Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']dziewczyny, co z sunią która miałą otwartą po sterylce ranę?
a psiak z wrośniętą obrożą? macie jakieś info?[/QUOTE]
Ide pytac...

[quote name='gryf80']no właśnie-ja to bym wzięła nożyczki i od góry tzn górnej cz.szyi obcięła tę obroże.[/QUOTE]
On wogole nie dal sie dotknac, nie mowiac juz o zblizeniu reki w okolice karku :( Bez zlapania go, nie bylo mozliwosci pomocy...

PS u suni rana ladnie sie goi, a pies ma zmieniona obroze i tez widac duza poprawe :)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][COLOR=black]Zapraszam na bazar dla BB. [/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Calvin Klein, Elizabeth Arden, Sally Hansen, Versace na psy pod opieka BB[/COLOR][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203096-Calvin-Klein-Elizabeth-Arden-Sally-Hansen-Versace-na-psy-pod-opieka-BB-do-6-marca"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2030...-BB-do-6-marca[/COLOR][/URL].

Pzdr, Freya [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zakończył się bazarek księgarenka. Podliczyłam wszystko i dochód z niego[COLOR=red][B] to "tylko" 401 złotych[/B][/COLOR] ! :)
Ageralion, jutro powysyłam do wszystkich PW, bo muszę poważyć książki... Także ageralion masz póki co spokój :)
Jestem w szoku... taka kwota ! :)

P.S. ageralion - a masz na koncie wpłaty od Cudak i megii1 ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...