Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

[quote name='Maron86']Jak ktos (znajoma, kolezanki mojej mamy) chce oddac amstaffa/pitbulla to do kogo ma sie zglosic?[/QUOTE]

Na Naszej stronie [URL]http://ttbszczecin.wordpress.com/znalezione-w-sieci/co-zrobic-jesli-musisz-oddac-swojego-psa/[/URL] jest wszystko napisane. proszę o zapoznanie się. My jako Stowarzysznie nie przyjmujemy psów tzw właścicielskich.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudamania']Na Naszej stronie [URL]http://ttbszczecin.wordpress.com/znalezione-w-sieci/co-zrobic-jesli-musisz-oddac-swojego-psa/[/URL] jest wszystko napisane. proszę o zapoznanie się. My jako Stowarzysznie nie przyjmujemy psów tzw właścicielskich.[/QUOTE] To byłby wyrok śmierci na stowarzyszenie......
Ale ogłoszenie możecie zrobic? Mam nadzieje, ze kobieta nie porzuci psiaka........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Oj ja nie wiem czy przemysli (niby tak), taki powod uslyszalam przemawiajacy 'za oddaniem' ze w glowie sie nie miesci (za male mieszkanie :angryy:).[/QUOTE]

Masakra :oops:
ale jak to modne to ja też , mam za małe mieszkanie oddam 2 dzieci, 2 psy, 2 koty - oddam w pakiecie lub osobno szczegóły na prv:flaming:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666'][B]magdola[/B] to miałam być ja! zapomniałam totalnie,a jak wcześniej szukałam nick na dogo to nie znalazłam, bo już widzę, że podano mi z literówką (chciałam PW pisać).
Mogę być nawet jutro po rzeczy! już skrobie PW[/QUOTE]Ale nie tylko Ty :) hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']To byłby wyrok śmierci na stowarzyszenie......
Ale ogłoszenie możecie zrobic? Mam nadzieje, ze kobieta nie porzuci psiaka........[/QUOTE]

Z przykrościa ale ogłoszeń także nie zrobimy. My sami korzystamy z pomocy lub wykupujemy ogłoszenia za darowizny żeby nasze psy ogłaszać. Nie wyręczamy nieodpowiedzialnych właścicieli. Mamy na dzień dzisiejszy 2 sunie + 1 samca w schronisku i nie mamy dla nich miejsca i ogłoszeń więc skupiamy się na nich a nie na pomocy właścicielom którym piesek ewidentnie sie znudził! Poza tym w ostatnich dniach pojawił się nowy psiak w schronisku mam nadzieje ,że to nie ten!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudamania']Z przykrościa ale ogłoszeń także nie zrobimy. My sami korzystamy z pomocy lub wykupujemy ogłoszenia za darowizny żeby nasze psy ogłaszać. Nie wyręczamy nieodpowiedzialnych właścicieli. Mamy na dzień dzisiejszy 2 sunie + 1 samca w schronisku i nie mamy dla nich miejsca i ogłoszeń więc skupiamy się na nich a nie na pomocy właścicielom którym piesek ewidentnie sie znudził! Poza tym w ostatnich dniach pojawił się nowy psiak w schronisku mam nadzieje ,że to nie ten![/QUOTE]
Mi chodziło głownie o wrzucenie na stronę z kontaktem do właścicieli;)
A odnosnie innych "detali" to wiem co i jak..... Przynajmniej sie domyślam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Mi chodziło głownie o wrzucenie na stronę z kontaktem do właścicieli;)
A odnosnie innych "detali" to wiem co i jak..... Przynajmniej sie domyślam :)[/QUOTE]


Podjeliśmy decyzje ,że nie wstawiamy na strone psów właścicielskich . Z doświadczenia wiemy jak to się kończy i nie są to miłe doświadczenia. Ludzie wyobrażaja sobie ,że jesteśmy cudotwórcami i po wstawieniu na stronę w 2 dni pies znajdzie dom. Zaczynają się pretensje itp. Jeśli się zdecydowali kiedyś na psiaka niech będą odpowiedzialni do końca !

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobk%C4%99-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę, czyli gorzowskie bezdomne czarnulki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']Dziewczyny zapraszam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234631-kobiece-ubrania-elegancie-i-sportowe-na-astke-i-dobkę-do-11-11-12?p=19900147#post19900147"][COLOR=#EE82EE][B]kobiecy bazarek z ubraniami i eleganckimi i sportowymi, koszulkami i kurtkami ... są także torebk[/B][/COLOR]i[/URL] :-) Kasa na Depresję oraz Lunkę, czyli gorzowskie bezdomne czarnulki :-)[/QUOTE]
w niedziele 11.11 będę w Szczecinie to jakby co to odbiór może być na miejscu (ew. przez Asie Misztele)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']a chętnie :-) co prawda licytuję na waszym bazarku ale niewiem czy wylicytuję ;-)7

a będziesz też na szkoleniu?[/QUOTE]

nie, ale postaram się złapać Asię bo musimy się wymienić na gadżety ;)
jeżeli nie dam rady w tym tyg to mój mąż Ci przywiezie do GW
w następnym tyg

hm... nie mamy jej wystawionej na bazarku :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']w sensie, że tatankas wystawiła nowy bazarek ... i tak jakoś zakodowałam, że to nadziejowe a to na toz police chyba jest ;-)

Ok, to jak nie uda się w niedziele i nie wylicytuje to będę Daniela szukać :-)[/QUOTE]

W razie czego książeczkę Agatka weźmie ode mnie i się umówicie na odbiór-nie ma problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']gdyby któraś z ciotek lub wujków ;) nie wiadział/a to jest już forum Nadziejowe [URL]http://nadziejaamstaffa.pl/forum/[/URL] rejestrujcie się ;)[/QUOTE]

dokładnie- oraz mamy nową aukcję cegiełkową dla naszwj Clio:

[URL]http://allegro.pl/charytatywne-cegielki-daja-nadzieje-chorej-clio-i2771024572.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Oddam na cito kolejne fanty.... Rożne .....[/QUOTE]

Kochana a duże toto,mogę wystawić bazarek na TTB w wolnej chwili,co dzień się jakaś wolna zajmie,ale nie może zajmować dużo miejsca,bo po prostu już jestem zawalona tozowymi fantami :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...