Jump to content
Dogomania

Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!


Majki1510

Recommended Posts

[quote name='Majki1510']Dorwałam się na chwilkę więc wszystko opowiem.
Nowi właściciele zakochani byli jeszcze przed adopcją.Ich reakcja na psa po prostu powaliła na kolana. Z panem rozmawiałam w poniedziałek. Wrażenia super, wszyscy zakochani po uszy. Je baaaardzo dużo, więc na pewno szybko nadrobi zaległości. Królik już został zdegradowany przez Portonia - łobuz wyskakuje na niego, straszy i cieszy się jak choroba jak tamten ucieka.(Państwo mają domowego biegacza długousznego). Jedyny problem, to to że Portos panicznie bał się schodów. Dopiero jak Pan mi o tym powiedział to sobie uświadomiłam że Portos po schodach chyba w życiu nie chodził. Ale to nic w niedzielę (I dnia) Pan Portoska nosił na rękach - dobrze że to pierwsze piętro :D W poniedziałek już sam lazł ale mało chętnie. Poza tym wszystko cacunio. Jutro zadzwonię znowu, podam maila i czekamy na foteczki z DT.[/QUOTE]

A jak pańciowie byli u weta ?? Plisss bo się niepokoje o te szwy chyba trzeba zdjąć... Czy wszystko tam ok i czy ładnie się zagoiło. Wiecie jak jest wet niby fajny ale to nie Wawa :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałabym przenieść swoją deklarację na Korę. Proszę tylko o numer konta. Nie zaglądałam tu przez jakiś czas dlatego wplata lipcowa poszła jeszcze na konto Portoska. Od sierpnia bedę wplacać na Korę :). Oby i jej szczęście dopisało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Chciałabym przenieść swoją deklarację na Korę. Proszę tylko o numer konta. Nie zaglądałam tu przez jakiś czas dlatego wplata lipcowa poszła jeszcze na konto Portoska. Od sierpnia bedę wplacać na Korę :). Oby i jej szczęście dopisało![/QUOTE]
TO NIC. JA DZIŚ PRZESYŁAM NA ANI KONTO RESZTĘ PORTOSIKOWEJ KASY.
A TO SĄ DANE DLA KORY.
DZIEKI PRZEOGROMNE
30 1020 3916 0000 0602 0151 9974
Anna Kłopotowska
Glina 20
97-220 Rzeczyca

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#008000"][SIZE="4"]WPŁYWY KWIECIEŃ:[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="#0000ff"][B][SIZE="2"]Deklaracje stałe:[/SIZE][/B][/COLOR]

[B]1. Majki1510 - 30 zl. 02.04
2. Pola53 - 20 zł. 02.04
3. Anja2201 - 20 zł. 06.04
4. MMD - 250 zł. (deklaracja za 5 miesięcy płatna z góry) 08.04
5. Czerda - 20 zł. 08.04
6. Mercy - 10 zł. 09.04
7. zdrojka - 85 zł. 12.04
8. figa33 - 20 zł. 13.04
9.Majku33Kraków - 20 zł. 14.04
10.
[/B]

[COLOR="#0000ff"][B]
[SIZE="2"]Deklaracje jednorazowe:[/SIZE][/B][/COLOR]

[B]1. Pola53 - 10 zł. 02.04
2. Anja2201 - 20 zl. 06.04
3. Nikus - 20 zł. 08.04
4. NusiaiJa - 30 zł. 09.04
5. yunona - 30 zł. 12.04
6. obraczus87 - 20 zł. 13.04
7. IVV - 82,98 13.04

[/B]
[COLOR="#008000"][B][SIZE="3"]ŁĄCZNE WPŁYWY KWIECIEŃ: 687,98 ZŁ.[/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR="#008000"][SIZE="4"]WPŁYWY MAJ:[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="#0000ff"][B][SIZE="2"]Deklaracje stałe:[/SIZE][/B][/COLOR]

[B]1. Majki1510 - 30 zl. 02.05
2. Pola53 - 20 zł. 02.05
3. Majku33Kraków - 20 zł. 04.05
4. Ladymonia0610 - 50 zł. 13.05 (za IV i V)
5. Majku33Krakow - 50 zł. 13.05
6. Anja2201 - 20 zł.
7. Figa33 - 20 zł. 17.05
8. Czerda - 20 zł 21.05
9.
[/B]

[COLOR="#0000ff"][B]
[SIZE="2"]Deklaracje jednorazowe:[/SIZE][/B][/COLOR]

[B]1. Majku33krakow - 30 zł. 04.05 na ogłoszenia
2.

[/B]
[COLOR="#008000"][B][SIZE="3"]ŁĄCZNE WPŁYWY MAJ: 260 ZŁ.[/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR="#008000"][SIZE="4"]WPŁYWY CZERWIEC:[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="#0000ff"][B][SIZE="2"]Deklaracje stałe:[/SIZE][/B][/COLOR]

[B]1. Majki1510 - 30 zl. 02.06
2. Pola53 - 20 zł. 02.06
3. Czerda - 20 zł.
4. Majku33Krakow - 50 zł.
5. Mercy - 20 zł.
6.
7. Figa33 - 20 zł. 07.06
8.
9.
[/B]

[COLOR="#0000ff"][B]
[SIZE="2"]Deklaracje jednorazowe:[/SIZE][/B][/COLOR]

[B]1.
2.

[/B]
[COLOR="#008000"][B][SIZE="3"]ŁĄCZNE WPŁYWY CZERWIEC: na dzień 07.07.2010 to 140 ZŁ.[/SIZE][/B][/COLOR]



[COLOR="#ff0000"][B][SIZE="4"]WYDATKI:[/SIZE][/B][/COLOR]
[B]1.DT u Owieczki - 300 zł. 10.04
2.DT u Owieczki - 300 zł. 12.05
3. Pakiet ogłoszeń od Obraczus - 10 zł. 25.05
4. wyróżnione allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1072295689[/url] - 20,80 zł. 07.06
5. DT u Owieczki - 190 zł. 27.06
6.Kastracja + kołnierz - 65 zł. 27.06
[/B]


[SIZE="4"][COLOR="#800080"][B][U]SALDO PORTOSKA NA DZIEŃ 07.07 WYNOSI 242,18 zł.[/U][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Super, to parę zł wpadnie Korze ;)[/QUOTE]

Przyda się Koruni. Wysłałam 242,80 na Ani konto - tyle na dług mam nadzieję wystarczy.

Dzwoniłam wczoraj wieczorem do Portoskowego Pana. Po prostu bajka. Ludzie zakochani w nim maksymalnie :loveu: śpiewająco o nim mówią.

Tak w skrócie:
Portonio już się zadomowił u nich na amen. Minęło mu już łapczywe jedzenie, potrafi nawet w misce zostawić :crazyeye: Oczywiście rozrabia na potęgę:evil_lol:, a to pościel gdzie indziej przewleczona, a to obrus ze stołu sobie "pożyczył". Państwo jednak cierpliwie, ze śmiechem to znoszą, podrzucając nowe zabawki dla nicponia. Lęk przed schodami już został wypędzony. Portonio się słucha i pilnuje na spacerach. Do wczoraj był na antybiotyku, ranka się paprała. Ale już jest dobrze tylko przez to odwlekły się szczepienia na wirusówki.

Ostatnio Pan wchodzi do domu do drzwi przybiega szczęśliwy Portosek .... z kupą króliczego futra w paszczy. Pan zaliczył stan przed zawałowy (ja wczoraj też), bo nie zamknął królika w pokoju. Biegiem do królika, który pewnie nieżywy leży gdzieś tam. A królik z wydepilowanym bokiem skacze w klatce. Krzywdy mu nie zrobił, wyrwał mu sierściuchę z boczka. Domniemamy że Portos chciał się bawić a królik nie. Dobrze że nie stało się nic poważnego - futro odrośnie.
I to chyba na tyle by było. Jak tylko będą zdjęcia to cosik wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majki1510'](...)
Ostatnio Pan wchodzi do domu do drzwi przybiega szczęśliwy Portosek .... z kupą króliczego futra w paszczy. Pan zaliczył stan przed zawałowy (ja wczoraj też), bo nie zamknął królika w pokoju. Biegiem do królika, który pewnie nieżywy leży gdzieś tam. A[B] królik z wydepilowanym bokiem skacze w klatce[/B]. Krzywdy mu nie zrobił, wyrwał mu sierściuchę z boczka. Domniemamy że Portos chciał się bawić a królik nie. Dobrze że nie stało się nic poważnego - futro odrośnie.
I to chyba na tyle by było. Jak tylko będą zdjęcia to cosik wrzucę.[/QUOTE]
:roflt::roflt::roflt:padłam

Tu jest parę pomysłów, czym zająć gnojka, jak będzie sam
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184002-Chory-maluch-ma-najwspanialszy-dom-pod-s%C5%82oncem!/page67[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nie było mnie tu kupę czasu (perypetie życiowe) a tu taka wspaniała wiadomość!
Portonio, życzę Ci wspaniałego życia.
Nie wpłaciłam deklaracji za maj, bardzo przepraszam, pisałam już do Majki, jakby co, to mogę tę deklarację przkazać na innego psiaka, tylko proszę o info, komu i gdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wczoraj dzwonili do mnie Pańcie Portosa.

Siedzieli wieczorkiem przy kawce i stwierdzili, że takie szczęście ich spotkało, że muszą zadzwonić i podziękować jeszcze raz. :D
Gadaliśmy z pół godziny a mnie aż japka z zauśmiechania bolała, no i poryczałam się jak głupia :D żeby zawsze było tak pięknie.

Portek (bo tak go pieszczotliwie zdrobnili) ma chyba lepiej niż mogłyśmy w najśmielszych marzeniach sobie wyobrazić.
Pańcie zakochani jeszcze bardziej niż na początku.
Z ciekawych rzeczy : Portosik wychodzi z założenia że pościel to na podłodze a na łóżku to Portosik :D. Śpi grzecznie po środeczku, do łóżeczka wskakuje zaraz po swojej Pani i rozwala się niemiłosiernie. :evil_lol:Nabył dużo nowych znajomości - w parku jest duszą towarzystwa. Jest niesamowicie posłuszny. W domu nie sieje spustoszenia - no poza ściąganiem obrusów ze stołu, ale w końcu po jakie licho tam leżą. Zjadł też Pańci szpilki - ale tylko te których Pan nie lubił więc zamiast kary była nagroda, a buty po prostu siedzą w szafce.
No i zrobił się Portek wybredny co do jedzonka: wczoraj Pańcia wołowinki z warzywami narobiła a Portonio tylko noskiem wąchnął i poszedł.
A i królik drugiej depilacji się doczekał i od tego momentu nie są do siebie dopuszczani.

Ehhh... fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...