Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

[quote name='tatankas']Jakie bezczelne typy no ja nie mogę:angryy::angryy::angryy:

Druga sprawa,że oferują szczeniaki west za darmo,do szczeniaka dodają karmę w cenie 650zł-ciekawa jestem jaka to karma.No i obeszli system:shake:[/QUOTE]
Nie obeszli, to sie zglasza jako probe oszustwa i matactwa, albo zla kategorie, bo powinno byc w karmach, a nie w zywych zwierzetach. Ada na FB jest cale wydarzenie, tysiace ludzi lata po serwisach i masowo zglasza takie ogloszenia. SPoro ogloszen poszlo do US razem ze screenami aukcji i nagraniami z rozmow telefonicznych, mailowych :) Juz nawet allegro sie ugielo i usuwa ogloszenia pseudo, chociaz przez pierwsze dni nie chcialo zrobic nic w tej sprawie :)

Tylko od nas zalezy czy serwisy beda pilnowaly swoich ogloszen czy nie, a my potrafimy byc upierdliwi w walce o to, o co wierzymy, nie? :cool3:

PS można to zgłosić też jako "doliczanie dodatkowych opłat", bo to już łamie regulamin samego allegro! w zakładce "zgłoś naruszenie dotyczące opisu"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ageralion']Nie obeszli, to sie zglasza jako probe oszustwa i matactwa, albo zla kategorie, bo powinno byc w karmach, a nie w zywych zwierzetach. Ada na FB jest cale wydarzenie, tysiace ludzi lata po serwisach i masowo zglasza takie ogloszenia. SPoro ogloszen poszlo do US razem ze screenami aukcji i nagraniami z rozmow telefonicznych, mailowych :) Juz nawet allegro sie ugielo i usuwa ogloszenia pseudo, chociaz przez pierwsze dni nie chcialo zrobic nic w tej sprawie :)

Tylko od nas zalezy czy serwisy beda pilnowaly swoich ogloszen czy nie, a my potrafimy byc upierdliwi w walce o to, o co wierzymy, nie? :cool3:

PS można to zgłosić też jako "doliczanie dodatkowych opłat", bo to już łamie regulamin samego allegro! w zakładce "zgłoś naruszenie dotyczące opisu"[/QUOTE]

Dobrze wiedzieć takie rzeczy ;) Będziemy działać i zgłaszać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama blanki']Freyu73 a Ty czasem nie masz u mnie fantów z letniego bazarku piwnego?[/QUOTE]

Mialam byc, ale nie udalo sie, przepraszam. Czy nie sprawi Ci klopotu przetrzymanie moich fantow do marca / kwietnia?

Jeszcze raz przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

sorry za off ale sprawa pilna

Kiler jest dożywotnim bezpłatnym tymczasowiczem mari23 znanej wielu dogomaniaczki.
Po ostatnich szczeniętach na tymczasie Kiler złapał nosówkę. Psiak trafił już do kliniki-potrzebna pilna pomoc
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220834-Kiler-od-mari23-NOSÓWKA-(-Potrzebna-KREW-OZDROWIEŃCA-I-KASA-NA-LECZENIE.../page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam, pamiętacie pewnie szczeniaki z których jednego -Łatka wzięła Toska. Chciałam tylko poinformować, że osobiście znam i widuję 2 z nich - Gryzeldę zwaną Gryzią lub Zeldą oraz Chuligana zwanego Chuli. Mają się świetnie. Szkolą się dzielnie, podobne do siebie niesamowicie (tylko inny kolor skóry:evil_lol:), Pańciostwo zakochane i rewelacyjne. Z Gryzią fitnesuje się Pani albo p.o. jej córka, a z Chuliganem często przychodzą rodzinnie, a ostatnio biegał nawet Pan. Tak informacyjnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Marta, pomylilas szczyle:roflt: Cholera jest z tego miotu lutowego, a Chuligan i Gryzia z miotu Łatkowego, czyli czerwcowego (tego od parwo) ;) Bardzo sie ciesze z wiadomosci! :) Z pania Chuligana mam zreszta kontakt.

Do rozliczenia:
-165zl hotelik London (24.12-29.12) + odrobaczanie
-100zl dt Draki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toska_latte']Marta, pomylilas szczyle:roflt: Cholera jest z tego miotu lutowego, a Chuligan i Gryzia z miotu Łatkowego, czyli czerwcowego (tego od parwo) ;) Bardzo sie ciesze z wiadomosci! :) Z pania Chuligana mam zreszta kontakt.


O to dobrze, bo już się przestraszyłam, że przez jakieś 2 tygodnie, ile nie widziałam Gryzi, coś się wydarzyło, uff:p

Link to comment
Share on other sites

Udalo sie uratowac szczylke z pseudo!!! 2 miesieczna Fionka jest zarobaczona, zapchlona, ma tasiemca i poczatki krzywicy, ale byla karmiona makaronem z pasztetem, wiec co sie dziwic :( Wiem, ze Wroclaw jest daleko, ale zobaczylam ogloszenie i nie moglam przestac o nich myslec. Jak dziewczyny z 2 plus 4 dojechaly do nich, zostala tylko Fionka, reszta albo nie przezyla albo zostala sprzedana. Sunia tez miala trafic na lancuch, ale dziewczyny zdarzyly...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220965[/url]

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5561/2028052489.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie na konto ttb poszło 110zł spadku po Miśku z Polic ;)Dziewczyny potwierdźcie na wątku,jak pieniążki dojdą na konto,bo z mojego już wyszły :) Tu:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216223-Misiek-ju%C5%BC-w-swojm-domku-w-Warszawie-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-%29-%29-%29/page8[/url]

Link to comment
Share on other sites

tatankas spadaz nam z nieba doslownie!! Kenzo wczoraj nam zaniemogl, zawiodly tylne lapki :( Abo cos z kregoslupem, alboz biodrami, moze go przewialo... w kazdym razie dzisiaj pedza do weta :( Boje sie rachunku :(

I news ze srody, dzwonila do mnie SM, ze Major jest u nich. Oczywiscie szbki kontakt z wlascicielem, o co chodzi?! Facet twierdzil ze jest na wyjezdzie w sprawie nowej pracy i nie mogl Majora zabrac wyjatkowo ze soba, wiec dal go pod opieke koledze. Kolega zgubil psa i nie dal mu znac, tylko szukal na wlasna reke. Dzwonil do SM blagal o czas do czwartku, bo nie ma jak trasy zjechac i dzisiaj nie zdazy. SM sie zgodzila przetrzymac Majora. Ale psa nikt nie odebral!!!! mama blanki pojechala wlasnie po niego, bierze go awaryjnie do siebie, ale to moze byc jatka, bo Harry juz niekoniecznie zaakceptuje Majora, a i Anka nie da rady z dzieckiem i 3 bullami :(

PILNIE SZUKAMY DT DLA MAJORA!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209204[/url]

Edited by ageralion
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Właśnie na konto ttb poszło 110zł spadku po Miśku z Polic ;)Dziewczyny potwierdźcie na wątku,jak pieniążki dojdą na konto,bo z mojego już wyszły :) Tu:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216223-Misiek-ju%C5%BC-w-swojm-domku-w-Warszawie-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-%29-%29-%29/page8[/url][/QUOTE]

Dzieki kochana, kasa jest juz u nas! :loveu::loveu::loveu:

Do rozliczenia:
+110zl - od tatankas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...