Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ageralion']Dziekujemy :loveu: Wlasnie z tymi tekstami jest najwiekszy problem, bo i mi i Agnieszcze idzie to jak krew z nosa. No i niektore z psiakow wciaz sa dla nas biala kartka, prawdopodobnie dopiero jutro uda sie nam o nich troche wiecej napisac...[/QUOTE]
A ten tekst z alegratki np o Halo nie mozę byc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Przegladam ogloszenia astow na alegratce i musimy zrobic zdjecia psow poza boksem. Jak widze fotki zza krat, to nachodzi mnie odrazu mysl, ze to za duze ryzyko brac psa, o ktorym nikt nic nie wie, bo mieszka w bidulu. Trzeba tak napisac ogloszenia, zeby jasno wynikalo, ze wiemy o czym piszemy... No i zdjecia zza krat gdzies na koncu umiescic dopiero... Oby jutro udalo sie jak najwiecej informacji zebrac o naszych bidulach...

PS tym razem zapomnialysmy obie :shake: Psiaki wyadoptowane z naszego schroniska, maja miesiac szkolenia gratis w Psiej Farmie :multi: Tylko jak to umiescic w ogloszeniu, zeby nie naprowadzic ludzi na schron?...

Strona szkoly [URL]http://www.michaeln.civ.pl/psiafarma/onas.html[/URL] albo [URL]http://www.psiafarma.com/index.html[/URL][/QUOTE]
Może dopisać, że zapewniamy pomoc w szkoleniu psa, pod konkretnym ogłoszeniem, ale nie pisac ogółem.....ze dla schroniskowych psow jest free....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Może dopisać, że zapewniamy pomoc w szkoleniu psa, pod konkretnym ogłoszeniem, ale nie pisac ogółem.....ze dla schroniskowych psow jest free....[/QUOTE]
hmm a gdyby Fluk był u mnie na dt to tez mógłby skorzystać? Nadchodzą wakacje i mam trochę czasu i chetnie wyjechałabym gdzieś z psiakami (liczba mnoga bo wiem ze Fluk będzie u mnie :P albo inny eutanazyjczyk) i podszkolić Fluka i moja sunie przy okazji (oczywiście odpłatnie) też?
Moja[I] wiedza[/I] to silna wiara w to że będzie dobrze a nie jakieś inne zadufanie. Nie dopuszczam do siebie złych myśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Może dopisać, że zapewniamy pomoc w szkoleniu psa, pod konkretnym ogłoszeniem, ale nie pisac ogółem.....ze dla schroniskowych psow jest free....[/QUOTE]
Ale czy adoptujacy np z Krakowa przyjedzie specjalnie, zeby psa wyszkolic? Zeby potem nie bylo pretensji, ze obiecujemy i sie nie wywiazujemy.

Link to comment
Share on other sites

'haczyk', ze to raczej dla osób z okolic Sz- na...

Mam pozwolenie od dyrekcji przedszkola , na przeprowadzenie akcji , szczegóły są do dogrania, jesli to nie bedzie problem, to jutro moge tez pojawic sie w schronie i powiedziec o co dokladnie chodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']'haczyk', ze to raczej dla osób z okolic Sz- na...

Mam pozwolenie od dyrekcji przedszkola , na przeprowadzenie akcji , szczegóły są do dogrania, jesli to nie bedzie problem, to jutro moge tez pojawic sie w schronie i powiedziec o co dokladnie chodzi...[/QUOTE]
Oczywiscie, ze to nie problem. Zapraszamy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Tak,spotkanie o 10.00 :) Jasne, wagary sie przydadza od czasu do czasu - mnie tez napisz dla szefa usprawiedliwienie ;) Ageralion pisala mi na gg, ze beda spacery,sprawdzanie reakcji psow, fotki,kostki w nagrode.[/QUOTE]
nie ma problemu, juz pisze;)

tak pomyslalam, ze moznaby sprawdzic psy do dziecka.......bez tych krat.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Magdola - przepraszam że nie na temat astów, ale zgubiłam wątek na którym pytanie byłoby NA temat :razz: Jak potoczyły się losy grzywki Dejzi?[/QUOTE]

Pierwszy banerek w podpisie Magdoli - a w skrócie - ma w domu teraz dwie grzywki - owłosioną i łysą :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...