi wolno)[/SIZE][/QUOTE]
Tak, tak , tak, trzeba mordercom pokazać ze nie są bezkarni
i wy byłyście tam i ten rakarz uśpił, bez uprzedzenia, wiedząc że jesteście Astowe? To jest (tu słowa których nie wolno pisać ale wy wiecie doskonale jakie) Boshe.. to (kolejna seria niecenzuralna)
A z takim czymś (niecenzuralne) to nawet nie ma co rozmawiac , tylko splunąć z pogardą i bąka puscić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']Tak, tak , tak, trzeba mordercom pokazać ze nie są bezkarni
i wy byłyście tam i ten rakarz uśpił, bez uprzedzenia, wiedząc że jesteście Astowe? To jest (tu słowa których nie wolno pisać ale wy wiecie doskonale jakie) Boshe.. to (kolejna seria niecenzuralna)
A z takim czymś (niecenzuralne) to nawet nie ma co rozmawiac , tylko splunąć z pogardą i bąka puscić[/QUOTE]
juz cie lubie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion'][B]agnieszka32[/B] udalo by Ci sie napisac tutaj w punktach co zanotowalas na tych swoich magicznych karteczkach o kazdym z psow? Trzeba usiasc do tekstow, a takie wypunktowanie i usystematyzowanie informacji bedzie bardzo pomocne...[/QUOTE]


Tak, napiszę wieczorem, bo teraz muszę już zmykać ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla Enigmy
[URL="http://www.dogomania.183741-odbiornik-telewizji-cyfrowej-podlaczany-do-kompa-przez-usb-%e2%80%93-mega-sky-580-%28do-30.04%29/?p=14492824#post14492824"]
[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183741-Odbiornik-telewizji-cyfrowej-podlaczany-do-kompa-przez-USB-%E2%80%93-Mega-Sky-580-%28do-30.04%29?p=14492824#post14492824"]http://www.dogomania.pl/threads/183741-Odbiornik-telewizji-cyfrowej-podlaczany-do-kompa-przez-USB-%E2%80%93-Mega-Sky-580-(do-30.04)?p=14492824#post14492824[/URL][URL="http://www.dogomania.183741-odbiornik-telewizji-cyfrowej-podlaczany-do-kompa-przez-usb-%e2%80%93-mega-sky-580-%28do-30.04%29/?p=14492824#post14492824"]
[/URL][URL="http://www.dogomania.183741-odbiornik-telewizji-cyfrowej-podlaczany-do-kompa-przez-usb-%e2%80%93-mega-sky-580-%28do-30.04%29/?p=14492824#post14492824"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000]Dostałam od Fergilki w PW super wiadomość !!!!!

"(..)mam namiary na tymczas pod Policami (ten do którego miał iść wstępnie Mietek) koszty to 15/17zł za dobę z jedzonkiem, Państwo mieli amstafa na tymczasie kiedyś, chętnie oferują DT. "[/COLOR]

[COLOR=red]To kogo tam lokujemy ?????????? Lady, Norwega, chudzinkę czy jeszcze jakiegoś innego biedaka ?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zaraz poszukam na watku informacji czy tam sa inne psy, bo zdaje mni sie, ze tak...

Znalazlam:
[I]"Mietek mieszkałby w domku z mała, młodą suńką. Jedzonko gotowane, dom z ogródkiem, Ci Państwo mieli już kilku tymczasowiczów, więc mają doświadczenie."[/I]

450zl to strasznie duzo, za ta cene mamy hotelik ze szkoleniowcem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...