Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chita']jak bedzie wiadomo co dalej i na czyje konto zbieracie to podeslijcie, tez sie dorzuce[/QUOTE]
chita dzxiekujemy za wsparcie, musi sie udac namowic faceta na zrzeczenie :(

[quote name='kamilqax95x']Ostatni dzisiejszy filmik, ale tym razem nie jest związany z adopcją, tylko z mordkami, których z nami już nie ma :(
Nie wiem czy mam odwage ogladac ten film :(

[quote name='sylwia637']no mam nadzieje ze jutro sie wszystko wyjaśni. Jutro mam dość napięty plan, a jak nie jutro to najpóźniej w piątek.[/QUOTE]
Potrzebujecie kogos od nas jako wsparcia?

Link to comment
Share on other sites

Potrzebujecie kogos od nas jako wsparcia?[/QUOTE]

Nie no mam nadzieje ze sobie poradzimy. Nie wiem co to za facet, ale mam przeciwko niemu dowody, wiec jak cos to go postrasze. W takim stanie jak jest Maks to pewnie z policją mogłabym spokojnie psa zabrac. tak mysle. to jest ewidentne zaniedbanie psa.

Link to comment
Share on other sites

Tylko żeby facet się zrzekł, i żeby nie było że "kocha":angryy:, "karmi":angryy: i "pielęgnuje":angryy:, a dlaczego pies tak wygląda? Tak jakoś sam z siebie, ach.......:angryy:
Ja też coś dorzucę, miałam dać na Fionkę, ale jej się udało, będę śledzić wątek i jak będzie wiadomo co dalej, to dajcie znać.

a i słyszałam w radiu, że dzisiaj skazali na więzienie na 3 miesiące ( i to nie jak zwykle w zawiasach, tylko do odsiadki) facetów, co w Goleniowie psa powiesili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajUla']Tylko żeby facet się zrzekł, i żeby nie było że "kocha":angryy:, "karmi":angryy: i "pielęgnuje":angryy:, a dlaczego pies tak wygląda? Tak jakoś sam z siebie, ach.......:angryy:
Ja też coś dorzucę, miałam dać na Fionkę, ale jej się udało, będę śledzić wątek i jak będzie wiadomo co dalej, to dajcie znać.

a i słyszałam w radiu, że dzisiaj skazali na więzienie na 3 miesiące ( i to nie jak zwykle w zawiasach, tylko do odsiadki) facetów, co w Goleniowie psa powiesili.[/QUOTE]
Moze przyniesiesz takie samo szczescie Maxowi jak Fionce ;) Dziekue pieknei za deklaracje pomocy :calus:

A z wyrokiem to prawda
[url]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,10985774,Powiesili_psa__pojda_do_wiezienia__Oto_ich_dane.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kochane moje, zajrzyjcie na watek suni... BB chce ja zabrac z tego schroniska, zeby nie urodzila w brudnej budzie :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221381[/url]

[QUOTE]suka jest w wysokiej ciąży, była prześwietlana, może urodzić już za 2 tygodnie!
w schronisku nie ma możliwości by ją wysterylizować, ponieważ wszyscy się jej boją, nie było by jak się nią zaopiekować po sterylce, nie ma gdzie jej przenieść po zabiegu. to jest to samo schronisko w którym była nasza dalia i bajka.
jeśli nie pomożemy, suka urodzi szczeniaki w kojcu, następnie dostanie w jedzeniu środki nasenne i wtedy szczeniaki zostaną jej odebrane do uśpienia! nie muszę mówić jaka to będzie trauma dla przerażonej suki, która obudzi się w kojcu bez szczeniąt.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witam, pomożecie mi pospamować naszego policko-szczecińskiego Kubusia, piracik zasługuje na dom - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221383-Malutki-inwalida-Kubuś-szukam-domu-stałego[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...