Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

W końcu udało mi się rozliczyć bazarek,przelałam 40zł na psiaki,proszę o potwierdzenie na bazarku,jak pieniążki dojdą:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207263-ZAKO%C5%83CZONY-spadek-cen-ciuchy-i-inne-ciekawe-rzeczy-na-TTB-Szczecin-do-22.05.2011[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tatankas']W końcu udało mi się rozliczyć bazarek,przelałam 40zł na psiaki,proszę o potwierdzenie na bazarku,jak pieniążki dojdą:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207263-ZAKO%C5%83CZONY-spadek-cen-ciuchy-i-inne-ciekawe-rzeczy-na-TTB-Szczecin-do-22.05.2011[/url][/QUOTE]
Ok, dziekuje pieknie :calus:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta, sorry za off topic, ale czy któraś z was bywa regularnie w schronisku i mogłaby mi powiedzieć,( ewentualnie zrobić fotki ) szczeniaków? wiem że jest duża rotacja.
Interesują mnie głównie te które nie będą duże, są proporcjonalne(nie żadne jamnikowate itd), lekkiej budowy, gładkowłose lub szorstkowłose.

Będę wdzięczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Dzisiaj o 18.40 w lokalnej TVP bedzie material o przepelnionym schronisku, hoteliku w Gryfinie oraz naszym Merlinie (mozliwe ze o Tekili tez) :) Program bedzie mozna zobaczyc tez tutaj
[URL]http://www.tvp.pl/szczecin/informacyjne-spoleczne-kulturalne/wokol-nas[/URL][/QUOTE]


Zryczałam się jak bóbr oglądając ten reportaż, gdyby było ich więcej to może by ludzie w końcu zaczeli ruszać makówkami i może by nauczyli się odpowiedzialności!!!

PS. Wygrał dla mnie wilczarz z małymi Śmierdzielkami hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']Dziewczęta, sorry za off topic, ale czy któraś z was bywa regularnie w schronisku i mogłaby mi powiedzieć,( ewentualnie zrobić fotki ) szczeniaków? wiem że jest duża rotacja.
Interesują mnie głównie te które nie będą duże, są proporcjonalne(nie żadne jamnikowate itd), lekkiej budowy, gładkowłose lub szorstkowłose.

Będę wdzięczna za pomoc.[/QUOTE]
Akurat my mamy lekkiego tymczasowego bana na wejscie do schroniska ;) ALe zdwon do TOZu, one tam sa dosc czesto, napewno pomoga :)
[quote name='Rudamania']Zryczałam się jak bóbr oglądając ten reportaż, gdyby było ich więcej to może by ludzie w końcu zaczeli ruszać makówkami i może by nauczyli się odpowiedzialności!!!

PS. Wygrał dla mnie wilczarz z małymi Śmierdzielkami hehehe[/QUOTE]
Myslalam, ze tylko ja jestem taka durna, ze rycze przez TV, a tu sie okazuje, ze jest nas wiecej :evil_lol:
Wilczarze to prywatne psy Kaski. Pierwszy raz jak pojechalysmy tam z Aga, mialysmy ciekawe miny na ich widok ;) Szczegolnie, ze pod ich lapami platala sie jamniczka krolicza, czyli ta malenka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']W końcu udało mi się rozliczyć bazarek,przelałam 40zł na psiaki,proszę o potwierdzenie na bazarku,jak pieniążki dojdą:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207263-ZAKO%C5%83CZONY-spadek-cen-ciuchy-i-inne-ciekawe-rzeczy-na-TTB-Szczecin-do-22.05.2011[/url][/QUOTE]
Pieniazki doszly na konto :) Dziekuje i lece wpisac na pierwsza :calus:

[quote name='tatankas']Kolejny bazarek z pozostałości na ttb Szczecin:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209519-Opcje-kup-teraz-ju%C5%BC-od-2z%C5%82-3z%C5%82-4z%C5%82-5z%C5%82-na-ttb-Szczecin-do-26.06.2011?p=17064173#post17064173[/url][/QUOTE]
Ooooo dziekuje pieknie :calus: zaraz go dopisze do listy naszych bazarkow :)

Link to comment
Share on other sites

Jejku, tak bardzo zalezalo mi, by zarobic cos moim bazarkiem. Nie wychodzi, przesycenie rynku, maly popyt spowodowany pora wakcyjna, czy jaka cholera ... ??? ... nie wiem :shake:, ale jest mi przykro.

Nie stoimy zbyt dobrze, a tu jeszcze nie ma ruchu w interesie. Mam na mysli tylko moj bazar. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Jejku, tak bardzo zalezalo mi, by zarobic cos moim bazarkiem. Nie wychodzi, przesycenie rynku, maly popyt spowodowany pora wakcyjna, czy jaka cholera ... ??? ... nie wiem :shake:, ale jest mi przykro.

Nie stoimy zbyt dobrze, a tu jeszcze nie ma ruchu w interesie. Mam na mysli tylko moj bazar. :roll:[/QUOTE]

Nie Freya73-wszystkie bazarki cienko przędą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Tatankas, tak mowisz serio, czy by mnie nie poglebiac w depresji??? ;) Twoje bazarki zawsze sie kreca, a ja sugeruje sie Twoja opinia.[/QUOTE]

A tam kręcą się,z ostatniego na ttb było 40zł tylko,ciuchy też stoją,chyba że letnie,jakich brak teraz :(

Link to comment
Share on other sites

Bilans dnia dzisiejszego:

- Buba dojechala szczesliwie do nowego domu, postaram sie ja na dniach odwiedzic, zobaczyc jak sie nasza malenka zmienila :)

- na infoludku bylo ogloszenie mlodego, pieknego szczyla 7mc do oddania, szybko zadzwonilam do znajomych i zabrali go do siebie. Jak sie dogada z sunia, zostanie u nich na stale, Asia ma z nimi kontakt

- jedna z naszych dziewczyn jakis czas temu wypatrzyla na wsi pod Policami sunie astke, z ogromnym guzem na udzie, takim wielkosci glowy. Zaparla sie, zeby jej pomoc i dzisiaj odwiedzila 3 weterynarzy, zeby ja skonsultowac. Wyszlo, ze ma 3 guzy nowotworowe, na powiece, ktory jej przeszkadza, na listwie mlecznej i ten na udzie. Poniewaz ostatni jest bardzo napiety i nabrzmialy, grozi peknieciem w kazdej chwili, Dora bedziemiala operacje w piatek, ktorej koszt wyniesie 250zl. Jesli guz peknie samoistnie, bedzie po niej :( W zamian zdobylysmy zgode wlascicielki na wysterylizowanie suni. 100zl da wlascicielka (niestety nie jest zamozna, wiec wiecej nie moze ofiarowac), reszte sprobujemy zebrac z bazarkow, na ktore Ania juz zbiera fanty. Za 3 miesiace sterylka z usunieciem listwy mlecznej. Na oko dostala leki, ktore zmniejsza jej dyskomfort i poprawia stan powieki, dalsze leczenie oka bedzie zalezalo od tego, jak zniesie operacje guza

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R2ihargRkZU/TfewDNJJYUI/AAAAAAAAHGw/Basi3tPDZZA/s512/ast1.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0Av5Q8L7cVo/TfewD-M-DuI/AAAAAAAAHG0/rv5TUm1Z1-4/s512/ast3.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1zXmxPGIw5k/TfewErtXMRI/AAAAAAAAHG4/E4CWlpr1VR0/s512/ast6.jpg[/IMG]

- ze Stargardu ma przyjechac do mnie szczylka amstaffowa, dla ktorej mam potencjalny domek nad morzem. Jak tylko andzia69 zrobi mi wizyte, bede wiedziala czy to ten dom. Jak okaza sie nieodpowiedni, to jestem o nia spokojna, bo jest mlodziutka i piekna, wiec chetnych bedzie sporo :)

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-c-5TJHc8sdE/TfewFYMmWpI/AAAAAAAAHG8/spe2f3jPvJc/sam0649x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']ten guz jest okropny.trza faktycznie szybko działac.sunia jest wiekowa?[/QUOTE]
Z tego wszystkiego dzisiaj, zapomnialam zapytac o jej wiek :oops:

[quote name='gryf80']jak tam snieżnobiała astka po "sprawie"?mam nadzieję,że nie ma głębokiej depresji.[/QUOTE]
Kobieta, ktora ja nam zglosila, odwiedzi sunie w weekend. Mam nadzieje, na fotki

[quote name='gryf80']a szczeniaki to pewnie mieszańce[/QUOTE]
Szczeniaki napewno bylu po ojcach kundelkach, jak to na wsi. Ktorego szczyla zostawili, zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za OT.


Czy jest tu ktoś z Polic i mógłby coś dla mnie sprawdzić?
Tydzień temu zaginął mój kucyk. Dziś dostałam sms, że podobno w Policach [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]na slupie kolo kliniki na ul siedleckiej wisi jakieś ogłoszenie o sprzedaży kuca.... Czy ktoś mógłby to potwierdzić? :(
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Straszny ten guz :(:([/QUOTE]

[quote name='Freya73']Biedna sunia, mam tylko nadzieje, ze nie cierpi.[/QUOTE]

[quote name='agaga21']o boże, jaka biedna ta sunia z guzami :( :([/QUOTE]
Guz wyglada pskudnie i jest strasznie napiety, ale z tego co wiem ja nie boli. Gorzez oczkiem, ktore jest ciagle podrazniane przez powieke, ale krople maja jej pomoc.

[quote name='agaga21']a na malutką też się "czaiłam" ale coś mąż sie określić nie chciał i zanim się obejrzałam, pojawiły się 2 chętne dt więc mu odpuściłam ;)[/QUOTE]
Jak sie pozbylam pasozyta z domu, to teraz co jakis czas moge sie nacieszyc takim malym szkrabem ;) Pewnie za tydzien bede plakala, ze juz mam dosc :evil_lol:

[quote name='Cudak']Przepraszam za OT.


Czy jest tu ktoś z Polic i mógłby coś dla mnie sprawdzić?
Tydzień temu zaginął mój kucyk. Dziś dostałam sms, że podobno w Policach [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]na slupie kolo kliniki na ul siedleckiej wisi jakieś ogłoszenie o sprzedaży kuca.... Czy ktoś mógłby to potwierdzić? :(
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Juz napisalam do tatankas, zaraz zajrzy na watek
[B]
Ps gdyby nie udalo sie zalatwic transportu ze Stargardu, czy ktos moglby pomoc z przywiezieniem malej do Szczecina?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Przepraszam za OT.


Czy jest tu ktoś z Polic i mógłby coś dla mnie sprawdzić?
Tydzień temu zaginął mój kucyk. Dziś dostałam sms, że podobno w Policach [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]na slupie kolo kliniki na ul siedleckiej wisi jakieś ogłoszenie o sprzedaży kuca.... Czy ktoś mógłby to potwierdzić? :(
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

ja jestem z Polic, na Siedleckiej jest przychodnia dla ludzi i szpital,kliniki żadnej nie ma,mogę się jutro przejść tam,mam 5 minut spacerkiem,dam też znać naszej pani prezes z tozu,gdzie dokładnie zginął kuc i jak wygląda???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Guz wyglada pskudnie i jest strasznie napiety, ale z tego co wiem ja nie boli. Gorzez oczkiem, ktore jest ciagle podrazniane przez powieke, ale krople maja jej pomoc.


Jak sie pozbylam pasozyta z domu, to teraz co jakis czas moge sie nacieszyc takim malym szkrabem ;) Pewnie za tydzien bede plakala, ze juz mam dosc :evil_lol:
[/QUOTE]

na jednym zdjęciu widać, że oczka kiepskie. czy właścicielka ją w domu trzyma?


będziesz płakała jak będziesz małą oddawała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']na jednym zdjęciu widać, że oczka kiepskie. czy właścicielka ją w domu trzyma?[/QUOTE]
Tak, sunie mieszka w domu, tylko wlascicielka jest zalezna od weta, ktory raz na pol roku jezdzi po wsiach i szczepi psy. Byla bardzo zdziwiona, ze suczka wyglada na zaniedbana, ma klopoty ze skora i z uszami. Weterynarz jej tego nigdy nie powiedzial :angryy: Myslala, ze ona ma poprostu lupiez, a uszy... no coz, nigdy tam nie zagladala...

[quote name='agaga21']będziesz płakała jak będziesz małą oddawała ;)[/QUOTE]
Po Amosie nie plakalam, bo wiedzialam, ze idzie do zajefajnego domu, po niej tez nie zamierzam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...