Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

A ja dostała maila takiej treści:

[QUOTE]Dzien dobry Pani Agnieszko.jesli jest taka mozliwosc chcialambym sie dowiedziec czegos wiecej o suni, jaka jest ogloszona na serwisie ALEGRTKA?tzn.jaki sunia ma stosunek do innych zwierzat,dzieci i tp.Aha jakie trzeba spelniac warunki aby moc adoptowc sunie.rozumiem ze sterylizacja jest obowiazkowa co jak najbardziej popieram.Prosze o jakas odpowiedz.Dziekuje i Pozdrawiam[/QUOTE]

Niestety, nie wiem, o którą sunię Pani pyta, bo i Mercy i Haga ma podany na mnie namiar.
Poprosiłam Panią o sprecyzowanie, o którą sunię chodzi i po sprawdzeniu jej jutro oraz zrobieniu większej ilości zdjęć, wyślę Pani informacje oraz nowe fotki.

Coś się rusza :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinkmoon']To skoro jest pracownik który kocha asty, dlaczego wcześniej była mowa że wszystkie bullowate mają etykietkę agresywnych i jest na nie nagonka?
nie rozumiem...[/QUOTE]
no właśnie. wcześniej wetka mówiła o tej suni-o tym szczeniaku(!!!), że NIEADOPCYJNA! dziewczyny, ja nie wiem o co chodzi ale jakoś trudno mi uwierzyć w to, że rzeczywiście był konkretny powód uśpienia tej suni...chyba tylko niechęć do bullowatyuch-"agresywnych" i przepełnienie w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']no właśnie. wcześniej wetka mówiła o tej suni-o tym szczeniaku(!!!), że NIEADOPCYJNA! dziewczyny, ja nie wiem o co chodzi ale jakoś trudno mi uwierzyć w to, że rzeczywiście był konkretny powód uśpienia tej suni...chyba tylko niechęć do bullowatyuch-"agresywnych" i przepełnienie w schronisku.[/QUOTE]
to jest nie do pojecia, straszne....ja sobie tlumacze ze byla chora...pomimo, ze w sobote nie wyglądała......:angryy::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Ja tez nic nie rozumiem. Dzisiejsza wiadomosc, ze Mercy uspiona byla jak strzal w pysk :placz: A w sobote obiecali, ze nzadzwonia jakby miala isc do uspienia :angryy: Tak to wlasnie z tymi obitnicami schroniskowymi jest qwa mac[/QUOTE]
ja sie jakos dziwnie obawiam o naszego norwega....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Po dzisiejszym podnoszeniu wargi do warkotu, przy probie podejsci do niego do krat... ja sie boje na maxa...[/QUOTE]
ale te jego oczy..........:( błagały: wyciągnij mnie stad..........on sie boi... trzy dni zmienily go nie do poznania....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Ja tez nic nie rozumiem. Dzisiejsza wiadomosc, ze Mercy uspiona byla jak strzal w pysk :placz: A w sobote obiecali, ze nzadzwonia jakby miala isc do uspienia :angryy: Tak to wlasnie z tymi obitnicami schroniskowymi jest qwa mac[/QUOTE]
Moja ulubienica z dziewczynek :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...