Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

[quote name='choleraa']Postaram sie wieczorem.. a wiadomo cos wiecej niz tyle ze wrocil z adopcji? dlaczego chociaz?[/QUOTE]
Podobno wlasciciela zamkneli, a losem psa zainteresowała się rodzina
[QUOTE]Fuss zamieszkał w psim hotelu, gdzie oczekuje na nowy dom. Zamienił kanapę na zimną budę, co dla psa jest ogromną traumą. Fuss jest psem typowo mieszkaniowym. Jego ulubionym miejscem do spania jest kanapa, zachowuje czystość, pod nieobecność właściciela nie brudzi i nie niszczy. Teraz Fuss nie szczeka prawie w ogóle, potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszny, karny, usłuchany, to dobrze ułożony pies. Na pewno nie nadaje się do mieszkania w budzie, źle znosi te warunki. Fuss pięknie reaguje na suczki i koty. Spokojnie mógłby zamieszkać z nimi pod jednym dachem. Na spacerach nie atakuje psów. [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='YxNinaxY']Ja również zapisuję się na marsz i koszulkę :D[/QUOTE]
Super! Mam nadzieje, ze bedzie nas duuuuzo :cool3:

A ja sie ciagle zastanawiam, co umiescic na koszulkach. Jaki napis przyciagnie uwage i pozwoli przekazac, ze asty sa rasa, ktora najczesciej doswiadcza przemocy ze strony ludzi. Ze przez zla slawe, ludzie nie traktuja ich jak psy, tylko jak bestie. Dokop astowi zanim cie zje. Oddaj asta, bo przeciez zagryzie ci dziecko... ehhh :shake:

Link to comment
Share on other sites

Cześć cioteczki :)
Jak [B]Fussik[/B] będzie miał tekst to ja go ogłoszę, ale tak konkretnie czyli w większej ilości bo mam do tego psa sentyment ;)
A co do [B]koszulek[/B] to moge poprosić tatę [B][B][U]jak będzie miał czas[/U][/B][/B] to może jakieś fajne logo wykombinować :p już robił różne loga a nawet plakaty [URL="http://img59.imageshack.us/img59/941/zdjcie002mo.jpg"]<KLIK>[/URL] :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Bazarek blacky764 z psimi akcesoriami oficjalnie zakonczony i rozliczony, moge wiec wpisac 56zl do postu rozliczeniowego :cool3:

Aktualnie na koncie mamy 311zl. Bedzie na kastracje Kenzo :multi: Dziekujemy![/QUOTE]
Rozumiem że kasa od megii1 wpłynęła.
A więc przypominam się o przelew na kwotę 47 złotych za wysyłki :)


Ja też piszę się na marsz i koszulkę ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Z bazarku [U][B]"Perfumy Jeanne Arthes i Girard" na Tige[/B][/U] dochod wyniosl [B]108zl[/B] (po odliczeniu kosztow wysylki w kwocie 12 zl), co mozna zapisac w rozliczeniu.[/QUOTE]

Wszystkie wplaty dotarly, kwote 108 zlotych mozna zaksiegowac na koncie. Poprosze rowniez o przelanie 12 zl za przesylki na moje konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']Rozumiem że kasa od megii1 wpłynęła.
A więc przypominam się o przelew na kwotę 47 złotych za wysyłki :)[/QUOTE]

[quote name='Freya73']Wszystkie wplaty dotarly, kwote 108 zlotych mozna zaksiegowac na koncie. Poprosze rowniez o przelanie 12 zl za przesylki na moje konto.[/QUOTE]
Ok lece na konto przelac pieniazki za przesylki :)

A sprawa koszulek wyglada nastepujaco:
1. toska_latte
2. choleraa
3. ageralion
4. tatankas
5. YxNinaxY
6. blacky764
7 i 8. Agata Dymer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Ja rowniez poprosze koszulke, na pochodzie nie bede ale poreklamowac nas tutaj moge, a co? ;)[/QUOTE]
TTBS na wyspach, brzmi kuszaco :cool3: Dopisuje do listy :razz:

1. toska_latte
2. choleraa
3. ageralion
4. tatankas
5. YxNinaxY
6. blacky764
7 i 8. Agata Dymer
9. Freya73

Zastanawiam sie czy nie dac apelu na stronie odnosnie koszulek na marsz. Ale do tego musimy miec juz wzor, ktory moge pokazac ludziom na zachete.

Rozmawialam dzisiaj z grafikiem od nas z firmy, do konca tygodnia postara sie cos pomyslec, jesli mu starczy czasu. Jak nie wyjdzie z tej strony, bede musiala ja usiasc i cos pokombinowac, ale to juz nie bedzie tak ladne jak mi sie marzy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']Ja sobie ja wyobrażam tak: czerwona albo czarna koszulka z przodu napis TTB DO ADOPCJI (albo Terriery Typu Bull bo większość osób nie wie co to TTB ), albo TTB W POTRZEBIE a z tyłu te żółte logo :) ale to tylko tak sobie pomyślałam :p
A co do zakupu koszulki to jeszcze nie wiem :([/QUOTE]
Ja myslalam o logo z przodu, takie male, a z tylu duze logo plus jakis napis, przemawiajacy do wyobrazni... pod logiem podpis ze amstaffy do adopcji badz amstaffy w potrzebie, ale na haslo nie mam jeszcze pomyslu...

Link to comment
Share on other sites

Jak nie wypali, bede meczyc meza.. moze narysuje i przeskanuje jak bedzie mial czas..
Myslalam dzisiaj o krotkim przekazie, tak jak wczesniej byla o tym mowa na watku.. i tak mi sie ubzduralo:
napis: czlowiek "myślacy" i obok znak drogowy z czlowiekiem
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2020/67250063.jpg[/IMG]
"pies morderca"- obok ustylizowany na znak rysunek czlowieka z wyciagnieta noga kopiaca psa..
zwierzę to nie zabawka- i znak ze strzykawką np. taki
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3234/image3ssq.jpg[/IMG]
Może być pod spodem napis: Złam stereotypy albo cos w tym stylu..
Mam nadzieje, ze znowu nie polecialam z wyobraznia;)

Link to comment
Share on other sites

"Punish the deed, Not the breed". Tutaj to dosc znane powiedzenie. Czyli obwiniaj czyn, poczynanie (czlowieka), a nie rase.

Tylko takie luzne mysli teraz, nic wiazacego, slowem post - brudnopis.

1) Amstaff - pies z sercem z aksamitu i cialem ze stali.
2) Lojalnosc + przyjaciel + zrozumienie/ znajomosc rasy = AMSTAFF (TTB)
3) ... nie wiem ...:lol:

Bede wrzucac luzne mysli, a noz na cos sie przydadza?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

to wstaw strzalki po kazdej strofie..
Chodzi o ciąg wydarzen.. człowiek "myslący" bierze psa z ktorego agresja stwarza "morderce" i pies idzie pod igle, bo jest zagrozeniem..
myslalam o czyms niebanalnym..
Jesli nie nadaje sie na koszulke to moze na plakat?

a punkt 1 tez mi sie podoba.. :)

Link to comment
Share on other sites

Freya ma fajny pomysl z rasizmem, moze w ta strone uderzyc...

Choleraa ja bym raczej to ujela bezposrednio, bez owijania w bawelne... glupota+amstaff=smierc... o to chodzilo? Chociaz moze to jednak byc odebrane w dwojaki sposob (durni ludzie biora amstaffy a potem zagryzaja dzieci)... chyba z tym trzeba ostoroznie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...