Jump to content
Dogomania

12-letni,umierający ON-kowaty DAKAR-już zaTM


Ania i Kajber

Recommended Posts

Świadomie zawiozła psa do schroniska i oddała, bez informowania, że otrzymuje leki, że jest chory na serce.
Oszukała, wszystko zrobiła w sposób zaplanowany i z premedytacją, wymyśliła cały opis zdarzeń znalezienia Dakara.
Jeśli go nie chciała jej obowiązkiem było skontaktowanie się z osobą od której psa brała, z kim podpisywała umowę adopcyjną.
To co ona zrobiła jest po prostu straszne...............Brak słów. Nic jej nie usprawiedliwia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo mi przykro z powodu Dakara, bardzo go żal, szczególnie, zę przed nim była szansa na godne życie i godny koniec życia.
Najważniejsze, żeby tak .. kobieta.. nie zrobiła krzywdy innemu stworzeniu/ czy można tego jakoś uniknąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Bardzo przykre :( nie wiem co napisać...

Ale wiecie co... może jednak by powściągnąć trochę język... wiem, że to boli... ale takimi ripostami dajemy tylko świadectwo o nas, miłośnikach zwierząt, nie dajmy się sprowokować takim występkiem. (chodzi mi o wpisy na naszej klasie)[/QUOTE]

byłam na profilu tej kobiety, bardzo, bardzo korciło mnie dorzucić "kamyczek"...
ale jednak nic nie napisałam... właśnie dlatego i TYLKO dlatego...
to boli, bardzo boli, te wypowiedzi są wyrazem bólu - my to wiemy, ale tylko my - którzy kochamy zwierzęta, inni tego nie zrozumieją...

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam na profilu tej paskudnej kobiety , niestety nie umiałam się powstrzymać od " dorzucenia " kamyków do jej ogródka !!! To co zrobiła musi być napiętnowane bardzo mocno ! Nie ma żadnego usprawiedliwienia , mogła oddać psa tam , skąd wzięła ! Małgorzata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']byłam na profilu tej kobiety, bardzo, bardzo korciło mnie dorzucić "kamyczek"...
ale jednak nic nie napisałam... właśnie dlatego i TYLKO dlatego...
to boli, bardzo boli, te wypowiedzi są wyrazem bólu - my to wiemy, ale tylko my - którzy kochamy zwierzęta, inni tego nie zrozumieją...[/QUOTE]

Właśnie o to chodzi, że inni mogą tego nie zrozumieć... a w ogóle uważam, że są jakieś granice. Owszem, napiętnować jej zachowanie, ale nie ją samo, a to różnica. Trzeba zachować poziom ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'] Owszem, napiętnować jej zachowanie, ale nie ją samo, a to różnica. Trzeba zachować poziom ;)[/QUOTE]

Pozwolę sobie zauważyć, ze jej zachowanie świadczy o niej.
Uważam, że ktoś, kto tak potrafi potraktować bezbronne stworzenie, jest w stanie tak samo potraktować innego człowieka :(

Link to comment
Share on other sites

:angryy:KUR...........A nie wytrzymam,przeczytalam wszystko i ciesze sie,ze aktualnie nie przebywam w Pl bowiem pochodze z Sosnowca i pojechalabym prawdopodobnie skopac dupe tej zasranej francy,niestety ja nie potrafie trzymac nerwow i jezyka na wodzy i w sumie niby dlaczego mialabym to robic?Takie cos zasluguje na maksymalne potepienie i trzymanie jakiegokolwiek poziomu jest zbedne,zbedne sa rowniez takie smrody na tym swiecie jak ta baba!!!!!!!!Kocham zwierzeta najbardziej na swiecie i moja pogarda dla takich typow nie ma granic:angryy:niestety zablokowala sobie profil i dosrac juz jej nie moge......skoro zostala podpisana umowa adopcyjna to chyba mozna wyciagnac konsekwencje w tej sprawie!!!!!?????dlaczego dalej nie podajemy imienia i nazwiska tej ..............?nie wiem o co chodzi???ja mam to zrobic????i niech mnie tu nikt nie uspokaja,bo to jakby ktos dawal ciche przywolenie na takie rzeczy,moze jak sie zrobi porzadek z jedna taka to reszta sie zastanowi zanim wezmie psa!!!!!!!Az kipi we mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']:angryy:KUR...........A nie wytrzymam,przeczytalam wszystko i ciesze sie,ze aktualnie nie przebywam w Pl bowiem pochodze z Sosnowca i pojechalabym prawdopodobnie skopac dupe tej zasranej francy,niestety ja nie potrafie trzymac nerwow i jezyka na wodzy i w sumie niby dlaczego mialabym to robic?Takie cos zasluguje na maksymalne potepienie i trzymanie jakiegokolwiek poziomu jest zbedne,zbedne sa rowniez takie smrody na tym swiecie jak ta baba!!!!!!!!Kocham zwierzeta najbardziej na swiecie i moja pogarda dla takich typow nie ma granic:angryy:niestety zablokowala sobie profil i dosrac juz jej nie moge......skoro zostala podpisana umowa adopcyjna to chyba mozna wyciagnac konsekwencje w tej sprawie!!!!!?????dlaczego dalej nie podajemy imienia i nazwiska tej ..............?nie wiem o co chodzi???ja mam to zrobic????i niech mnie tu nikt nie uspokaja,bo to jakby ktos dawal ciche przywolenie na takie rzeczy,moze jak sie zrobi porzadek z jedna taka to reszta sie zastanowi zanim wezmie psa!!!!!!!Az kipi we mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy::-([/QUOTE]
Podzielam Twoją opinię ,jak chcesz to ujawnij jej imię i nazwisko...

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy już doskonale wiemy jak się zołza nazywa. Aniołem [B]stróżem[/B] dla Dakara bynajmniej nie była!!
Mam nadzieję, że strona w umowie adopcyjnej, która wydała jej Dakara doprowadzi sprawę do [B]słusznego finału.[/B]
Tym bardziej, że sądząc po pinezkach jakie sobie zołza przypięła, interesowała się również innymi starszymi psiakami i ich adopcją .. bo może to taki jej sposób na łatwy zarobek .. !!??

Link to comment
Share on other sites

Co racja to racja,wszyscy wiemy jak sie ta "dobra ciocia"nazywa,mnie tylko chodzi o to,zeby sie troszke wiecej ludzi o tym dowiedzialo i przede wszystkim,zeby ta idiotke spotkala kara,jak rowniez zeby trafila na jakas "czarna liste"i aby w jej rece juz zaden biedak nie wpadl:(zamiescilam tu i owdzie dane profilu dziada,ale to i tak malo,chcialabym zrobic znacznie wiecej......

Link to comment
Share on other sites

:angryy:nie portafie sie rowniez powstrzymac od komentarza,ze owa pani "aniol sroz"ma tak potwornie tepy wyraz twarzy,ze az mnie cos sciska,na mysl,ze powierzono jej zwierzaka-wiem oczywiscie,ze wszyscy mieli nadzieje,ze bedzie to dobra decyzja i absolutnie nikogo nie winie,poprostu nie moge przezyc babsztyla:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']:angryy:nie portafie sie rowniez powstrzymac od komentarza,ze owa pani "aniol sroz"ma tak potwornie tepy wyraz twarzy,ze az mnie cos sciska,na mysl,ze powierzono jej zwierzaka-wiem oczywiscie,ze wszyscy mieli nadzieje,ze bedzie to dobra decyzja i absolutnie nikogo nie winie,poprostu nie moge przezyc babsztyla:angryy:[/QUOTE]

tak, podzielam wrażenia, jej fizjonomia mówi sama za siebie .. nic głębszego pod jej czaszką raczej się nie generuje .. i jak to określiła jedna z moich znajomych "nawet pcheł nie oddałaby jej pod opiekę" ..

liczę na to, że jakieś kroki wymiaru sprawiedliwości zostały już podjęte (umowa adopcyjna zobowiązuje!)

Link to comment
Share on other sites

mowa tu o napiętnowaniu jej..że źle robimy na nk... ale dlaczego ma mieć w posiadaniu inne zwierzęta?? mogłaby adoptować psa z innego profilu i zrobić to samo!!! pierwsze co mi przyszło do głowy to własnie wejść na jej profil i napisać co o niej myślę!!! dla mnie ona nie jest człowiekiem..jest śmieciem!!! wielka mi miłośniczka zwierząt!!! i te pinezki!!! to wszystko na pokaz!! małpa jedna!!! a z zimną krwią oddała na pewna śmierć psa do schroniska!! ok,nie powiodła się adopcja to mogła go oddac w miejsce z którego go wzięła!! wróciłby chociaż do ludzi których znał...a tak był sam w swym cierpieniu...:(

Link to comment
Share on other sites

Swoją energię, którą marnujecie na bzdury, skumulowałybyście lepiej w robieniu ogłoszeń, albo rozsyłaniu wątków psów w potrzebie, konto na naszej klasie każdy debil może założyć i każdy debil usunąć, myślicie, że ona sie pzrejmie wpisami na jakims bzdurnym portalu?
Ja nie używam nk i choćby mi ktoś tam bzdury powypisywał to i tak tego nie czytam.
Umówcie się z nią na rozmowę, roześlijcie info do schronisk, bo to jest żałosne.
Wcześnie wina była zwalana na jej pochodzenie hanyskie teraz na fizjonomię....zaraz doczepicie się do córki...
Doprawdy co ta miłość do psów robi z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Jezu, tylko nie mówcie mi , że ta zołza z Katowic dostała jeszcze jakieś pieniądze za Dakara ???????????!!!!!!!!!!!! O co tu chodzi - adoptowała psa w zamian za zapłatę ?! Proszę niech mnie ktoś uświadomi ! M.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ta paskuda zablokowała swój profil ! Poradźcie , co możemy jeszcze zrobić , żeby ją surowo i przykładnie ukarać ? Przecież adoptuje inne psy , które skrzywdzi ! Wpisałam na "śledziu " jej dane , ale niewiem na ile to jest piętnujące ?! Poradźcie , proszę doświadczone dogomaniaczki !

Link to comment
Share on other sites

na nk jest jej corka wsrod znajomych i juz jej ktos pogratulowal starej morderczyni,zastanawiam sie co dalej zrobic i bardzo prosze o info co dalej z ta tepa baba,czy bedzie jakas sprawa czy cos sie w ogole dzieje???????????????????????

Link to comment
Share on other sites

mysle,ze przez ta corke,ktora sobie jeszcze nie poblokowala profilu moznaby jeszcze mamuske pomeczyc,choc z drugiej strony wiem,ze to jeszcze dziecko i moze z psychika nie wytrzymac,w koncu wiadomo,ze kazdy jej rowiesnik na nk jest obecny...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']na nk jest jej corka wsrod znajomych i juz jej ktos pogratulowal starej morderczyni,zastanawiam sie co dalej zrobic i [B]bardzo prosze o info co dalej z ta tepa baba,czy bedzie jakas sprawa czy cos sie w ogole dzieje[/B]???????????????????????[/QUOTE]

ja również czekam na informacje czy sprawa zostanie gdzieś zgłoszona a konsekwencje wyciągnięte ..

Link to comment
Share on other sites

no ale i tak rozgłos jest..czy jest jakaś szansa na ukaranie jej?? czy to co zrobiła to ma "małą szkodliwość czynu..." :( zataiła prawdę o chorobie Dakarka, wiedziała ze musi brać leki i jeżeli jest umowa adopcyjna to są chyba podstawy do ukarania jej??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...